تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

فريت و ارسال هوايي بار هاي خطرناك با ملل كارگو

راهنماي فريت و ارسال هوايي بار هاي خطرناك , شركت خدمات هوايي و فريت بار ملل كارگو : در حقيقت امروز روز حمل و نقل تبديل به يك علم شده است و ديگر جا به جا نمودن محصولات و كالاها يك امر ساده به حساب نمي آيد. در اين بين حمل كالاهاي خطرناك (Dangerous Goods) داراي اهيمت بيشتري مي باشد . تا جايي كه سازمان هاي بين المللي حمل و نقل مانند ياتا (IATA) و ايكائو (ICAO) در اين خصوص مقررات ويژه اي را وضع كرده اند. كه در ادامه به معرفي و بررسي برخي از آن ها مي پردازيم ، با ملل كارگو همراه باشيد…

راهنماي فريت و ارسال هوايي بار هاي خطرناك

راهنماي فريت و ارسال هوايي بار هاي خطرناك

شركت ملل كارگو نيز با اطلاع كامل از اين قوانين و مقررات و با به كار گيري كاركنان آموزش ديده به شكل تخصصي اقدام به جابه جايي اينگونه محصولات كرده و توانسته است كه موجبات آرامش خاطر را براي مشتريان و شركت هاي هواپيمايي را فراهم آورد.

راهنماي فريت و ارسال هوايي بار هاي خطرناك

محموله خطرناك به ان بارهايي گفته مي شود كه حتما جهت حمل آن ها شرايط خاصي از نظر بسته بندي و مقدار مجاز بر پايه مقررات كتاب كالاي خطرناك كه به وسيله سازمان بين المللي ياتا تعيين گرديده است پذيرش و ارسال شوند. اين بارها را در ۹ گروه طبقه بندي كرده اند كه هر يك داراي مقررات خاصي مي باشند كه ما در اينجا تنها اين نه گروه را نام مي بريم:

 • مواد منفجره
 • گاز هايي كه قابليت اشتعال دارند
 • مايعات قابل اشتعال
 • مواد اكسيد كننده
 • مواد مسري
 • اسيدها
 • مواد راديواكتيو
 • مواد متفرقه ديگر مثل مغناطيس،باطري ،محصولات پليمري ،يخ خشك

بيشتر بخوانيد در : هزينه ارسال بار هوايي

در صورتي كه هر گونه سوالي در ايم مورد براي شما عزيزان پيش آمد مي توانيد به بخش پرسش هاي متداول مراجعه فرماييد واگر هم كه پاسخ سوال خود را پيدا نكرديد مي توانيد با ما تماس حاصل بفرماييد.

راهنماي فريت و ارسال هوايي بار هاي خطرناك

https://melalcargo.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۰۶:۱۸ توسط:شب آرا نور موضوع:

قيمت كانكس دوچرخه دست دوم

كانكس ايستگاه دوچرخه , قيمت كانكس دوچرخه دست دوم , كانكس سازي ايراتا سازه : كانكس ايستگاه دوچرخه به درخواست شهرداري توسط مجموعه شركت ايرانا سازه توليد گرديد . اين طرح شهرداري مورد استقبال مردم قرار گرفت و در كلان شهرها براي جلوگيري از ترافيك و تردد ماشين ها مورد استفاده قرار گرفت . در ادامه ي روند طراحي و توليد اين نوع از كانكس ها نياز شد تا تغييراتي در ابعاد و اندازه ها و كاربري هاي آن ها انجام شود

كانكس دوچرخه

از اين سازه از آن جهت استفاده مي شود كه در سطح شهر دوچرخه را در اختيار مردم قرار دهد . اين امر سبب شده است تا علاوه بر سالم ماندن شهر از لحاظ آلودگي هاي صوتي و هوا افراد بتوانند هم به نوعي ورزش كنند هم مسيري كه شايد با پاي پياده طولاني باشد با دوچرخه طي كنند . هرچه از اين طرح بيشتر استقبال شود باعث بالا رفتن فرهنگ استفاده از اين وسيله ي خواهد شد . اولين نمونه ي اين كانكس در شهر تهران نصب شد و سپس مورد استقبال شهرستان ها قرار گرفت .

كانكس ايستگاه دوچرخه

قيمت كانكس دوچرخه دست دوم

مشخصات فني كانكس ايستگاه دوچرخه

مشخصه هاي فني يك كانكس دوچرخه بسته به مواد و مصالح اوليه به كار رفته در آن و همچنين كاربرد آن دارد . در طراحي اين نوع از كانكس ها اكثرا از نماي كامپوزيت استفاده مي شود تا با ساختمان هاي اداري مطابقت داشته باشند و همچنين رنگي كه براي اين كانكس ها استفاده مي شود بايد از جذابيت برخوردار باشد و گوياي يك كانكس ايستگاه دوچرخه باشد تا بتواند از اين طريق مخاطب را جذب خود كند . در بدنه ي اين دسته از سازه ها شيشه هايي به كار رفته كه از نوع سكوريت است اما جهت جلوگيري از سرقت در ساعات غير كاري با كركره هاي برقي مي پوشانند . اين نوع از كانكس ها چون اكثرا در يك مكان ثابت هستند بايد مقاوم باشند تا از فرسايش و زنگ زدگي جلوگيري شود .

قيمت كانكس ايستگاه دوچرخه

قيمت اين نوع از سازه هات بسته به ابعاد , اندازه , نوع مواد اوليه به كار رفته در آن ها , ثابت بودن و يا چرخدار بودن كه اكثرا به صورت ثابت ساخته مي شوند و همچنين نوع كارايي آن ها بستگي دارد . جهت كسب اطلاعات بيشتر از نحوه ي خريد كانكس ايستگاه دوچرخه , كانكس دست دوم ايستگاه دوچرخه , فروش كانكس دوچرخه  و مشاوره هاي لازم در خصوص نحوه ي استفاده از آن ها و .. با كارشناسان فروش مجموعع شركت ايرانا سازه تماس حاصل فرمائيد .

كانكس چرخدار, كانكس سيار اين نوع از كانكس ها از قابليت انتقال آسان و جابه جايي برخوردارند . با اينكه كانكس ها در اندازه ها و كاربردهاي مختلفي طراحي و ساخته ميشوند ولي بعضي از سازمان ها ترجيح مي دهند خريد كانكس را خريداري نمايند كه از قابليت جابه جايي برخور دار باشد و فروش كانكس سيار گزينه ي انتخابي آن ها است . به اين ترتيب شركت كانكس سازي آلفا كانكس با دارا بودن سابقه ي طولاني مدت در طراحي انواع قيمت كانكس اين بار قدام به طراحي كانكس هاي چرخدار طبق متد روز دنيا و آخرين فناوري پيشرفته ي روز دنيا اقدام به توليد اين دسته از كانتكس ها كرده است .

طراحي داخلي قيمت كانكس 6 متري , طراحي بيروني , طراحي دكوراسيون داخلي كانكس , آلاچيق و..  شاسي كانكس يا همان طراحي هاي سازه از جمله طراحي هايي است كه توسط متخصصين كار آزموده ي كانكس آلفا بر روي كانكس انجام مي گيرد . امروزه نرم افزارهاي طراحي دكوراسيون ها به كمك طراحان كانكس آمده است تا بتوانند طبق آخرين فن آوري پيشرفته دنيا بتوانند كانكس ها را طراحي كرده و بسازند .

قيمت كانكس چرخدار و ساير انواع كانكس در  : ليست قيمت كانكس

كانكس چرخدار چيست

اين دسته از خريد كانكس 4 متري ها به گونه اي طراحي شده اند كه شاسي آن ها مجهز به لاستيك و چرخ است و از قابليت جابه جايي آساني برخوردارند . قابليت جابه جايي كانكس براي اكثر سازمان ها و ادارات از اهمي بالاتري برخوردار است و شايد هم دليل اصلي انتخاب فيلم كانكس قابليت جابه جايي آن ها بوده است .

كاربردهاي كانكس چرخدار

 • كانكس هاي سيار از قابليت جابه جايي آساني برخوردارند در زير به چند نمونه از كاربردهاي اين دسته از كانكس دست دوم ها اشاره مي كنيم :
 • قابل استفاده در بيمارستان ها به قيمت كانكس عنوان بيمارستان سيار
 • مورد استفاده ي هلال احمر در شرايط بحراني جنگ , زلزله , سيل , تصادف
 • مورد استفاده ي نيروي انتظامي و راهداري ها
 • خريد كانكس امداد و نجات جاده اي و مسيرهاي بين راهي
 • مورد استفاده در پروژه هاي ساختماني
 • فروش كانكس استفاده از آن ها در كاگاه ها و كارخانه هاي بزرگ
 • مورد استفاده يادارات آب و فاضلاب , شهرداري ها , ميراث فرهنگي و ..

مزاياي كانكس چرخدار

 • سازگار با هر گونه شرايط اقليمي و آب و هوايي
 • كانكس مقاوم در برابر زلزله
 • عايق سرما , صدا , كرما
 • مقاومت بالاي بدنه كانكس ويلايي در برابر نور خورشيد
 • طراحي نماي داخلي و بيروني زيبا و عالي
 • استفاده از شاسي فولادي
 • چرخدار بودن و قابل انتقال به جاي ديگر در صورت نياز
 • مجهز به فنرهاي فلزي مقاوم
 • چرخ هاي كانكس دست دوم با كيفيت عالي و بالا
https://iranasazeh.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۳:۲۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

راهنماي خريد كانكس گرمخانه دست دوم و نو

كانكس گرمخانه , راهنماي خريد كانكس گرمخانه دست دوم و نو , قيمت كانكس گرمخانه , گروه صنعتي ايرانا سازه  : كانكس هاي گرم خانه به آن دسته از كانكس هايي گفته مي شود كه از دو فضاي اصلي و با دو بخش تشكيل شده است كه يكي از بخش ها در ابعاد كوچكتر كه وظيفه ي اصلي آن تامين كردن گرما و ديگري در ابعاد بزرگتر طراحي شده است كه اصلي ترين وظايف آن خشك كردن محصولات كشاورزي اعم از تنباكو , چاي و .. . اين دسته از سازه ها از متعلقات متفاوت تري به نسبت سردخانه دارد علت آن هم اين است كه بايستي به طور مداوم در آن ها دما كنترل شود و براي تامين رطوبت فضا بايد سيستم ها به صورت اتوماتيك و يا دستي انجام پذيرند .

كاركرد هاي كانكس گرمخانه

عملكرد سازه به اين صورت است كه ابتدا گرما از طريق مشعل توليد شده و آن بخش هايي كه تعبيه شده اند را گرم نگه مي دارد . بعد از آن از طريق سانتريفيوژ ( فن ) هواي گرم به داخل كانالي كه به اتاق بزرگ وصل شده است هدايت مي شود تا وظيفه ي اصلي خود كه خشك كردن محصول است را انجام دهد . مورد بعدي كه از اهميت بالاتري برخوردار است محصول از رطوبت حاصل از تبخير برخوردار است كه بايد كنترل شود . جهت جلوگيري از رطوبت حاصله به داخل كانكس از دمپرهاي مخصوصي استفاده مي شود كه به قسمت بالايي ديوراه نصب مي گردد و رطوبت را به بيرون منتقل مي كند .

قيمت كانكس گرمخانه دست دوم

قيمت كانكس گرمخانه دست دوم

نكته

اگر دمپرها بيش از اندازه باز باشند سبب هدر رفتن گرما و بي كيفيتي محصول مي شود . براي اينكه جلوي اين مشكل را بگيريم بايد دمپرها متصل به سيستم هوشمند شوند تا بتوان از طريق اين سيستم ها ميزان رطوبت موجود در فضا را شناسايي كرد و اگر رطوبت در فضا بيش از اندازه بود از طريق سنسورها به دمپرها فرمان داد و از اين طربق راه خروج هوا باز مي شود و زماني كه تشخيص داد رطوبت در حد مجاز خود است راه خروج هوا ار ببندد .

نوشته‌هاي تازه

طراحي كانكس گرمخانه

مهمترين و اصلي ترين نكته اي كه در ساخت و طراحي اين سازه بايد توجه كرد اين است كه اين كانكس ها بايد تحمل دماي بالايي در حدود تقريبا ۸۵ درجه را داشته باشد و اگر گرما در اين حد بود دچار مشكل و آسيب نشود . در اتاق بزرگتر طبقه ها و قفسه هايي بايد به كار گذاشته شوند تا بتوان محصولات را داخل آن ها جهت خشك شدن جاي داد . گرماي مورد نياز اين سازه بايستي از طريق گاز تامين شود كه فرق ندارد گاز شهري باشد يا مايع هركدام كه در دسترس بود و استفاده زا آن آسان بود مي توان استفاده كرد . گرماي داخل سازه بايد به صورت يكسان به كف كانكس نفوذ كند در غير اين صورت محصولي به دست مي آيد كه غير همگن است به طوري كه محصولاتي كه در قسمت پايين بوده اند به طور كامل خشك مي شوند و ديگر محصولات كه گرماي كمتري به آن ها برخورد كرده است مرطوب مي مانند .

كانكس گرمخانه

كانكس گرمخانه

قيمت كانكس گرمخانه دست دوم و نو

مجموعه كانكس ايرانا سازه توليد كننده ي انواع كانكس در ابعاد , اندازه با كاركردهاي گوناگون است كه آماده ي ارائه خدمات خود به مشتريان عزيز است . جهت كسب اطلاعات بيشتر از قيمت كانكس گرمخانه , كانكس دست دوم گرمخانه , خريد كانكس با كارشناسان فروش مجموعه ايرانا سازه تماس بگيريد .

كانكس ۶ متري , كانكس ۶ متري , قيمت انواع كانكس ۶ متري نو و دست دوم در ايرانا سازه( ۶ meter conex) :   كانكس مطبوعاتي يكي ديگر از محصولات توليدي شركت ايرانا سازه كانكس ۶ متري است كه در طرح ها و شكل هاي مختلفي طراحي و توليد مي شود . عوامل متعهد و بسيار زيادي همچون كانكس 4 متري دست دوم و مصالحي كه در آن مورد استفاده قرار گرفته است در قيمت كانكس هاي ۶ متري تاثير وافري دارد . با اين حال بايد به اين موضوع اشاره كنيم كه منظور از كانكس ۶ متري , كانكس چرخدار در ابعاد ۶ متر مربع نمي باشد , كانكس ۶ متري به كانكس هايي اطلاق مي شود كه طول آنها ۶ متر و عرض آن ۲٫۴ متر است كه در مجموع مي شود ۱۴متر مربع , ولي معمولا فقط طول كانكس را در نامگذاري آن ذكر مي كنند . به همين دليل است كه اين نوع كانكس ها كانكس ۶ متري مشهور مي باشند .

در زير به انواع اين كانكس كارگاهي و نوع سازه هاي آنها و همچنين به قيمت و هزينه ي آنها اشاره كرده و براي شما معرفي مي كنيم .

 

قيمت كانكس 6 متري

گفتني است كه اين نوع سازه ها كانكس هاي ۶ متري يا كانكس كارگاهي سبك مي گويند . كانكس فست فود۶ متري توليدي شركت ايرانا سازه قيمت كانكس 12 متري با توجه به سليقه و نياز مشتريان در اندازه هاي مختلف توليد مي شوند و قيمت آن ها بسته به نوع كاربرد , اندازه , مواد اوليه به كار رفته در آن ها بستگي دارد .مهمترين كاربرد اين نوع از كانكس نگهباني ها در كارگاه هاي ساختماني و عمراني و همچنين براي ساكن كردن كارگران و پرسنل به طور موقت بيشترين كاربرد را دارند . اين نوع كانكس ها به دليل اينكه كانكس فروشگاهي دست دومتمام شده ي آن را كاهش دهند و همچنين براي مدت زمان استفاده آن چيزي در حدود يك الي دو سال نياز دارند مقرون به صرفه تر محسوب مي شود . در واقع اين نوع سازه ها قيمت كانكس مسكوني ارزان ترين نوع در بين كانكس ها مي باشد .

جهت سفارش كانكس هاي ۶ متري , كانكس دست دوم با كارشناسان فروش مجموعه ي ايرانا سازه تماس بگيريد . اين دسته از محصولات طبق سفارش و نياز شما مشتريان عزيز در اندازه ها و طرح هاي مختلف طراحي و توليد فروش كانكس سرويس بهداشتي و در محل مورد نظر مشتريان عزيز نصب مي گردد . با ايرانا سازه همراه شويد .

https://iranasazeh.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۹:۳۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

در خريد پارتيشن اداري دكومد به چه نكاتي توجه كنيم ؟

نكات مهم در انتخاب پارتيشن اداري

نكات مهم در انتخاب پارتيشن اداري : مديران و سرپرستان بخش هاي اداري , دفاتر كاري يا شركت ها براي تفكيك و جداسازي بخش هاي مختلفي از دفتر كاري اقدام به پارتيشن بندي مي كنند تا بتوانند از تمامي فضاي دفتر كاري استفاده كنند . به دليل استقبال زياد مديران شركت ها و ادارات از پارتيشن اداري سبب شده است كه يك صنعتي مجزا و جداگانه در كنار مبلمان اداري با نام پارتيشن هاي اداري گردد . اكثر افراد جامعه اطلاعات و ديد صحيحي از پارتيشن هاي اداري ندارند و فقط به مشاهدات خود اكتفا مي كنند .


معماري پارتيشن بندي

در علم معماري به تمامي اجزايي كه يك فضا را از هم جدا مي كند پارتيشن مي گويند و انواع پارتيشن ها در معماري با انواع اندازه ها و متريال هاي گوناگون ساخته مي شود . از سنگ و كناف گرفته تا آجر و سيمان اما در معماري براي تفكيك يا پارتيشن بندي نور مهمترين و اصلي ترين نكته است كه به آن توجه دارند . ولي اگر نظر ما در پارتيشن بندي معماري داخلي باشد شرايط و قضيه كاملا فرق مي كند .

پارتيشن

پارتيشن اداري

شيشه جز اصلي ترين ساختار يك پارتيشن اداري است . شيشه به دليل نوردهي بالايي كه دارد در پارتيشن بندي از جايگاه ويژه اي برخوردار است و به طراح اين امكان را مي دهد كه بتواند در قسمت دلخواه پارتيشن نصب كند تا هم فضا از نور كافي برخوردار باشد هم پارتيشن بندي مناسبي داشته باشد .

شيشه هاي پارتيشن ها

ذكر اين نكته نيز در اينجا الزامي است كه شيشه ها به علت اين كه شكننده هستند امكان دارد براي محيط پيرامون خطراتي را نيز داشته باشند ولي با نصب در جاي مناسب و استفاده صحيح مي توان  خطرات احتمالي را به حداقل رساند . با روش هايي چون فريم كردن , بستن صحيح شيشه , ابعاد استاندارد شيشه مناسب با فضا , سكوريت كردن شيشه مي توان جلوي خطرات را گرفت . بهترين پارتيشن ها پارتيشني هستند كه از جنس باكيفيت برخوردارند . 
طراحان مجموعه پارتيشن دكومد آماده ي ارائه خدمات خود به شما مشتريان عزيز مي باشند . طراحي و نصب انواع پارتيشن , پارتيشن اداري , پارتيشن دوجداره و ... از خدمات مهم  مجموعه ي دكومد است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۴۲:۳۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

تركيب كمد ديواري و پارتيشن دوجداره چگونه انجام مي شود ؟

تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده , اينفو پارتيشن : براي جداسازي بخش هاي اداري از يكديگر بهترين روش و مناسبترين راه كار پارتيشن است . پارتيشن ها به نسبت ديگر روش هاي جداسازي فضاي بسيار كمي را اشغال مي كنند و با اين حال به زيادتر شدن فضاي كاري در محيط مي افزايند . با استفاده از پارتيشن بندي محيط مي تواند محيط كاري جديد را به وجود آورد كه در روحيه ي كارمندان نيز تاثير زيادي دارد و سبب بازدهي كار بالا در آن ها مي شود .

تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده

امروزه با به وجود آمدن مشاغل زياد كاري در جامعه و رشد بالاي مشاغل و همچنين بالطبع زياد شدن پرسنل كاري در ادارت با كمبود جا و فضا روبه رو مي شويم كه اين امر سبب مي شود روحيه و راندكان كاري كارمندان اداره و مديران پايين بيايد . به همين علت پارتيشن به كمك ادارات و سازمان ها آمده تا با حداسازي بخش هايي از محيط از يكديگر به زياد شدن جا و فضا كمك كند . پارتيشن علاوه بر جداسازي يك مزيت ديگري كه دارد اين است كه در طراحي آن مي توان از كمدهاي ميزي , كشوها , كتابخانه هاي كوچك و … كه هيچ گونه فضايي را اشغال نمي كنند به وجود آورند . مجموعه ما با به كارگيري نيروي متخصص در زمينه ي پارتيشن بندي فضا مي توانند طراحي پارتيشن محيط كاري شما را با طرحي خلاقانه و زيبا به انجام برسانند .

تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده

تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده

پارتيشن تركيبي

از تركيب پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده ، تركيبي به وجود مي آيند كه علاوه بر سواكردن محيط از يكديگر جا براي كمدها و كشوهايي براي جاسازي مدارك و پرونده ها و .. در محيط به وجود مي آورند . از لحاظ اندازه و رنگ بندي همه ي پارتيشن ها با يكديگر مساوي هستند در طراحي هر دو چون براي يك فضا مورد استفاده قرار مي گيرند از طرح و رنگ يكساني استفاده مي شود كه با تركيب بندي هر دو مي توان محيطي جادار , زيبا و آرامي داشت .

بيشتر بخوانيد : قيمت پارتيشن

از لحاظ ظاهري با يكديگر هيچ تفاوتي ندارند و نيمه mdf هستند اگر در كنار يكديگر قرار گيرند تركيبي زيبا را به نمايش مي گزارند . زير كمدها از استيل استفاده شده زيرا اين نوع از پايه ها علاوه بر اينكه زيبا هستند از لحاظ تميزي و نظافت نيز آسان هستند . دسترسي به كمد ها و كشوها از هر دوقسمت طراحي شده است كه در صورت نياز و سفارش شما مي تواتند طبق خواسته ي شما طراحي شده باشد . درب شيشه اي به كار گرفنته شده در اين پارتينش ها يراق آلات هست كه از نوع درجه اول است و به شما اين اطمينان را مي دهد كه در محيطي پراز آرامش و امن قرار داريد .

شركت اينفو پارتيشن با طراحي و نصب تركيب بندي پارتيشن هاي دوجداره و كمد ايستاده انواع پارتيشن , پارتيشن اداري , پارتيشن دوجداره توانسته است خدمات ارزنده اي را به جامعه ي پارتيشن بكند . جهت كسب اطلاعات بيشتر همچنين سفارش پارتيشن با كارشناسان فروش مجموعه ي اينفو پارتيشن تماس بگيريد .

https://partitions.info


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۱۲:۱۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

نصب دزدگير فروشگاهي در فروشگاه لوازم آرايشي

نصب دزدگير فروشگاهي در فروشگاه لوازم آرايشي , هزينه نصب گيت فروشگاهي , پارسا گيت : استفاده از سيستم هاي امنيتي امروزه براي هر نوع فروشگاهي الزامي مي باشد . با وجود انواع دوربين هاي پيشرفته براي تامين امنيت فروشگاه ها باز هم نمي توان صد در صد از وقوع جرم و دزدي جلوگيري كرد. به ويژه در فروشگاه هايي كه لوازم ريزتري دارند مانند فروشگاه لوازم آرايشي , تقريبا مي توان گفت كه در اين نوع از فروشگاه ها تعداد اقلام به دليل حجم كم بسيار زياد است و امكان ربوده شدن توسط خلاف كاران زياد مي باشد .

نصب دزدگير فروشگاهي در فروشگاه لوازم آرايشي

بيشتر بخوانيد : نصاب دزدگير فروشگاهي

استفاده از گيت فروشگاهي در فروشگاه لوازم آرايشي

براي رسيدن به پاسخ درست كه براي فروشگاه هاي لوازم آرايشي كدام نوع گيت فروشگاهي مناسب تر مي باشد ؟ يك بار ديگر مراجعه مي كنيم به تقسيم بندي سه گانه تكنولوژي هاي گيت فروشگاهي EM,RF,AM . توصيه مي شود كه در فروشگاه هايي كه داراي اجناس و يا كالاهاي شبه فلزي و كوچك بسيار مي باشند گيت فروشگاهي AM نصب شود . اين گيت براي اين فروشگاه ها مناسب مي باشد .( با اين حال مديران اين فروشگاه ها مي توانند سيستم EM را هم نصب كنند .

هزينه نصب گيت فروشگاهي

به علت اينكه هزينه ي اين نوع سيستم بسيار بالاست زياد به صرفه نمي باشد ) در كل بايد توجه داشته باشيد كه بازده سيستم در اين فروشگاه ها نسبت به فروشگاه هاي لباس و يا كتاب فروشي ها خيلي كمتراست . براي كنترل كردن اين فروشگاه ها از ابزارهاي تكميلي ديگري مانند دوربين مداربسته هم كمك مي گيرند .

بيشتر مطالعه كنيد : گيت فروشگاهي

با بزرگتر شدن جوامع و افزايش جمعيت فروشگاه ها و اماكن تجاري نيز بزرگتر شده اند و از طرفي يكي از مهمترين دغدغه هاي صاجبان مراكز تجاري حفظ امنيت اين فروشگاه و مراكز بزرگ شده است . اما بايد به اين نكته نيز توجه داشته باشيم كه همراه با گسترش و بزرگتر شدن جوامع و محيط هاي تجاري تكنولوژي امنيت و حراست نيز پيشرفت چشمگيري داشته است . هر روز به تعداد شركت هايي كه در زمينه امينت و حفاظت فعاليت مي كنند افزوده مي شود . به صورتي كه امروزه خود بحث امينت و حراصت از فروشگاه ها و مراكز تجاري به يك تجارت بزرگ تبديل شده و شركت هاي بزرگي نيز در اين راستا احداث شده اند. در امنيت مراكز تجاري كوچك و بزرگ اكثرا از دوربين مداربسته كه قابليت هاي متفاوتي دارد استفاده مي شود همچنين از گيت فروشگاهي , دزدگير پوشاك و دزدگير فروشگاهي نيز استفاده مي شود. امروزه كمتر فروشگاهي از گيت فروشگاهي يا دزدگير لباس , دوربين مدار بسته و … استفاده نمي كند .

مجموعه پارسا گيت با گسترش روز افزون فعاليت خود در حوزه عرضه انواع سيستم هاي حفاظتي و امنيتي به ويژه دوربين مدار بسته , دزدگير پوشاك , گيت فروشگاهي ضد سرقت در هر سه نوع ( گيت فروشگاهي AM , گيت فروشگاهي RF  , گيت فروشگاهي EM ) , دزدگير لباس , انواع تگ و ليبل براي تمامي محصولات موجود در بازار , تمامي سيستم هاي امنيتي و دزدگير هاي فروشگاهي , انواع صندوق فروشگاهي ديجيتال , انواع باركد خوان و … توانسته است . فضاي تجاري عظيمي را در بازار بزرگ تهران و شهرستانها پوشش دهد.

امنيت و حفاظت از اجناس فروشگاه , مغازه , مراكز تجاري بزرگ و كوچك , پاساژها و …بدون استفاده از سيستم هاي بروز و مدرن امكان پذير نيست . تكنولوژي گيت فروشگاهي امروزه براي محيط هاي مختلف محصولاتي را عرضه كرده است . تقريبا مي توان گفت كه سه نوع دزدگير يا همان گيت فروشگاهي عرضه شده است : گيت فروشگاهي AM  , گيت فروشگاهي RF , گيت فروشگاهي  EM هر كدام از اين سه نوع دزدگير فروشگاهي  قابليت هاي متفاوتي دارند كه در بخش مربوط به هر كدام در بالا اشاره شده است .

دوربين مداربسته

دوربين مدار بسته به نصبت ساير سيستم هاي حفاظتي , امنيتي و نظارتي كاربرد گسترده تري دارد . و تقريبا مهمترين و قدرتمندترين سيستم حفاظتي مي باشد .همه كارخانه دارها , مراكز بزرگ تجاري , فروشگاه ها , بزرگراه ها و … همه و همه از دوربين مدار بسته براي تامين امنيت استفاده مي كنند . امروزه دوربين مدار بسته به يكي از بزرگترين محصول تجاري تبديل شده است و شركت هاي بزرگي در اين زمينه فعاليت مي كنند . تقريبا مي توان گفت هر ساله محصول جديدي از شركت هاي توليد كننده دوربين مدار بسته عرضه مي شود . تا بتواند نبض بازار را براي خود حفظ كند و رقبا را پشت سر بگذارد. دوربين هاي مدار بسته نيز داراي انواع مختلفي مي باشند. كه براي بحث بيشتر بهتر است كه بخش مخصوص به خودش مراجعه كنيد .

https://parsagate.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۲۲:۰۹ توسط:شب آرا نور موضوع:

موتور برق المكس ژاپن | ELEMAX صنعت فا

موتور برق المكس ژاپن | ELEMAX

موتور برق المكس ژاپن با مصرف سوخت بنزيني و گازوئيلي و قيمت مناسب در انواع مسافرتي و كيفي و سري ۲kav تا ۵kav با صنعت فا تماس بگيريد   : شركت SAWAFUJI ELECTRIC CO., LTD در سال ۱۹۰۸ توسط Mr.Chuzo Sawafuji در ژاپن تاسيس شد اين شركت يك شركت توليد كننده انواع موتور برق , ژنراتور , و ساير دستگاه هاي الكتريكي مي باشد و يكي از برند هاي معروف در بازار صنعت جهان مي باشد . اين شركت فعاليت خود را بر پايه سه محصول زير شروع كرد.

موتور برق المكس sh3200ex

المكس sh3200ex

SH3900EX

المكس SH3900EX

موتور برق المكس SH4600EX

شماره ۱: دستگاه هاي الكتريكي خودرو براي وسايل نقليه بزرگ تجاري (كاميون و اتوبوس)

شماره ۲: ژنراتورهاي موتور (تا ۲۵ كيلووات)، مبدل ها، دستگاه هاي كنترل براي ژنراتورها.

شماره ۳: يخچال برقي سيار AC / DC با نام تجاري “Engel”

شركت SAWAFUJI ELECTRIC CO., LTD تا به امروز سعي كرده است تا نام تجاري خود را هميشه به عنوان يك توليد كننده پيشرو در بالاترين سطح جهاني حفظ كند و از طرفي توليد انواع محصولات الكتريكي با كيفيت و مصرف پايين انرژي به همراه راندمان بالا و طول عمر زياد هدف اصلي شركت SAWAFUJI ELECTRIC CO., LTD بوده است . شركت صنايع Sawafuji Electric Ltd ELEMAX نام اصلي توليد كننده نام تجاري است و در حال حاضر به صنعت، اجاره، ساخت و ساز و مشتري حرفه اي كه نياز به كيفيت بالا در جهان عرضه مي شود.

فناوري پيشرفته در طراحي و توليد

طراحي نوين چند قطبي و سرعت بالاي موتور و از طرف ديگه پايين آوردن حجم و وزن موتور موجب شده است تا يك موتور برق كيفي ؛ مسافرتي بسيار ايده آل توليد شود .

موتور هوندا ۴-stroke

استفاده از موتور هوندا با استاندارد صنعتي جهت قابليت اطمينان و دوام بالا در بطن سيستم تعبيه شده است كه با يك استارتر جهت توقف در عقب موتور برق مسافرتي راه اندازي مي شود.

از ديگر ويژگي هايموتور المكس پرتابل مي توان به طول عمر بالا در مصرف متداوم و طولاني مدت اشاره كرد. همچنين سطح ايجاد صداي بسيار پايين از برتري هاي اين موتور برق كيفي است. اين حالت منحصر به فرد براي حالت سكوت SHX1000 طراحي شده و سطح صداي بسيار پايين را با ۳/۴ بار فراهم مي كند.

حجم كم و سبك وزن بودن

وزن SHX1000 فقط ۱۳٫۶ كيلوگرم است، SHX2000 تنها ۲۱ كيلوگرم وزن دارد، كمتر از نصف وزن ژنراتور متعارف ظرفيت مشابه است.

https://sanatfa.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۰۰:۵۰ توسط:شب آرا نور موضوع:

پمپ هيدروليك صنعت فا

پمپ هيدروليك : پمپ هيدروليك ،با به وجود آوردن جريان پرفشار در مدار،سطح انرژي سيال را بالا مي برد.اين فشار به وسيله پمپ هيدروليك خلق نمي گردد بلكه از انجا كه جريان سيال بايد بر بار هاي مقاوم عمل كننده هاي هيدروليكي (مانند سيلندرها يا موتورهاي هيدروليك) فائق آيند،فشار جريان بالا مي رود.

مبناي كار پمپ هيدروليك ،اعمال متناوب نيروي رانش به بسته هاي مجزاي سيال محبوس شده در فضاي بين تيغه هاي پمپ وپوسته آن و كاهش حجم اين بسته ها به زمان جركت از سمت مكش به سمت تخليه ودر نتيجه افزايش فشار جرياني مي باشد.پس پمپ هيدروليك بر پايه تغيير حجم محفظه پمپ كار مي كند كه سيال در آن آب بندي شده است.

قيمت پمپ هيدروليك

نيروي محرك پمپ هيدروليك به وسيله موترهاي احتراقي و يا الكترومتورها تأمين مي گردد.

الكتروموتورها ؛معمولا موترهاي جريان متناوب سنكرون مي باشند.محدوده سرعت اين موتورها بيشتر از ۱۲۰۰تا ۱۸۰۰ rpm است.در برخي از پمپ هاي هيدروليك مانند پمپ فرمان هيدروليك ،اين سرعت امكان دارد تا rpm3600 هم افزايش پيدا بكند.در صنايع هوا و فضا ،پمپ هايي با سرعت rpm2000 به كار برده مي شوند.در سيستم هاي متحرك و جاهايي كه كميت وزن و حجم پمپ مهم مي باشد،اغلب واحد هاي كوچك با سرعت بالا مورد استفاده قرار مي گيرند.

فهرست مطالب

انواع مختلف پمپ هيدروليك

پمپ هاي هيدروليك را مي توان به دو دسته كلي زير تقسيم بندي نمود:

 1. حجم جابجايي ثابت
 2. حجم جابجايي متغير

الف- حجم جابجايي ثابت

در پمپ هيدروليك نوع جابجايي ثابت ،به ازاي هر دور گردش شفت ،حج ثابتي از سيال،پمپ مي گردد و و فقط عامل افزايش دبي خروجي ،سرعت چرخش شفت مي باشد.

اين نوع از پمپ ها را نيز مي توان به سه دسته زير تقسيم بندي نمود :

 1. پمپ دنده اي
 2. پمپ پره اي
 3. پمپ پيستوني

پمپ دنده اي

پمپ هيدروليك دنده اي به دو نوع زير تقسيم مي گردد:

 1. پمپ دنده خارجي
 2. پمپ دنده داخلي
پمپ دنده اي دنده خارجي

پمپ هيدروليك

پمپ هيدروليك دنده خارجي

پمپ هيدروليك دنده اي دنده خارجي شامل دو چرخدنده مي باشد كه در آن شفت محرك با خار به چرخنده محرك پمپ وصل شده است.چرخنده هرزگرد با چرخنده محرك درگير مي باشدو هر دو باهم مي چرخند .دندانه هاي چرخنده هاي درگير با هم ،دريچه هاي ورودي و خروجي پمپ را نسبت به هم آب بندي مي كنند.با گردش چرخنده ها ،در قسمت ورودي پمپ دنده هاي دو چرخنده از هم باز مي گردد.باز شدن دندانه ها يك مكش و انبساط حجمي در اين قسمت به وجود آورده و موجب مي شود كه سيال در اثر فشارهواي مخزن سيال به درون پمپ رانده شود. اين سيال بعد در فضاي خالي بين دندانه ها ي چرخنده ها و بدنه پمپ ،به طرف دريچه خروجي هدايت مي شود.در اين قسمت دندانه هاي دو چرخنده به هم نزديك شده و موجب مي شود سيال به طرف خارج رانده شود.بايد دقت شودكه آب بندي بين دندانه ها ي دو چرخنده به روغن اجازه نمي دهد كه از وسط پمپ عبور كرده و به قسمت ورودي پمپ باز گردد.

پمپ دنده اي دنده داخلي

پمپ هيدروليك دنده اي دنده داخلي از يك چرخنده محرك خارجي كه درون يك چرخدنده داخلي حلقه اي قرار گرفته و ساخته شده است.با گردش چرخدنده ها ،به علت دور شدن دندانه ها از همديگر فمكش (به علت انبساط حجم) به وجود آمده و سيال به دليل فشار هوا به درون پمپ رانده مي شود.در اين پمپ نيز ،سيال در فضاي بين دندانه ها و ديواره هلالي جابه جا شده و از دريچه خروجي پمپ خارج مي شود.ديواره هلالي ،دندانه هاي چرخدنده داخلي را آب بندي مي نمايد.به علت نوع طراحي ،اين پمپ ها را نمي توان با حجم جابجايي قابل تنظيم كرد.

پمپ هيدروليك دنده داخلي

پمپ هيدروليك پره اي (بالانس)

پمپ هيدروليك پره اي از دو بخش اصلي بدنه و روتورتشكيل شده است.پره ها در شيار هاي روتور جاي گرفته اند و در اين شيار ها به شعاعي مي لغزند.روتور با خار به شفت اصلي پمپ وصل شده است و به همراه آن مي چرخد .با گردش روتور ،پره ها به علت نيروي گريز از مركز (كه برخي مواقع با نيروي فنر يا فشار سيال نيز تقويت مي گردد) به ديواره داخلي بدنه پمپ مي چسبند.روتور نسبت به بدنه پمپ به شكل خارج از مركز قرار گرفته است بنابراين در زمان چرخش روتور ،پره ها به داخل و خارج جابجا مي شوند.به هنگام گردش روتور ،فضاي بين پره ها و بدنه پمپ در بخش ورودي انبساط پيدا كرده ومكش ايجاد شده در اين قسمت و فشار اتمسفر داخل مخزن سيال هيدروليك ،موجب مي شود سيال به داخل پمپ رانده شود.سيال در فضاي خالي بين پره ها و بدنه جابه جا شده و به طرف دريچه خروجي هدايت مي شود.

پمپ هيدروليك پره ايعملكرد پمپ هيدروليك پره اي

بالانس : در پمپ هيدروليك پره اي بالانس عدم تعادل نيرو حذف شده است.سطح داخل بدنه اين نوع از پمپ ها ،داراي فرم بيضوي مي باشد و اين فرم باعث مي شود كه در يك بار گردش شفت پمپ ،پره ها دو بار درون شيار هاي روتور جابه جا شوند.بدين ترتيب نياز است در اين پمپ ها دو دريچه وردودي در هم ادغام شده ،به شكلي كه بر روي بدنه پمپ عملا يك دريچه ورودي و يك دريچه خروجي ديده مي شود.اين طرح موجب مي شود كه فشار به صورت مساوي در طرفين پمپ (در دو طرف شفت اصلي پمپ) به وجود آيد.بدين صورت نيروي متعادلي به شفت اصلي پمپ وارد شده و به اصطلاح پمپ بالانس مي باشد.اين پمپ هاي پره اي تحمل فشارها وسرعت هاي بيشتري نسبت به پمپ هاي پره اي غير بالانس دارا مي باشند .چون سايش ياتاقان شفت اصلي پمپ در حد نرمال است.

پمپ پيستوني

پمپ هيدروليك پيستوني

پمپ هيدروليك پيستوني به سه دسته زير تقسيم مي شود:

 1. پمپ پيستوني راديال
 2. پمپ پيستوني آكسيال(باسواش پليت ثابت)
 3. پمپ پيستوني كمر خميده
پمپ پيستوني راديال

در پمپ هيدروليك پيستوني راديال ،پيستون ها به شكل شعاعي نسبت به شفت اصلي پمپ قرارگرفته اند.پيستون هاي تعبيه شده در بلوك سيلندر محيطي ،حركت رفت وبرگشت انجام مي دهند .ورود و خروج سيال به محفظه هر سيلندر به شكل جداگانه وبه وسيله سوپاپ هاي يك طرفه انجام مي گردد و سپس تمامي ورودي ها به هم وهمه خروجي ها نيز به هم وصل مي شوند.در برخي طرح ها اي يك ورودي ويك خروجي و هر كدام ،از يك سوپاپ جهت مكش و تخليه استفاده مي گردد.

پمپ پيستوني آكسيال

در پمپ هيدروليكي پيستوني آكسيال ،پيستون ها به شكل موازي با محور اصلي پمپ قرار گرفته است.پيستون ها در پيرامون محور اصلي پمپ و بر روي محيط يك دايره قرار مي گيرند .گردش محور اصلي پمپ موجب مي شود كه پيستون ها و سيلندر آن ها نيز به گردش در آيند.زمان گردش محور اصلي ،بدنه پمپ ،درپوش انتهايي و كفشك پشت پيستون ها ثابت باقي مي مانند.پيستون ها بر روي سطح سواش پليت،كه به شكل مايل قرار گفته است ،مي لغزند.بدين صورت در اثر گردش محور اصلي پمپ ،پيستون ها يك حركت عقب –جلو در سيلندر خود انجام ميدهند.در حركت پيستون به عقب در ۱۸۰ درجه از گردش محور پمپ ، روغن به درون سيلندر كشيده شده و در حركت پيستون به جلو ۱۸۰ درجه بعدي ،روغن به دريچه خروجي پمپ رانده مي گردد.دريچه هاي ورودي و خروجي روغن در اين پمپ ها ،به شكل شيارهاي نيم دايره اي مجزايي ،بر ر.ي درپوش انتهايي پمپ ايجاد شده اند حجم جابجايي يك پمپ پيستوني اكسيال را مي توان با دانستن طول كورس جابجايي هر پيستون ،قطر هر پيستون و تعداد پيستون ها مشخص نمود.

پمپ هيدروليك آكسيال

پمپ پيستوني كمر خميده

در پمپ هيدروليك پيستوني كمر خميده ،شفت اصلي پمپ ،پيستون ها و بارل با هم مي پرخند .اما در اين نوع پمپ ،به جاي سواش پليت،بارل به شكل زاويه دار قرار گرفته است.در اين پمپ زاويه قرار گيري بارل نسبت به محور شفت ثابت مي باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۳۳:۰۶ توسط:شب آرا نور موضوع:

دكوراسيون و طراحي تالار عروسي شمس العماره كرج

طراحي تالار عروسي , تزئين باغ تالار عروسي , ديزاين تالار عروسي با گل آرايي , شمع آرايي و چيدمان زيباي ميز ها , تزئين و ديزاين ياغ تالار شمس العماره :  در مراسم تشريفات عروسي و برگزاري آن، خانواده هاي عروس و داماد تمام تلاش خود را براي هرچه بهتر مراسم و پذيرايي از مهمانان مي كنند. به نكته اي كه بايد توجه داشت زيبايي و تزئينات تالار عروسي و باغ است. طراحي زيبا و منحصر به فرد باع تالار عروسي اهميت زيادي براي ميهمانان دارد.

طراحي باغ عروسي , ديزاين باغ تالار عروسي شمس العماره

هميشه بر اساس نظرسنجي كه از مهمانان عزيز داريم از زيبايي و طراحي باغ عروسي و تالار پذيرايي شمس العماره تعريف شنيده ايم . ما در راستاي رضايت مندي تمامي مشتريان خود كه يك روز به يادماندي داشته باشند . تمام تلاشما نرا خواهيم كرد تا محيطي زيبا با طراحي منحصر به فرد را ايجاد كنيم :

طراحي باغ عروسي

براي كسب اطلاعات بيشتر و نيز بازديد از باغ عروسي شمس العماره مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:

باغ عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹

 

براي طراحي و دكوراسيون سالن به نكاتي اشاره شده كه عبارتند از:

داشتن فضاي مناسب براي پذيرايي از مهمانان

اولين و مهمترين نكته براي يك سالن خوب براي مراسم عروسي داشتن آزاد و باز براي پذيرايي كردن از مهمانان است. در جشن هاي عروسي براي رقص و پايكوبي ، بايد فضاي سالن طوري باشد كه مهمانان احساس راحتي داشته باشند تا شب خوبي را بگذرانند.

‌سالن عروسي با نور پردازي

براي زيباتر شدن مراسم عروسي از نور پردازي استفاده مي كنند. نحوه استفاده از نورها و رنگ مي تواند به زيبايي مجلس شما بيافزايد. بهتر است در قسمت جايگاه عروس و داماد از نورهاي رنگي استفاده كنيد. انتخاب رنگ بنفش مناسب است و همچنين مي توانيد از رنگ هاي رنگين كماني هم استفاده كنيد.

انتخاب پرده و تزئينات سالن عروسي

خوب است براي نصب پرده در سالن عروسي، رنگ آن برخلاف رنگ ديوارها و همچنين سقف و كف و باشد. اگر در سالن عروسي سنگ ها از رنگ تيره هستند پرده را از رنگ روشن انتخاب كنيد نا جلوه بيشتري داشته باشد. تزئينات ديگري كه در سالن موجود است شامل روكش صندلي ها و روميزي ها و… مي باشد كه مي توانيد پرده ها را با آن ها ست كنيد تا زيباتر به نظر آيند.

استتفاده از گچ بري در سالن عروسي

گچ بري سالن عروسي قبل از راه اندازي كامل آن صورت مي گيرد. اين روزها گچ بريها در طرح هاي جديد ساخته مي شوند. بيشتر گچ بري ها در سقف به كار برده مي شود كه از جذابيت خاصي برخوردار است. استفاده از نور پردازي در ميان گچ بري ها يك زيبايي فوق العاده اي به جشن شما مي دهد. مي توان گچ بري ها را از رنگ هاي زيبا استفاده كرد براي زيباتر كردن سالن عروسي.

استفاده از ميز و صندلي هاي مناسب و شيك در تالار شمس العماره

ميز و صندلي هايي مناسب و استاندارد هستند كه اگر مدت زيادي بر روي آن بنشينيد احساس خستگي و كمر درد نكنيد. جاي نشستن صندلي ها بايد نرم باشد همچنين ارتفاع ميزها اهميت زيادي دارد. در عين حال سايز ميزهم مهم است. در صورتي كه سالن عروسي كوچك است، مي توان از ميز و صندلي هاي كوچكتر در آن فضا استفاده كرد.

تالار عروسي

استفاده از گل آرايي در سالن

گل هايي كه در سالن تالار عروسي انتخاب مي كنيد بايد با يكديگر تناسب داشته باشند. گل هاي رز قرمز گزينه مناسبي براي سالن هستند. همچنين بهتر است به نور پردازي هم توجه شود. براي مثال اگر از نور بنفش استفاده مي كنيد بهتر است گل ها هم با اين رنگ سنخيت داشته باشند. با گذاشتن گل در ورودي سالن، روي ميزها و فضاي سالن زيبايي جشن شما را دو چندان مي كند و داراي اهميت زيادي است.

گل آرايي باغ عروسي

استفاده از شمع آرايي در تالار عروسي

يكي ديگر از گزينه هايي كه در زيبايي سالن عروسي به شما كمك مي كند شمع آرايي است. شمع هاي كشيده و بلند زيباتر هستند و بايد روي تمام ميزها گذاشته شوند. شمعدان هايي كه براي ميز عروس و داماد استفاده مي شود بايد متفاوت و زيباتر ازبقيه باشد. شمع و گل دو تركيب زيبا در كنار يكديگر هستند. بنابراين اين دو بايد بر روي ميزها كنار يكديگر قرار بگيرند.

بهترين باغ تالار عروسي كرج گرانترين تالار عروسي تهران قيمت تالار عروسي تهران هزينه باغ عروسي كرج تالار ارزان قيمت در تهران تالار عروسي در غرب تهران قيمت تالار ارزان كرج عكس تالار شمس العماره

شمع آرايي باغ عروسي

طراحي جايگاه عروس و داماد در باغ تالار عروسي

مهمترين بخش يك سالن عروسي جايگاه عروس و داماد است كه بايد به بهترين نحو و شكل ممكن طراحي و تزئين شود. قرار دادن يك پرده بزرگ در پشت سر عروس و داماد با طرحي زيبا، استفاده از نورپردازي در بالاي سر آنها، آبنما و ساير طرح هاي جديد براي زيبا تركردن اين بخش از سالن اهميت زيادي دارد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۰۷:۲۱ توسط:شب آرا نور موضوع:

مديريت مراسم عروسي در تالار عروسي شمس العماره

نحوه مديريت مراسم عروسي به ياد ماندني Weddings Management , باغ تالار عروسي شمس العماره , با بهترين مديريت مراسم عروسي توسط كادري مجرب در باغ تالار عروسي شمس العماره مي توانيد بهترين خاطرات را تجربه كنيد  نحوه مديريت و برگزاري مراسم عروسي براي عروس و داماد از اهميت ويژه اي برخوردار است و شيوه ي مديريت عروسي خاطره انگيز به شما كمك ميكند تا برنامه ريزي صحيح براي مراسم عروسيتان داشته باشيد.

نحوه مديريت مراسم عروسي

كادر متخصص شمس العاره

نحوه مديريت مراسم عروسي هزينه ها و اداره مراسم

توجه و مديريت داشتن در مخارج عروسي،مدت زمان و مديريت در خدمات جشن عروسي خيلي مهم و حياتي است تا جايي كه مقداري بي توجهي در آنها باعث بي نظمي در ساير برنامه هاي عروسي ميشود و باعث بي نظمي آنها ميشود.و مراسم عروسي شما را به يك مهماني بي نظم و اعصاب بهم زن و شلوغ تبديل مي كند.هزينه ي مراسم عروسي نسبت به شهر و محل منطقه ي زندگي شما و همچنين تعداد مهمان هايتان و همچنين بالا بودن كيفيت خدمات و كارها ميتواند متغيير باشد.بيشتر عروس و دامادها بعد از اينكه مراسم عروسيشان تمام ميشود به اين نتيجه دست مي يابند كه در بعضي از كارها افراط كرده اند.و باخود مي گويند اگر براي بودجه و هزينه هايي كه كرده اند يك برنامه ريزي دقيق داشتند شايد الان سرمايه شان از دست نمي رفت.

شب عروسي و لحظه ي موعود براي شما فرا رسيده است و نوبت آن است كه در بهترين شب زندگيتان خوش باشيد و لذت ببريد البته براي لذت بردن در اين شب بايد از چند ماه قبل مرحله به مرحله و با برنامه ريزي كارهايتان را انجام بدهيد پس ما ( مديريت باغ تالار عروسي شمس العماره ) هم با شما همراه خواهيم بود.

مشاوره مديريت و اداره مراسم عروسي در باغ تالار شمس العماره

كادر حرفه اي و خوش سليقه ما با تجربه اي بالا در برگزاري مراسم عروسي هميشه در خدمت شما و همراه شما تا انتهاي مراسم هستند . نگران هيچ چيز نباشيد وقتي كه نيروهاي باغ عروسي شمس العماره پيشتان هستند. در هر لحظه اداره مارسم را كنترل خواهيم كرد تا هيچ كسي كم و كسري نداشته باشد همچنين امنيت مراسم را نيز در ذهن داريم و بدون نگراني با آرامشي تمام به كار خودتان مشغول باشيد . با مديريت عالي بهترين و به ياد ماندني ترين روز زندگي خود را در تالار پذيرايي و باغ عروسي شمس العماره سپري كنيد.

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹        ۰۲۶۳۳۳۵۹۰۶۰

طراحي و مديريت مراسم عروسي

طراحي براي مراسم عروسي خاص و در عين حال با شخصيت عروس و داماد تناسب و هماهنگي داشته باشد اين موضوع اهميت بيشتري از خود مراسم عروسي دارد،عروس و دامادهايي كه به مراكز تشريفات مجالس و عروسي مراجعه ميكنند بايد آنها را در جلسه ي اول از ديدگاه روانشناسي تجزيه و تحليل كرد شما با شناخت ويژه گي هاي شخصيتي عروس و داماد مي توانيد با آنها جو دوستانه ايجاد كنيد.موسسات تشريفات مجالس و عروسي ها وظيفه دارند كه يك شب رويايي و به ياد ماندني براي عروس و داماد و خانواده هايشان و مهمانان حاضر در مراسم بسازند.

لينك هاي مفيد :

https://tawk.to/talarshams

https://www.digitalocean.com/community/users/talarshams

https://hub.docker.com/r/rezaeloglu/talarshams/

https://site-gratuit-871.webself.net/

https://talar.webs.com

https://form.jotform.com/rezaeloglu/talarshams

http://msue.anr.msu.edu/?URL=https://talarshams.com/

https://www.lonelyplanet.com/profile/talarshams

https://trello.com/talarshams

https://about.me/talarshams.com

https://www.mixcloud.com/talarshams/

http://www.bloggernity.com/cgi-bin/jump.cgi?ID=315178

https://lap87.ask.fm/goto/50aiCb_tfbSeEzEolnzi8ppzrhWPzqnZjCnvp-Gy0yf-e04=

https://www.pronto.com/shopping?o=758474&l=dir&qo=serpSearchTopBox&q=http%3A%2F%2Ftalarshams.com

http://www.bizsugar.com/user/profile/rezaeloglu

https://ask.fm/rezaeloglu

https://www.smarter.com/web?o=758100&l=dir&qo=serpSearchTopBox&q=http%3A%2F%2Ftalarshams.com

https://github.com/talarshams

https://www.deviantart.com/talarshams

https://www.etsy.com/people/fjvnkmj9

https://disqus.com/by/talarshams/

https://www.goodreads.com/user/show/84065745

https://growthhackers.com/members/reza_saeid-zadeh/

https://list.ly/talarshams-com

http://2311.weddinghand.co.uk/

http://sett.com/wellingtonstreet/building-8-mold-in-the-walls?s=0

https://talarshams.quora.com/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D8%AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC

http://sett.com/user/1429370

https://community.wikia.com/wiki/User:Talarshams

https://visual.ly/users/talarshamscom/portfolio

https://www.diigo.com/profile/rezaeloglu

http://myfav.es/talarshams

 

http://projeh.webstarts.com/

اين موسسات وظيفه دارن كه قبل از زمان عروسي تمام سعي و تلاش خود را بكنند تا هردو خانواده احساس آرامش د راحتي داشته باشند.ايجاد آرامش در خانواده ي عروس و داماد و خود آنها خيلي مهم است چون قبل از برگزاري مراسم عروسي خانواده ي هردو طرف استرس دارند و از مشكلات احتمالي كه ممكن است اتفاق بيافتد نگران هستند.براي اينكه به خانواده ي عروس و داماد اطمينان و آرامش بدهيد بايد برنامه ي دقيق با تمام جزئيات را در اختيار خانواده ها قرار دهيم تا به آنها اطمينان بدهيم كه مسئول برگزاري مراسم همه جوانب را در نظر گرفته است و چيزي فراموش نشده است .در برخي از مراسماتي كه حضور داريد ملاحظه مي كنيد كه عروس و داماد و خانواده ي هردو با خيال آسوده و با اطمينان خاطر مثل مهمان در مجلس حضور دارند.

بايد پيش بيني نشده ها پيش بيني شود

مراسم عروسي پروسه اي هست كه مملو از ريزه كاري هايي مي باشد كه هر كار و برنامه اي بايد دقيقا سرجاي خودش باشد تا نتيجه ي كار قابل قبول باشد.ممكن است يك اشتباه كوچك يا يك رويداد پيش بيني نشده كارها را بهم بريزد،اين رويدادها ممكن است قطع ناگهاني برق،يا خرابي ماشين داماد يا ترافيك سنگين باشد.در موردي ماشين اقاي داماد را صبح روز عروسي كه از قضا آقاي داماد وكيل بود دزديده بودند با درايت اقاي داماد ماشين دزديده شده پيدا شد و اين موضوع باعث شده بود اقاي داماد دير به مراسم برسد ما هم براي اين كه همه ي برنامه هاي عروسي بهم نخورد مراسم عقد را كه قرار بود در ابتداي مراسم باشد به انتهاي مجلس انتقال داديم يعني بعد از ۱۲ شب و در عين حال بقيه ي برنامه هاي مراسم بر طبق زمان بندي انجام شد.

براي مشتري ها دقيقه ها با ارزش است چون براي هر دقيقه پول پرداخت ميكنند .در هر مراسمي اتفاقات غير قابل پيش بيني اتفاق مي افتد اما مهم اين است كه موسسات تشريفات چگونه اين اتفاقات را مديريت ميكند .براي حل بحران نبايد بنشينين تا بحران اتفاق بيافتد بعد دنبال راه چاره باشيم ،ما بايد بتوانيم بحران راپيش بيني كنيم و قبل از وقوع به فكر راه حل باشيم. اصل موضوع اين است كه اين اقدامات هزينه ها را بالا ميبرد .به عنوان مثال اگر براي خنك نگه داشتن يك فضايي يك كولر گازي نياز باشد ما ۳تا تهيه ميكنيم تا در صورت بروز مشكل در كولر براي آن جايگزين داشته باشيم .و بهتر است در يك روز بيشتر از يك مراسم نباشد.

باغ تالار لوكس شمس العماره با كادري مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات به هموطنان عزيز و برپايي مراسمي شيك و زيبا ، مي باشد.

https://talarshams.com/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۱:۱۳ توسط:شب آرا نور موضوع: