تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

فريت بار مواد غذايي , ارسال هوايي مواد غذايي ملل كارگو

فريت بار مواد غذايي , ارسال هوايي مواد غذايي , ارسال مواد غذايي با هواپيما , شركت خدمات هوايي ملل كارگو :فريت بار هوايي مواد غذايي از ايران به ساير كشورهاي جهان شامل صيفي جات ،ميوه ، خرما، سبزيجات ، مركبات ، ماهي و ميگو و دنبلان كوهي مي باشد كه جزو صادرات مواد فاسد شدني مي باشند . اين محصولات بايد بصورت تازه ودر اسرع وقت به دست مصرف كننده در كشورهاي ديگر برسد . كه عمده مشتريان اين محصولات از ايران ، كشورهاي حوزه خليج فارس از جمله كويت ، قطر و امارات متحده عربي مي باشد .

فريت بار مواد غذايي , ارسال هوايي مواد غذايي

شركت ملل كارگو با استفاده از متخصصان خود در امر بسته بندي و فريت بارهوايي محصولات فاسد شدنيPEP)) با كمترين هزينه ممكن صادر كنندگان عزيز را همراهي مي كند . پرسنل شركت ملل كه در فرودگاههاي مشهد ، اهواز ، اصفهان ، شيراز ، يزد ، و بندرعباس و تهران مستقر مي باشند كالاي شما را از درب كارخانه در شهرهاي مذكور تحويل گرفته و در صورت نياز به بسته بندي ، بسته بندي مورد نظر را توسط متخصصين انجام داده و با انجام تشريفات گمركي و اداري به مقصد مورد نظر ارسال مي نمايد .

فريت بار مواد غذايي , ارسال هوايي مواد غذايي

فريت بار مواد غذايي , ارسال هوايي مواد غذايي

شركت ملل همچنين براي فريت هوايي ميگو و ماهي و محصولات كشاورزي و دريايي درا سرع وقت از فرودگاههاي استان هاي هرمزگان و خوزستان به كشورهاي مقصد يعني امارات متحده عربي و كويت آماده همكاري با صادر كنندگان عزيز مي باشد .

بيشتر بخوانيد ، در : هزينه ارسال بار هوايي

اين شركت ميتواند بسته بندي تخصصي اين كالاها را در مبداء انجام داده و به كشور مقصد ارسال نمايد .

نوشته‌هاي تازه

همچنين در صورتي كه محصولات كشاورزي مانند قارچهاي خوراكي و دنبلان كوهي كه بسيار زود فاسد مي شوند در ميان اقلام صادراتي شما قرارداشته باشد .

براي فريت بار اقلام فاسد شدني در اسرع وقت و با اولين پرواز هواپيمايي با شركت ملل تماس بگيريد . بسته بندي محصول شما در كمترين زمان ممكن توسط متخصصين اين شركت صورت خواهد گرفت . براي استعلام هزينه ها و مشاوره جهت ارسال محصولات خود با ما در تماس باشيد .

https://melalcargo.com

شركت خدمات هوايي ملل كارگو


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۵:۲۸ توسط:شب آرا نور موضوع:

قيمت سازه پيش ساخته iranasazeh

سازه پيش ساخته , طراحي ، ساخت و قيمت سازه پيش ساخته , ايرانا سازه  : به عبارتي سازه هاي پيش ساخته يا همان خانه هاي پيش ساخته به صورت فلزي , بتني , چوبي , ۳d ساخته مي شوند كه هر كدام از آن ها داراي مزايا و معايبي نيز هستند . براي نمونه طراحي سازه چوبي سازه ها اكثرا براي مناطق جنگلي , فضاهاي سبز و .. طراحي مي شوند علاوه بر ين تمامي سازه ها نيز با توجه به شرايط مكاني , موقعيت نصب در محل , امكانات , كاربردها و كاربري هايشان طراحي و ساخته مي شوند . سازه هاي پيش ساخته طرح و ابتكاري است كه مي تواند پاسخگوي نياز افراد براي گسترش واحدهاي مسكوني و ايجاد متدهاي جديد در فضا باشد كه در صورت ازدياد جمعيت در محل مورد نظر نصب مي گردند .

قيمت كانكس

اين صنعت امروزه آنچنان پيشرفت كرده است كه نه تنها بر سرعت احداث , راحتي و آسايش , تقليل هزينه ها و مهمتر از همه كيفيت بالا را در حد استانداردهاي جهاني تامين كرده است بلكه توانسته است ساير صنايعي چون خانه سازي را نيز تحت تاثير خود قرار دهد . همانگونه كه در قسمت بالايي متن نيز اشاره كرديم كه هر سازه بسته به موقعيت جغرافيايي و مكان نصب ساخته مي شوند براي نمونه در كشور امريكا بيشتر از سازه هاي پيش ساخته فلزي استفاده مي شود , و در كشور عزيزمان ايران نيز بيشتر از ساختمان هاي پيش ساخته بتني استفاده مي شود .

سازه پيش ساخته

عمر مفيد سازه پيش ساخته

در خانه ها و ساختمان هايي كه به صورت روش هاي سنتي يعني با استفاده از مصالح ساختماني ساخته مي شوند عمر ساختمان بسته به مصالحي كه در ساخت آن به كار رفته دارد , همينطور سازه پيش ساخته نيز چنين است اگر در طراحي و ساخت اين نوع از سازه هاي پيش ساخته از مواد درجه اول و مصالح با كيفيت ساخته شوند عمر مفيد سازه ها نيز بالاتر مي رود و در هر مكاني نيز مي توان آن ها را نصب كرد و با هر شرايط آب و هوايي نيز سازگاري دارند .

مزاياي سازه پيش ساخته

 • دقت بالا در طراحي و ساخت كا معمولا در سازه هاي پيش ساخته فلزي از اهميت زيادي برخوردار است , خصوصا از لحاظ جوش خوردگي
 • سرعت و دقت بالا در اجرا و طراحي سازه ها
 • امكان جابه جايي از مكاني به مكان ديگر
 • نظارت و كنترل كافي بر طرح ها
 • آسان بودن نصب سازه
 • استقلال بالا از لحاظ شرايط جوي و آب و هوايي
 • امكان كنترل و تامين كيفي
 • كنترل خزش و افت سازه ها

روش هاي توليد قطعات سازه پيش ساخته

 • تكي و درجا
 • درجا و چندتايي بودن ( باطري )
 • امكان جابه جايي با نقاله
 • جابه جايي پالت ها يا شاسي ها
 • انتخاب قطعه بزرگ
 • تعداد اتصالات
 • و …

انواع سازه هاي پيش ساخته

 • سازه پيش ساخته سوله
 • سازه هاي پيش ساخته كانكس
 • سازه پيش ساخته lsf
 • ساختمان پيش ساخته
 • ويلاي پيش ساخته
 • سازه هاي پيش ساخته بتني
 • سازه پيش ساخته فلزي
 • سازه پيش ساخته چوبي
 • سازه چادري
 • سازه ساندويچ پانلي
 • و ..

جهت كسب اطلاعات بيشتر از قيمت سازه پيش ساخته , خريد كانكس , قيمت كانكس , فروش كانكس , كانكس دست دوم با كارشناسان فروش و مشاورين مجموعه شركت كانكس سازي ايرانا سازه تماس حاصل فرمائيد .

كانكس ۶ متري , كانكس ۶ متري , قيمت انواع كانكس ۶ متري نو و دست دوم در ايرانا سازه( ۶ meter conex) :   كانكس مطبوعاتي يكي ديگر از محصولات توليدي شركت ايرانا سازه كانكس ۶ متري است كه در طرح ها و شكل هاي مختلفي طراحي و توليد مي شود . عوامل متعهد و بسيار زيادي همچون كانكس 4 متري دست دوم و مصالحي كه در آن مورد استفاده قرار گرفته است در قيمت كانكس هاي ۶ متري تاثير وافري دارد . با اين حال بايد به اين موضوع اشاره كنيم كه منظور از كانكس ۶ متري , كانكس چرخدار در ابعاد ۶ متر مربع نمي باشد , كانكس ۶ متري به كانكس هايي اطلاق مي شود كه طول آنها ۶ متر و عرض آن ۲٫۴ متر است كه در مجموع مي شود ۱۴متر مربع , ولي معمولا فقط طول كانكس را در نامگذاري آن ذكر مي كنند . به همين دليل است كه اين نوع كانكس ها كانكس ۶ متري مشهور مي باشند .

در زير به انواع اين كانكس كارگاهي و نوع سازه هاي آنها و همچنين به قيمت و هزينه ي آنها اشاره كرده و براي شما معرفي مي كنيم .

 

قيمت كانكس 6 متري

گفتني است كه اين نوع سازه ها كانكس هاي ۶ متري يا كانكس كارگاهي سبك مي گويند . كانكس فست فود۶ متري توليدي شركت ايرانا سازه قيمت كانكس 12 متري با توجه به سليقه و نياز مشتريان در اندازه هاي مختلف توليد مي شوند و قيمت آن ها بسته به نوع كاربرد , اندازه , مواد اوليه به كار رفته در آن ها بستگي دارد .مهمترين كاربرد اين نوع از كانكس نگهباني ها در كارگاه هاي ساختماني و عمراني و همچنين براي ساكن كردن كارگران و پرسنل به طور موقت بيشترين كاربرد را دارند . اين نوع كانكس ها به دليل اينكه كانكس فروشگاهي دست دومتمام شده ي آن را كاهش دهند و همچنين براي مدت زمان استفاده آن چيزي در حدود يك الي دو سال نياز دارند مقرون به صرفه تر محسوب مي شود . در واقع اين نوع سازه ها قيمت كانكس مسكوني ارزان ترين نوع در بين كانكس ها مي باشد .

جهت سفارش كانكس هاي ۶ متري , كانكس دست دوم با كارشناسان فروش مجموعه ي ايرانا سازه تماس بگيريد . اين دسته از محصولات طبق سفارش و نياز شما مشتريان عزيز در اندازه ها و طرح هاي مختلف طراحي و توليد فروش كانكس سرويس بهداشتي و در محل مورد نظر مشتريان عزيز نصب مي گردد . با ايرانا سازه همراه شويد .

https://iranasazeh.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۸:۵۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

قيمت كانكس دوبلكس دست دوم و نو

كانكس دوبلكس , خريد ، فروش و قيمت كانكس دوبلكس دست دوم و نو , كانكس سازي ايرانا سازه : كانكس دوبلكس يكي ديگر از محصولات توليدي كانكس ايرانا سازه است كه داراي كاربري هاي اداري و مسكوني است و به عنوان كانكس تجهيز كارگاهي نيز كاربرد دارد و مي توان از آن ها استفاده كرد . اما نوع طراحي , چيدمان , پلان هاي داخلي و بيروني هركدام يا يكديگر فرق دارد . و بنا بر كاربرد سازه طراحي و توليد مي شود .

كابردهاي كانكس دوبلكس

كانكس هاي دوبلكس به طور كلي طراحي شده از يك سازه ي دو طبقه كه بر روي يكديگر قرار دارند كه ستون هايي كه براي طبقه ي دوم طراحي مي شود وظيفه ي انتقال بار طبقه دوم به زمين و طبقه ي پايين وظيفه ي اصليش تحمل بار است . براي طراحي و ساخت چنين سازه اي دلايل متفاوتي وجود دارد كه مهمترين آن ها استفاده حداكثري از فضايي كه مي خواهيم سازه را در آن جا نصب كنيم و يا ايجاد منظره و ديد مناسب از دومين طبقه به مناطق اطراف براي نمونه كانكس ويلايي . و دلايل ديگري نيز وجود دارد از جمله تمركز واحدهاي مديريتي و اداري كه اكثرا طبقه ي پايين اين نوع از سازه ها اتاق كارمندان و كاركنان و طبقه دوم براي دفتر مديران كه اكثرا جلسات مختلف و مهم در آن جا برگزار مي شود . اين كار خود سبب آسان شدن كارهاي امور اداري مي شود زيرا تمامي قسمت ها و بخش و واحدهاي اداري در يك جا بوده و مي توان كارها را با سرعت بالتر پيش برد . و مهمتر از همه اين كه نظارت بر كار كارمندان , كاركنان آن بخش ها راحت تر مي شود .

كانكس دوبلكس

كانكس دوبلكس

مشخصات كانكس دوبلكس

به طور كلي مشخصات اين دسته از سازه ها با توجه به محل ساخت و ابعادشان متفاوت است .زيرا كه در طراحي و ساخت اين نوع از كانكس ها به محل استفاده و شرايط اقليمي و نوع مصالحي كه در ساخت آن ها به كار گرفته مي شود توجه شود . نكته ي ديگري كه در طراحي و ساخت كانكس هاي دوبلكس بايد رعايت شود انتقال و جابه جايي كانكس از مكني به مكان ديگر است براي نمونه كانكس دوبلكس مسكوني كه در يك طبقه طراحي شده است

از قابليت جابه جايي برخوردار نيست و علت آن هم اين است كه طبقه دوم اتصال دائمي به طبقه اول شده و مهمتر از همه اين كه اتصال سازه به فونداسيون سبب شده است تا سازه از قابليت جابه جايي برخوردار نباشد . ابتدا بايد سازه از اول به فونداسيون وصل گردد و چون در دو طبقه طراحي شده است براي اينكه صداي رفت و آمد افرادي كه در طبقه ي دوم قرار دارند به طقه اول نيايد بايد سقف طبقه ي اول با عرشه فولادي بتن ريزي شود و اين امر خود نيز به عنوان مانعي عمل مي كند تا سازه نتواند جابه جا شود . چون بتن وزن سنگين تري دارد و براي جابه جايي آن نياز به وسيله ي نقليه ي سنگين مانند جرثقيل نياز است و يا براي جابه جايي ابتدا نياز است كه كف سازه ي بتني تخريب شود تا بتوان آن را جابه جا كرد .

قيمت كانكس دوبلكس

در مورد قيمت اين نوع از سازه نيز بايد بگوييم كه قيمت آن تفاوت چنداني با روش يك طبقه ندارد و شايد كمي بشتر از آن باشد . در طراحي و ساخت كانكس دوبلكس دو طبقه بايد طبقه پايين به گونه اي ساخته شود تا تحمل بار و طبقه دوم را داشته باشد و جهت بادوام شدن اين سازه بايد از ابتدا مواد مرغوب در ساخت آن ها استفاده شود . جهت كسب اطلاعات بيشتر از قيمت كانكس دوبلكس , خريد كانكس دوبلكس , كانكس دست دوم دوبلكس با مشاورين مجموعه كانكس سازي ايرانا سازه تماس بگيريد .

كانكس ويلايي , طراحي و ساخت انواع كانكس هاي ويلايي در طرح و نماهاي متفاوت , هزينه طراحي و توليد كانكس ويلايي , ليست قيمت كانكس ويلايي: كانكسهاي ويلايي همانگونه كه از نامشان پيداست كاربردي قيمت خانه پيش ساخته داشته و نيازهاي باغدار و مزرعه دار را حل مي كنند زيرا كشاورزان و مزرعه داران نياز به داشتن سرپناه در باغ و محل كار خود دارند . اين نوع از خريد كانكس اداري ها را مي توان به راحتي حمل و نقل كرد و به مكان مورد نظر مشتريان برد و در آنجا نصب كرد . بعضي از مناطق چون صعب العبور هستند و امكان بردن مصالح ساختماني و ساخت  قيمت كانكس بليط فروشي و سازهاي سنتي سخت است اين نوع از كانكس راهداري دست دوم ها بهترين راه كار پيش روي است و مي توان قطعات كانكس ها را در محل مورد نظر به يكديگر وصل كرد .

 

شركت كانكس سازي ايرانا سازه با استفاده از نيروي مجرب و كار آزموده در زمينه ي طراحي و ساخت انواع كانكس رستوران ويلايي اقدام به ساخت اين نوع از كانكس ها كرده است و توانسته است نياز و مشكل نبود سرپناه را در مزارع و باغ ها حل كند . و مهمتر از همه اين كه اين دسته از كانكس سرايداري دست دوم ها به گونه اي ساخته مي شوند كه امكان جابه جايي را داشته باشند .

مشترياني كه تقاضاي طراحي دكوراسيون داخلي  و بيروني كانكس ساندويچ پانل ها را طبق سليقه و نياز خود دارند طراحان ايرانا كانكس آن را طبق نياز و درخواست مشتري طراحي كرده و مي سازند . اين دسته از كانكس ها در طراحي و ساخت هيچ گونه محدوديتي ندارند و مي توان آن ها را با هر نوع طرحي ساخت و نصب كرد كانكس شيشه اي  . شركت ما بهترين و با كيفيت ترين محصولات را به شما عرضه مي كنند جهت كسب اطلاعات بيشتر با ما همراه باشيد .

كانكس ويلايي چيست ؟

كانكس مديريتي دست دوم به آن دسته از كانكس ها گفته مي شود كه جهت سكونت در مزرعه , زمين هاي كشاورزي , باغ هاي بزرگ ومزارع بزرگ و .. جهت سكونت و استراحت كشاورزان و باغداران ساخته مي شود . مي توان اين نوع از كانكس ها را در يك طبقه , دو طبقه و .. طراحي كرد .

قيمت كانكس ويلايي

به دليل پيشرفت سيستم حمل و نقل و باربري عشاير قشلاق و ييلاق نيز مي توانند از كانكس هاي ويلايي استفاده كنند و بعد از مدت زمان مشخصي تقريبا ۶ ماه دوباره كانكس ها را به ماكن ديگري منتقل كنند .

مورد استفاده در باغ ها و اراضي كشاورزي كمپ پيش ساخته پانلي با طرح هاي مختلف جهت استفاده به عنوان سرپناه

 • مورد استفاده محققين كشاورزي در روستا ها و زمين هاي كشاورزي جهت سرپناه براي محققين
 • استفاده در زمين هاي كشاورزي جهت استراحت نيروي كارگري

استفاده به عنوان ويلا و خانه باغ در جنگل ها و كانكس فروشگاهي دست دوم  مناطق كشاورزي

 • استفاده در شهرهاي توريستي مثل شمال كشور به عنوان ويلا در كنار درياها و جنگل ها
 • و

مزيت كانكس ويلايي

 • قابل جابه جايي آسان و سريع
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت
 • استفاده از شاسي و اسكلت بندي مقاوم

مقاومت بالا در برابر زمين لرزه درباره ايرانا سازه

 • استفاده از پنجره ها و درب هاي pvc
 • طراحي زيبا و جذاب طبق درخواست و سليقه مشتريان
 • قابل طراحي و ساخت و سازگار با هر نوع اقليم و آب و هواپ
 • عايق بندي رطوبتي و حرارتي و صدا و ..

جهت كسب اطلاعات بيشتر و همچنين سفارش محصول انتخابي خود قيمت كانتينر مي توانيد با كارشناسان فروش ايرانا سازه تماس بگيريد و از قيمت كانكس ويلايي , كانكس ويلايي دست دوم , خريد كانكس و … اطلاعات لازم را كسب كنيد

https://iranasazeh.com/.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۹:۲۳ توسط:شب آرا نور موضوع:

قيمت دكه بستني فروشي ايرانا سازه

كانكس بستني فروشي , قيمت دكه بستني فروشي , گروه صنعتي ايرانا سازه : كانكس هاي بستني فروشي از ديگر محصولات توليدي ايرانا سازه است كه طبق سفارش خريداران محترم در ابعا  و اندازه ها و طرح هاي مختلف طراحي مي شوند اين نوع از كانكس ها كاربردهاي ديگري چون آبميوه فروشي , فروش تنقلات و .. را نيز دارند . اين نوع از سازه ها اكثرا با نماي فايبر گلاس و يا كامپوزيت ساخته مي شوند .

كانكس هاي بستني فروشي بادي در طرح ها و رنگ هاي شاد و جذاب ساخته شوند تا مشتري را به خود جلب كنند اين نوع از سازه ها را مي توان در پارك ها , نمايشگاه ها , مكان هاي توريستي و ديدني و .. استفاده كرد . نماي بيروني كانكس بستني فروشي بايد مطابق با كاربرد آن باشد تا افراد با ديدن آن متوجه نوع كانكس شوند .

كانكس بستني فروشي يك طرح فانتزي و امروزي طراحي شده در ايرانا سازه است كه توانسته است رضايت خريداران را به خود جلب كند . براي كسب اطلاعات بيشتر با ايرانا سازه همراه شويد .

كانكس بستني فروشيكانكس بستني فروشي

انواع كانكس بستني فروشي

كانكس بستني فروشي ثابت

دكه بستني فروشي ثابت به آن دسته از كانكس هايي اطلاق مي شود كه اكثرا ثابت هستند و در يك منطقه نصب مي شوند و براي مدت زماني طولاني مي توان در يك جا ثابت از آن ها استفاده كرد .

كانكس بستني فروشي سيار ( چرخدار )

اما دكه بستني فروشي سيار به صورت چرخدار طراحي مي شود و از قابليت جابه جايي و نصب آسان برخوردار است و مي توان به صورت دلخواه آن ها را در مكان مورد نظر نصب كرد و در صورت نياز آن ها را جابه جا كرد .

امكانات كانكس بستني فروشي

 • مجهز به چند يخچال مجرا براي نگهداري مواد بستني
 • مجهز به صندوق فروشگاهي
 • قابليت شستشوي كف كانكس
 • مجهز به سيستم سرمايشي
 • مجهز به سيستم لوله كشي آب
 • سيم كشي و اتصالات برقي
 • شكل ظاهري كانكس به شكل بستني و ..

اگر تصميم به خريد كانكس   داريد پيشنهاد ما به شما اين است كه ابتدا طرح , ابعاد و امكانات داخلي و بيروني كانكس دلخواه خود را در نظر داشته باشيد و سپس با كارشناسان فروش مجموعه شركت ايرانا سازه تماس بگيريد و مشاوره هاي لازم را در خصوص انواع كانكس , قيمت كانكس بستني فروشي , كانكس دست دوم بستني فروشي و .. كسب كنيد .

كانكس فست فود سيار , قيمت انواع كانكس فست فود دست دوم در طرح هاي و نماهاي مختلف , طراحي و ساخت انواع كانكس فست فود سيار با استحكام بالا: كانكس فست فود سيار يكي ديگر از محصولات توليدي مجموعه ي ما است كه بايد در طراحي و ساخت آن از مرغوبترين مصالح استفاده شود و همچنين طراحي داخلي و بيروني ويلاي پيش ساخته ايرانا سازه آن بايد به گونه اي باشد كه فرد با ديدن آن متوجه كاربرد كانكس شود .

ساخت كانكس فست فود سيار

كانكس فست فود سيار  آلاچيق چوبيهمان گانكس فست فود است منتها با اين تفاوت كه در اين نوع از كانكس دو قسمت مهم در ساخت آن اجرا مي شود كه اول شاسي و دوم چرخ هاي آن است كه سبب مي شوند تغييرات لازم بر روي قيمت كانكس كاروان مورد نظر انجام گيرد . در ساخت و طراحي اين دسته از كانكس ها از عيار آهني بالا , و تير آهن هاي بادوام و مقاوم استفاده شده است كه شاسي اين نوع از كانكس ها از جنس گالوانيزه بوده به همين دليل در برابر هر گونه عوامل داخلي و خارجي اعم از رطوبت و آب از مقاومت بالاتري برخوردار است كانكس حمام دست دوم  و اين امر سبب مي شود كه كانكس مورد نظر از پوسيدگي در امان باشد .

 

جهت اطلاعات بروز ليست قيمت هاي ايرانا سازه را مشاهده كنيد : قيمت كانكس

انواع كانكس فست فود سيار

كانكس كانكس به هم پيوسته

 • كانكس كترينگ سيار
 • كانكس كباب پزي سيار
 • كانكس اغذيه فروشي سيار
 • كانكس بستني فروشي سيار
 • و ..

در طراحي اين نوع از قيمت كانكس نمازخانه ها از چرخ ها و لاستيك هاي بادوامي استفاده شده است كه سبب به حركت در آمدن اين كانكس ها مي شود . اگر به هر دليلي اين دسته از كانكس دست دوم ها به صورت ثابت در يك مكان باقي بمانند لاستيك هاي چرخ ها هيچ گونه آسبي نمي بينند زيرا بادوام هستند .

مزاياي كانكس فست فود سيار

مجهز به سيستم تهويه مناسب و با كيفيتي بالا قيمت كانكس اورژانس

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت , زمين لرزه و ..
 • مجهز به درب و پنجره ي مناسب با نوع كانكس ها
 • قابليت تعمير و استفاده ي مجدد
 • مجهز به سيستم لوله كشي

مجهز به سيم كشي برق با ايمني بالا كانكس 6 متري

 • وزن مناسب و سبك
 • قابل جابه جايي كم هزينه و آسان
 • عايق مناسب سرما , گرما و ..
 • هزينه ي مناسب

https://iranasazeh.com/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۳:۲۴ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال بار به استراسبورگ با فريت بار مطمعن و ارزان قيمت

فريت بار به برنهمه ساله افراد بيشتري براي گشت و گذار و همچنين ادامه ي تحصيل و گذراندن دوره هاي فوق تخصصي به شهر استراسبورگ سفر مي كنند . با اين حال مهمترين مسئله فريت بار به استراسبورگبراي مسافران به استراسبورگ ارسال بار به اين شهر مي باشد . بيشتر افرادي كه اقامت شهر لستراسبورگ را دارند , شيوه ي ارسال بار را تا حدودي مي دانند ولي كساني كه براي اولين بارارسال بار به توركو فنلاند اقامت اين شهر را دريافت كرده اند و يا قصد مسافرت بلند مدت به اين شهر را دارند از نحوه و چگونگي ارسال بار و محموله به شهر استراسبورگ اطلاعي ندارند  فريت بار به هلسينكي. ( جابجايي اسباب و اثاثيه ي شخصي در اين گونه مسافرت ها فريت بار مي گويند .) شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا فريت با ارائه ي خدمات به مسافراني كه قصد مسافرت بلند مدت را دارند و همچنين قصد فريت بار به كشور فرانسه به ويژه شهر استراسبورگ را دارند در زير فريت بار به آوكلند شرح مي دهد.

خدمات فريت بار به آمريكاوحمل بار هوايي پادميرا راه براي فريت بار به استراسبورگ / فرانسه / ايل دوفرانس

بسته بندي بار / ارسال بار به استراسبورگ

فريت بار به كانادا بيشتر كساني كه قصد دارند مسافرت بلند مدت و ارسال بار به استراسبورگ داشته باشند نگران اين موضوع مي باشند كه به بار ارسالي آنها به استراسبورگ , در طول و مدت مسير آسيب و صدمه هاي احتمالي وارد گردد , شركت فريت بارو حمل بار هوايي پادميرا راه با ارائه ي خدماتي كه در رابطه با بسته بندي و استفاده كردن از مرغوب ترين نوع كارتن جهت فريت بار و بسته بندي لوازم و اثاثيه ي منزل و غيره …… و ارسال بار به استراليا همچنين سود بردن و استفاده كردن از افراد متخصص و با تجربه يزياد و مجرب در زمينه ي بسته بندي و فريت بار تا امروزه بهترين خدمات را براي آن دسته از شهرواندان ايراني كه قسد مسافرت بلند مدت و ارسالبار هوايي را داشته اند ارائه نموده , و مسافران ومشتريان ايراني را از هرگونه نگراني هاي كاذب در اين مورد آسوده خاطر ساخته است .

ساير خدمات شركت فريت بار و حل بار هوايي پادميرا راه براي فريت بار به استراسبورگ

بسته بندي تمامي وسايل و لوازم منزل فريتبار  اعم از ظروف شكستني , كتاب و كتابخانه و لباس هاي دلپسند و محبوب شما در محل و به صورت كاملا اصولي و استاندارد .

بارگيري جهت حمل بار هوايي

انجام تشريفات گمركي با و بدون حضور مسافر: بعضي از مسافران در اين مورد ضروري مي دانند كه براي انجام امورات و تشريفات گمركي , كارشناس ارسالبار هوايي را شخصا همراهي كنند . با اين حال بيشتر مسافراني هم هستند كه انجام تمام امورات مربوطه به تشريفات گمركي را بر عهده ي فريت بار قرار مي دهند . تمامي كارها طبق خواست مشتري صورت گرفته و هدف تمامي كاركنان شركت ارسال بار و حمل بارهوايي پادميرا راه كسب رضايت مشتري مي باشد .

پالت بندي محموله در صورت لزوم: به منظور جلوگيري از آسيب ديدگي هاي احتمالي بلافاصله پس از اتمام امورات گمركي , محموله ي ارسالي را برحسب نياز فريتبار  و در صورت لزوم و صلاح ديد كارشناسان فريت بار پالت بندي مي كنند . مسئوليت تمامي اين كارها مانند تمامي مراحا فريت بار بر عهده ي شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه مي باشد .

و در آخر اخذ بارنامه جهت حمل بار هوايي: شركت ارسالبار  و حمل بارهوايي پادميرا راه با كم ترين هزينه و د ركوتاه ترين زمان ممكن مسئوليت اخذ بارنامه از شركت هاي هواپيمايي همچون شركت هواپيمايي امارات , تركيش ايرلاينز, لوفتهانزا و غيره را به منظور فريت بار به استراسبورگ بر عهده دارد .

توجه

فريتبار به استراسبورگ مطابق قوانين فريت بار به فرانسه صورت مي گيرد , لازم به توضيح است تمامي قوانين مربوط به فريت بار در همه ي فرودگاه هاي فرانسه به طور يكسان اعمال مي گردد .

فرودگاه بين المللي استراسبورگ فرانسه / فريت بار به اين فرودگاه

فرودگاه بين المللي استراسبورگ كه در غرب و جنوب غربي استراسبورگ قرار گرفته است , فرودگاه اصلس شهر استراسبورگ شناخته مي شود . اين فرودگاه در فاصله ي ۱۵۴ متري از سطح دريا قرار دارد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۴:۰۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

مسافرت و فريت بار به استراسبورگ

شهر استراسبورگ مقر ارسال بار هوايي به كيپ تاون چندين موسسه اروپايي مانند شوراي اروپا , دادگاه اروپايي حقوق بشر , اداره ي كيفيت دارو در اروپا , رصد خانه سمعي و بصري اروپايي و همچنين پارلمان اروپا به حساب مي آيد . همچنين كميسيون مركزي به منظور كنترل در راين واقع شده است فريت بار به كيپ داون. همچنين موئسسه ي بين المللي حقوق بشر در شهر استراسبورگ واقع شده است .

شهر استراسبورگ ارسال بار هوايي به كمبريجدر فرهنگ فرانسه و آلمان غوطه ور مي باشد . با اين حال در طول تاريخ به شدت مورد مناقشه قرار گرفته است . به منظور همبستگي مابين فرانسه و آلمان براي قرن ها يك پل وحدت فريت بار به لندن در استراسبورگ تاسيس كرده اند . در سپتامبر ۲۰۱۲ بزرگترين مكان اسلامي عبادت در فرانسه فريت بار به منچستر , مسجد جامع استراسبورگ , توسط مانوئل والس وزير كشور فرانسه افتتاح گرديد . اين مسجد كه داراي ظرفيت ۱۵۰۰ نمازگزار را دارد فريت بار به ميلان . در مراسماتي كه در اين مسجد برگزار مي شود به دو زبان فرانسوي و عربي با هم ارتباط برقرار مي كنند .

مسافرت و فريت بار به استراسبورگ / ارسال ار به استراسبورگ

به ياد داشته باشيد در بازديد فريت بار به گنت از فرانسه از شهر استراسبورگ ارسال بار به رمهم ديدن فرماييد . يكي از دلاي توريستي بودن اين شهر Grande ile قسمت هاي تاريخي و كهن سال استراسبورگ مي باشد . همچنين از ساختمان ها و كانال هاي زيبا و جذاب شهر استراسبورگ فريت بار به بروكسلكه به ثبت يونسكو نيز رسيده است ديدن فرماييد . با اين حال ديدن ساختمان قديمي و تاريخي مزون كامرزل ( Maison Kammrzell ) كه در مركز شهر استراسبورگ قرار دارد خالي از لطف نيست . عمر اين ساختمان به قرن پانزدهم برمي گردد . قصر روان يكي ديگر از ديدني فريت بار به كپنهاگ و جاذبه هاي اين شهر تاريخي مي باشد فريت بار به استكهلم . اين قصر كه به سبك فرانسوي بنا شده است , امروزه به موزه ي باستان شناسي و موزه ي هنر در اين قصر واقع شده است . از ديگر مكان هاي شهر تاريخي استراسبورگ مي توان كليساي جامع را نام برد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۱۵:۲۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

ساير خدمات پادميرا راه براي فريت بار به هلسينكي

ساير خدمات پادميرا راه براي فريت بار به هلسينكي

بسته بندي ارسال بار هوايي اصولي و استاندارد لوازم منزل ( ظروف شكستني , كتابخانه , البسه و ….. )

بارگيري جهت ارسال بار

انجام امور گمركي براي فريت بار با و بدون حضور مسافر : براي ارسال بار مسافران به هلسينكي نياز به انجام تشريفات گمركي است كه در اين مورد برخي از مسافران براي انجام امور گمركي لازم ارسال بار هوايي مي دانند كه كارشناس شركت پادميراراه  را هماهي كنند و د راين ميان نيز برخي از مسافران تمامي امور گمركي را بر عهده شركت فريت بار قرار مي دهند و صلاح بر اين مي دانند كه خود حضور پادميرا فريت  نداشته باشند . شركت فريت بار پادميرا راه به نظر مشتري احترام قائل است و رضايت مشتري را جزئ اولويت هاي خود قرار ميدهد كه هدف خشنودي و رضايت مشتري فريت بار  است .

پالت بندي بار مسافر فريت بار به تركيه در صورت نياز : بعد از انجام تشريفات گمركي در بسته بندي بار هاي مسافران براي ارسال بار مسافران براي جلوگيري از آسيب ديدگي بارهاي مسافران بسته بندي لوازم منزل براي فريت بار آنها را پالت بندي مي كنند . شركت فريت بار و حمل هوايي پادميرا فريت مسوليت پالت بندي زا نيز بر عهده مي گيرند .

در مرحله ي آخر براي صادرات بار هوايي به هلسينكي اخذ بارنامه : براي ارسال بار به هلسينكي نياز به اخذ بارنامه است كه خود شركت پادميرا راه به دليل سابقه درخشان در كوتاهترين زمان واردات بار هوايي و با پايين ترين هزينه مسوليت اخذ بارنامه شركت هاي هواپيمايي تركيش ايرلاينز , امارت , لوفتهانزا , و ….. فريت بار به آوكلند را براي ارسال بار و فريت بار به هلسينكي را بر عهده دارند .

*** توجه

در ارسال بار به هلسينكي قوانين ارسال بار تابع قوانينارسال بار هوايي به استراسبورگ به فنلاند مي باشد و تمامي قوانين فرودگاه هاي فنلاند يكي مي باشند .

فرودگاه بين المللي هلسينكي

ارسال بار هوايي به گنتفرودگاه بين المللي داراي يك باند فرود آسفالتي به متراژ ۳۴۴۰ متري مي باشد و در واقع مي توان گفت اين فرودگاه بين الملي يك فرودگاه همگاني است ارسال بار هوايي به بروكسل. فرودگاه بين المللي هلسينكي هر ساله ميزبان چيزي در حدود ۱۶ ميليون مسافر از سر تا سر جهان مي گردد و اين فرودگاه پذيراي اين تعداد و يا حتي بيشتر مسافران مي باشد . اين فرودگاه فريت بار به استراسبورگ مركز هواپيمايي Finnair و finish flag carrier و همين طور ك مركز پايه اي براي BLUE1 نروژ و FLybe دارا مي باشد . اين فرودگاه در شهرستان وانتا واقع شده كه با مركز هلسينك يفريت بار به توركو۱۷ كيلومتر فاصله دارد. همچنين فرودگاه بين المللي هلسينكي در ۵ كيلومتري غرب تيكوريلا واقع شده است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۱۰:۵۹ توسط:شب آرا نور موضوع:

فريت بار مطمعن به هلسينكي با پادميرا فريت - بهترين شركت فريت بار در ايران

فريت بار مطمعنبه هلسينكي , فرستادن بار به هلسينكي  , فريت بار ارزان قيمت به هلسينكي, ارسال باربه هلسينكي , ارسال وسايل منزل به هلسينكي , هزينه ارسال بار به هلسينكي: هلسينكي واقع در ۸۰ كيلومتري شمال تالين ( استوني ) و از سمت استكهلم ( سوئد ) ارسال بار به خارج از كشور در شما شرق آن در ۴۰۰ كيلومتري آن قرار گرفته و ۳۰۰ كيلومتري غرب سنت پترزبورگ روسيه واقع شده است از نظر تاريخي با اين سه شهر از قدمت بالايي برخوردار است و شركت ارسال بار هوايي بخاطر تارخي بودن با ابن سه شهر تجارت بزرگي در طول تاريخ انجام داده است .

مسافرت و فريت بار به هلسينكي , ارسال بار به هلسينكي

شركت فريت باراز نظر جميعت بعد از سه شهر كپنهاك , استكهلم و اسلو منطقه شهري هلسينكي چهارمين منطقه شهري در شمال اورا است و و شهر هلسينكي سومين شهرستان شمال اروپا بعد از استكهلم و اسلو فريت بار است . شهر هلسينكي با وجود ويژگي هايي كه در بالا ذكر شد از نظر سياسي ارسال بار هوايي , آموزشي , فرهنگي و تحقيقاتي بسيار وسيع در شهر فنلاند است و و به دليل اين مزايا يكي از شهرستان هاي معروف در شمال اروپا معروف ارسال بار است .

بخاطر اين ويژگي ها شهر هلسينكي يكي از شهرهايي است كه فريت بارايرلانيان زيادي براي مسافرت و مهاجرت در انجا تردد مي كنند و مرز اصلي ايرانيان مقيم فنلاند است . يكي از مشكلاتي كه در هنگام سفر يا مهاجرت به هلسينكي وجود دارد انتقال بار ارسال لوازم منزل به خارج از كشور مسافران در پرواز هوايي است كه شركت فريت بار پادميرا راه اين مشكل را به آساني حل كرده اند . در قسمت پايين خدماتي كه حمل بار هوايي پادميرا راه براي ارسال بار به فنلاند فريت بار و همچنين  ارسال بار به خارج از كشور به هلسينكي را بر عهده مي گيرد مي پردازيم .

خدمات شركت پادميرا راه براي فريت بار به هلسينكي | فنلاند

بسته بندي بار | ارسال بار به هلسينكي

يكي ازدغدغه هاي شركت ارسال بار هواييمسافران هلسينكي در ارسال بار خود به هلسينكي است كخ در طول مسير به بار آنها صدمه اي وارد نشود . شركت فريت بار هوايي پادميرا راه با ارائه بهترين خدمات شركت فريت بار با بسته بندي استاندارد و اصولي براي مسافراني كه قصد پادميرا فريت مهاجرت طولاني مدت به هلسينكي دارند و با استفاده از بهترين نوع كارتن هاي فريت بار براي بسته بندي اثاث منزل و لوازم شخصي و با كارآيي بالا و استفاده از بهترين و مجربترين كادر خود پادميرا راه اقدام به بسته بندي بار هاي مسافران مي كنند فريت بار هوايي و تا به اين حال بهترين خدمات را به شهروندان ايراني كه قصد مسافرت طولاني مدت به شهر هلسينكي را پادميرا راه دارند ارائه نموده اند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۵۱:۱۴ توسط:شب آرا نور موضوع:

ساير خدمات شركت پادميرا راه براي فريت بار به كمبريج

ساير خدمات شركت پادميرا راه براي فريت بار به كمبريج

ارسالبار هوايي بسته بندي تمامي اسباب و اثاثيه و لوازم منزل اعم از ظروف شكستني , كتابخانه و لباس هاي محبوب و دلپسند شما در محل و به صورت كاملا اصولي و فريتبار استاندارد.

 • بارگيري جهت حمل بار هوايي

انجام گرفتن تشريفات گمركي با و بدون حضور ارسال بار هوايي  خود مسافر: برخي از مسافران ضروري مي دانند در اين مورد كارشناس فريت بار را براي انجام دادن امورات و تشريفات گمركي شخصا همراهي كنند , با اين حال مسافراني هم هستند كه تمام كارهاي مربوطه جهت انجام دادن به امورات گمركي فريت بار  را برعهده شركت فريت بار قرار مي دهند . تمامي كارها مطابق با خواست مشتري انجام شده و هدف تمامي كاركنان شركت پادميرا راه جلب رضايت مشتري مي باشد .

پالت بندي محموله در صورت لزومارسال بار  : به منظور جلوگيري از آسيب و صدمه ديدگي هاي احتمالي محموله ارسالي پس از اتمام امورات گمركي در صورت نياز و صلاحديد كارشناسان فريت بار محموله ي ارسالي را پالت بندي مي كنند . مسئوليت انجام تمامي اين كارها را فريتبار و حمل بار هوايي پادميرا راه بر عهده گرفته است .

در نهايت اخذ بارنامه ارسالبار براي فريتبار به كمبريج: شركت پادميرا فريت با پايين ترين هزينه ي ممكن و در كوتاه ترين زمان مسئوليت اخذ بار نامه از شركت هاي هواپيمايي همچون ارسالبار هوايي  شركت هواپيمايي امارات , تذركيش ايرلاينز , لوفتهانزا و غيره را به منظور فريت بار به كمبريج بر عهده دارد .

توجه….

ارسال بار طبق قوانين فريت بار به كشور انگلستان فريت بار صورت مي گيرد و قابل ذكر است كه تمامي اين قوانين در همه ي فرودگاه هاي كشور انگلستان جهت فريت بار هوايي به طور يكسان اعمال مي شود .

فرودگاه بين المللي كمبريج

ارسال بار هوايي فرودگاه بين المللي كه در حدود ۵۰ مايلي ( ۸۰ كيلومتر ) از لندن فاصله دارد , در حومه ي شرقي كمبريج و در غرب روستاي Teversham واقع شده است . فريت بارفرودگاه بين المللي كمبريج مجهز به پرواز جهت حمل و نقل عمومي , پرواز براي آموزس كه ۴ مدرسه پرواز را شامل مي شود مي باشد . فريت بار به آمريكااين فرودگاه همچنين در دسترس شركت هاي خصوصي نيز مي باشد . نام اين فرودگاه در اكتبر ۲۰۰۸ و همزمان با افتتاح كردن مارشال مركز كسب و كار و حمل و نقل هوايي از فرودگاه كمبريج به ارسال بار به آمريكا فرودگاه مارشال تغيير پيدا كرد . با اين حال نام اين فرودگاه را در سال ۲۰۱۱ دوباره به فرودگاه كمبريج تغيير دادند . پرواز هاي نامنظم و همچنين ارسال بار هوايي به استراليا پرواز چاتر به ايتاليا در سال ۲۰۱۲ در اين فرودگاه انجام مي گرفت . اولين پرواز برنامه ريزي شده براي اين فرودگاه در سال ۲۰۰۶ صورت گرفته است .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۴۴:۱۳ توسط:شب آرا نور موضوع:

فريت بار به كمبريج با كمترين هزينه و بهترين خدمات

مسافرت و ارسالبار هوايي به كمبريج / ارسال بار به كمبريج

همانگونه كه در بالا ارسالبار هم به آن اشاره كرديم شهر كمبريج يكي از شهرهاي باشكوه از نظر اقتصادي و دانشگاهي و سياسي در سرتاسر دنياست . اين شهر محيطي بسيار مناسب براي زندگي مي باشد . فريتبار هوايي  با اين ويژگي هايي كه از شهر كمبريج نام برديم ارسالبار , اين شهر هرساله ميزبان مسافران بيشماري از همه ي دنيا مي باشد كه بيشتر آنها براي ادامه ي تحصيل , توريست و گشت و گذار و تعداد زيادي هم براي اقامت فريتبار اين شهر را مقصد مسافرت خود انتخاب مي كنند .

همانطور كه ارسالبار هوايي در بالا به آن اشاره كرديم اين شهر مركز اقامت بيشتر ايرانيان مي باشد كه ايراني هاي زيادي در اين شهر ساكن و اقامت دارند كه بيشتر آنها براي ادامه ي ارسال بار  تحصيل در كالج هاي معتبر اين شهر و اكثر ايراني ها هم براي گشتفريتبار  و كذار و تعدادي هم براي اقامت در كمبريج حضور دارند . بيشتر مسافراني كه قصد مسافرت بلند مدت و اقامت در شهر كمبريج انگلستان را دارند از نحوه و چگونه گي فريت بار به شهر كمبريج اطلاع دقيقي ندارند كه شركت فريت بار خدماتي كه شركت ارسالبار هوايي براي كساني كه قصد مسافرت بلند مدت به كمبريج را دارند درزير شرح داده است .

خدمات شركت پادميرا فريت براي فريت بار به كمبريج

بسته بندي بار / ارسال بار به كمبريج

فريتبار بيشتر مسافراني كه فصد مسافرت بلند مدت و اقامت به شهر كمبريج را دارند از اين موضوع نگران هستند كه احتمال دارد در طول مسير بار ارسالي آنها آسيب و صدمه ببيند . شركت ارسالبار هوايي و حمل بار هوايي پادميرا با ارائه بهترين خدمات اصولي و استاندارد در رابطه با فريتبار و همچنين با استفاده كردن از مرغوب ترين نوع كارتن ها جهت فريت بار براي بسته بندي لوازم شخصي و اسباب و اثاثيه و لوازم منزل و غيره …. و همچنين ارسالبار با سود بردن و استفاده كردن از كارشناسان وفريتبار  افراد متخصص و باتجربه و مجرب در زمينه ي بسته بندي با افتخار اعلام مي دارد تا امروزه بهترين نوع خدمات را براي كساني كه قصد مسافرت بلند مدت و فريتبار به كمبريج را داشته اند ارائه كرده است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۴:۲۹:۲۰ توسط:شب آرا نور موضوع: