تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

آموزش مكالمه زبان انگليسي رايگان

آموزشگاه زبان ايران كمبريج از ميان تمامي زبان هاي جهان ، آموزش مكالمه زبان انگليسي كه عمومي ترين آن ها بوده و ساير زبان ها مانند :

 آموزش مكالمه روزمره  را در بين ساير دوره هاي آموزشي خود در اولويت قرار داده است. داشتن مكالمه خوب مي تواند در برقراري ارتباط بهتر و كسب نتيجه مورد نظر از مكالمه با فرد مقابل ، كمك شاياني داشته باشد.

 

آموزشگاه زبان ايران كمبريج يكي از بهترين آموزشگاه هاي زبان تهران در آموزش مكالمه سريع مي باشد كه در راستاي افزايش توان مكالمه و مهارت هاي گفتاري افراد اقدام به برگزاري دوره هاي مختلف آموزش مكالمه زبان انگليسي و ساير زبان هاي زنده دنيا نموده است. دوره آموزش مكالمه زبان انگليسي با توجه به تقاضاي بالاي مخاطبان به صورت مستمر و در سطوح مختلف برگزار مي شود. آموزش مكالمه آيلتس در آموزشگاه زبان ايران كمبريج بر اساس جديدترين كتب آموزشي چاپ شده ارائه مي شود كه در ادامه توضيحي مختصر بر اين دوره ها و كتب و هزينه ها و نفرات حاضر در اين دوره هاي آموزش مكالمه خواهيم داد. آموزشگاه زبان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۵۶:۴۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

Just For Transfer To AVABLOG

Just For Transfer To AVABLOGبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۳۲ توسط:شب آرا نور موضوع:

نور پردازي در برگزاري مراسم عروسي

نور پردازي در تشريفات عروسي

نور پردازي در تشريفات عروسي : معمولا نور پردازي جز مواردي است كه ناديده گرفته مي شود.نور پردازي مي تواند بر روي روحيه مهمانان تاثير زيادي داشته باشد و يا بر روي ظاهر كلي و فضا اثر قدرتمندي را ايجاد كند.مهم ترين مزيتي كه نور پردازي دارد اين است كه با هزينه ي كمي اجرا مي شود.

نور پردازي در تشريفات عروسي

نور پردازي عروسي سبب مي شود ظاهر كلي محل برگزاري جشن بهبود يابد . نور پردازي سبب مي شود كه المان هاي تزئيناتي مهم در سالن يا قسمت هاي ويژه مانند نقاط كانوني يا سن رقص جلوه ي بيشتري داشته باشند. عكاسان در خدمات عروسي به نور پردازي اهميت زيادي مي دهند زيرا اين كار سبب مي شود كه جلوه هاي بصري اضافه ي به وجود آيد و بتوانند عكس هاي بهتري را ثبت كنند.

نور پردازي در تشريفات عروسي

نورپردازي از يك روش كاري در تشريفات عروسي بيشتر است شما براي يك لحظه عروسيتان را با رنگ هاي مختلفي تصور كنيد . نور پردازي مي تواند مانند يك نيروي ويژه اثر كند دقيقا مانند يك موسيقي كه انرژي و حالت روحي را در افراد در حال رقص كنترل مي نمايد. نيروي رقص نور هم مي تواند در تمامي محيط برقرار باشد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

 

نور پردازي و دكور با يكديگر تركيب مي شوند .در واقع بدون رنگ همه چيز بي روح مي شود ولي نورپردازي مي تواند در سالن به دكور و گل و گياه هاي تزئيني موجود جان دوباره ي ببخشد.

انواع نور پردازي در تشريفات عروسي

به صورت كلي در يك جشن عروسي سه سطح از نور پردازي را مي توانيم در نظر بگيريم :

نورپردازي مراسم اصلي جشن

بايد بر روي فضاي تشريفاتي و راهرو و …به دليل اهميت مراسم توجه ي ويژه شود.

نورپردازي بخش هاي شام و نوشيدني

معمولا براي چنين وضعيتي طراحي مناسب با جشن صورت مي گيرد.بايد نور پردازي در چنين قسمتي خاص باشد و سبك طراح دكور را در طراحي نشان دهد

نورپردازي مكان رقص

اين قسمت بايد بگونه ي نور پردازي شود كه حال و هواي عالي و بي مشكلي را ايجاد كند تا مهمانان از جشن شما نهايت لذت را ببرند.

اصلا نگران سرگرم شدن يا لذت بردن با رقص نور و نورپردازي نباشيد. نور پردازي مي تواند با تنظيمات متفاوت و فريبنده ي وضعتي را ايجاد كند كه حال و هواي دلخواه شما به مراسمتان انتقال داده شود.

براي تشريفات مجالس خود در مرحله اول نورپردازي را فراموش نكنيد و در زمان انتخاب مكان برگزاري جشن براي دگرگون كردن فضا امكانات نورپردازي كه ارائه مي شود را در اولويت قرار بدهيد.

با اينكه نور پردازي به عنوان يكي از المان هاي فني به شمار مي رود ولي تا حد زيادي به نحوه ي طراحي وابسته است. البته استفاده از ابزار و آلات نورپردازي اين معني را نميدهد كه شما نور پردازي را انجام داده ايد.

استفاده از چراغ هاي رنگي و لامپ ها معني نور پردازي نيست . شما بايد براي جشن خود يك طراح نور پرداز داشته باشيد كه بتوانيد از آثار كامل و نهايي نور پردازي لذت ببريد.

يكي از نكات مهم و ظريف در ديد يك طراح مخفي كردن ابزار و آلات نورپردازي مي باشد كه بسيار موثر و حساس مي باشد.

شب آرا نور مجري برتر خدمات مجالس ، تشريفات عروسي و تشريفات مجالس

برچسب ها: انواع نور پردازي, انواع نور پردازي در جشن عروسي, نورپردازي, نورپردازي عروسي, نورپردازي محل رقص, نورپردازي ميز شام عروسيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۳۱ توسط:شب آرا نور موضوع:

مراسم حنابندان خود را چگونه برگزار كنيم ؟

برگزاري مراسم حنابندان

برگزاري مراسم حنابندان : از گذشته تا كنون ايراني ها حنابدان را برگزار مي كردند و در هر قسمتي اين مراسم به گونه ي خاص برگزار مي شود البته اين جشن را در خانه پدري عروس مي گيرند و به عبارتي براي خداحافظي عروس خانم مي باشد.

علت استفاده از رنگ حنايي براي نماد رنگ شادي بهشت مي باشد و همچنين خبر از شادي و نيكبختي داشته است.البته اين مراسم در انديشه باستان ايران جايگاه ويژه ي داشته است.

برگزاري مراسم حنابندان

چگونگي برگزاري مراسم حنابندان

اين مراسم به تشريفات عروسي نزديك باشد و البته شايد اين روزها ديگر از آن مانند گذشته استقبال نكنند زيرا ريشه ي قديمي دارد. در اين مراسم دست ها و معمولا پاهاي عروس را حنا مي زنند.البته با توجه به آداب و رسم در برخي از مكان ها اين كار توسط برادر داماد براي آقا داماد و خواهر عروس براي عروس خانم انجام شود.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

 

اما گاهي هم عروس براي داماد و داماد براي عروس حنا مي گذارد. البته امروزه هم بجاي اينكه حنا را بر روي دستان عروس و داماد بگذارند بر روي گل يا اسكانس مي گذارند.
انگونه كه به نظر مي رسد در جنوب ايران اين مراسم بيشتر برپا مي ماند.

در جنوب كشور ، برگزاري مراسم حنابندان بيشتر از مراسم نامزدي و عقد مورد توجه قرار مي گيرد تا جايي كه اين مراسم را مانند مراسم عروسي مي بينند.

در سيستان و بلوچستان خانواده هاي عروس و داماد به اين مراسم اهميت ويژه ي مي دهند و اين مراسم در ابتداي شروع با ديگر جاها متفاوت مي باشد.

مراسم حنابندان

خانواده داماد ، داماد را براي عروس مي آورند و آنها در پشت در براي عروس شعري مي خوانند و به عبارتي او را طلب مي كنند و همچنين خانواده عروس با حالتي خاص شعري مي خوانند كه ما به شما عروس نمي دهيم و پس از گذشت كش و قوسي چند بار با نام آوردن داماد درخانه براي داماد و مهمانان باز مي شود و مراسم شروع مي گردد.

  برگزاري مراسم حنابندان در خوزستان به اين صورت است كه چند روز پيش از برگزاري مراسم عروسي آن را برگزار مي كنند و مانند يك آگهي مي ماند . در اين مراسم بيشتر تازه عروس ها و خانم ها حاضر مي شوند و خبري از آقايان در مراسم نيست.

بيشتر افراد درجه اول در اين مراسم حضور دارند و در واقع يك مراسم كوچك مي باشد. اما اين مراسم به شدت براي آنها حائز اهميت است و خانم ها و دخترخانم ها از لباس خاصي براي اين شب استفاده مي كنند. البته پس از اينكه مراسم حنابندان تمام شد تا مراسم عروسي جشن و پايكوبي برقرار مي باشد.

برگزاري مراسم حنابندان شب آرا نور

براي برگزاري خدمات مجالس و تشريفات مجالس و مراسم حنابندان در شب آرا نور تمهيدات ويژه اي در نظز ديده ايم ، جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با كارشناسان ما در شب آرا نور تماس حاصل فرمائيد.

 

 

برچسب ها: تشريفات, حنابندان, عروسيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۳۰ توسط:شب آرا نور موضوع:

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسمات

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي :  پس از اينكه مراسم نامزدي عروس و دامادهاي عزيز تمام شد ، بايد به فكر برگزاري مراسم عروسي خود و همچنين تفكر بر روي خدمات مجلس و تشريفات خود باشند. معمولا سوالهاي زيادي از عروس و دامادهاي عزيز مي شود مثل :

 • تاريخ عروسيتان كي است ؟
 • عروسي شما در كجا برگزار مي شود؟
 • باغ عروسي كجاست ؟

فكر كردن روي همه اين سوال ها قطعا دشوار است مخصوصا براي افرادي كه نمي دانند از كجا بايد شروع كنند و بيشتر بايد بر كدام ويژگي ها تمركز داشته باشند. اگر مي خواهيد جهت اجاره باغ براي عروسي  انتخابي درست و صحيح داشته باشيد به شما توصيه مي كنم حتما تا ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

مواردي كه در انتخاب مكان مناسب برگزاري مراسم عروسي به شما كمك مي كند :

نكات مهم در اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي تعداد مهمان ها

در بحث اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي ، اول از هر چيزي مشخص كنيد كه تا چه ميزاني مهمان مي خواهيد دعوت كنيد؟ اولين گام اين است كه شمامطمئن شويد باغ عروسيتان يا همان سالن مورد نظرتان گنجايش مهمانان شما را خواهد داشت اگر اينگونه نبود سريعا از انتخاب تالار يا باغ عروسي صرف نظر نماييد.

البته منظور ما اين نيست كه باغ بزرگي يا تالار وسيع بگيريد كه خيلي گنجايش بيشتر از مهمانانتان داشته است زيرا سبب مي شود عروسي سوت و كور جلوه دهد.

پس انتخاب تالار يا باغ عروسي در گام اول بايد با ميزان دعوتي شما همخواني داشته باشد.

قوانين محل برگزاري

بايد در گام بعدي قوانين كه مي خواهيد براي عروسيتان برقرار شود را تعيين كنيد و مطمئن شويد تالار مدنظرتان با آنچه شما در ذهن داريد مغايرتري ندارد. مثلا برخي از تالارها به مهمانان خود اجازه مي دهند فقط تا ساعت11 برنامه داشته باشد و قوانين خاصي براي خود دارند اگر شما برنامه ي داريد كه با قوانين آن تالار متفاوت است ، از انتخابتان صرفه نظر كنيد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

 

دسترس پذيري باغ عروسي

در مقوله اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي بايد محلي را انتخاب نماييد كه از نظر موقعيت شهري و جغرافيايي دسترسي خوبي داشته باشد تا مهمانان شما بتوانند با وسايل شخصي و نقليه عمومي به موقع به مراسمتان بيايند و ترافيك راه آنها را كلافه نكند. دقت كنيد در مرحله بعدي آتليه و آرايشگاهي را انتخاب كنيد كه با تالار مورد نظر فاصله زيادي نداشته باشد چون بايد در طول روز چند بار آن مسير را طي كنيد.

زيبايي محل برگزاري

يكي از فاكتورهاي مهمي كه در تشريفات عروسي به زيبايي سالن كمك مي كند ، ارتفاع سقف مي باشد. سالن هاي كه سقف هاي كوتاه دارند بسيار دلگير هستند ولي سالن هاي كه سقفش بلند است و ارتفاع مناسبي دارند بسيار شيك تر جلوه مي دهند. بعد از ارتفاع سقف زيبايي ميز و صندلي ها و روكش ها بسيار مهم مي باشد و بر روي زيبايي سالن تاثير زيادي دارد. نورپردازي و تهويه هواي سالن از عوامل موثر ديگر مي باشد.

فضاي مناسب پاركينگ

يكي ديگر از امكانات مهم ديگر كه در اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي بايد بسيار به آن دقت شود فضاي پاركينگ مي باشد. مهمانان زيادي هستند كه با ماشين خود به عروسي شما مي آيند پس برايشان مهم است كه ماشينشان را كجا پارك مي كنند شما با توجه به اين موضوع مي توانيد امنيت خودرو مهمانانتان را در نظر بگيريد.

ميز شام عروس و داماد

معمولا افرادي كه خدمات عروسي را به عزيزان ارائه مي دهند ميزهاي شيك و زيبايي را براي عروس و دامادهاي گرامي مد نظر مي گيرند و معمولا روي ميز گل و شمع و وسايل تزئيني قرار مي گيرد . قطعا طراحي ميز شام و باغ عروسي مي توانند در تمامي عكس هاي شما ماندگار باشد و خاطره ي خوبي را برايتان رقم بزند.

سرويس هاي بهداشتي

اگر زمان برگزاري مراسمتان در فصل پاييز يا زمستان باشد و هوا نيز سرد باشد اصلا نبايد سرويس بهداشتي را فراموش نماييد.سرويس بهداشتي بايد امكانات مناسبي داشته باشد و همچنين زيبا و تميز باشد . در نهايت بايد سرويس بهداشتي در جاي مناسب و با فاصله ي مناسبي با سالن پذيرايي قرار گرفته باشد و همچنين به تعداد كافي باشد .

شب آرا نور مجري برتر خدمات مجالس ، تشريفات عروسي و تشريفات مجالس

 

برچسب ها: تشريفات, عروسيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۹ توسط:شب آرا نور موضوع:

راهنماي انخاب كراوات آقا داماد ها

انتخاب كراوات براي داماد

انتخاب كراوات براي داماد : هميشه در مجالس عروسي ، دامادها از پاپيون يا كراوات استفاده مي كنند ولي بيشتر كراوات را مي پسندند زيرا حالتي شيك تر و رسمي تر داشته است و كراوات با بيشتر اندام ها و تيپها سازگاري داشته است. اگر مي خواهيد براي مجلس عروسي خود از يك كراوت شيك و مناسب استفاده كنيد حتما با ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

با گذري ساده به بازار با كراوات هاي زيبا در طرح ها و رنگ هاي متفاوت روبرو مي شويد .كراوت هاي طرح ها ، ساده ، مات و براق ، پهن و باريك ، كوتاه و بلند و ….

در ميان اين همه تنوع انتخاب كراوات براي داماد ، كراوات هاي وجود دارد كه مدل هاي مدرن فانتزي دارند و از طرفي ديگر استفاده از سنجاق يا گيره كراوات سبب مي شود كه پارچه زيرين كراوات پوشيده شود و در نهايت شيك تر به نظر بيايد.

البته دقت كنيد گره هاي كراوات نيز مدل هاي متنوعي داشته است كه در ادامه ما به برخي از آنها اشاره كرده ايم: اگر مي خواهيد بيشتر با كراوات ها آشنا شويد با ادامه اين پست با شبارانور همراه باشيد.

انتخاب كراوات براي داماد

انتخاب كراوات براي داماد

در زير به انواع كراوات اشاره شده است كه انتخاب نوع كروات به سليقه ي شخص بستگي دارد

كراوات هاي براق

توصيه ما به دامادهاي درشت اين است كه اين اين كراوات ها استفاده نكنند زيرا سبب مي شود آنها درشت تر نشان داده شوند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

 

كراوات هاي پهن

آقا دامادهاي عزيز كه لاغر بهتر است از كراوات هاي باريك استفاده نكنند چون سبب مي شود آنها لاغتر نشان داده شوند . پس توصيه مي شود از كراوات هاي پهن استفاده كنند.

كراوت هاي باريك

آقا دامادهاي كه به نسبت قد كوتاهتري دارند مي توانند از يك كراوات استفاده كنند كه آنها را كشيده تر نشان دهد.

در كراوات ها بعد از مدل آنها ، رنگ نيز بسيار موثر مي باشد كه بايد آن رنگ با كت و شلوار دامادها ست باشد . بهتر است كه كراوات با جليقه همرنگ باشد . هر رنگ براي كراوات معنايي دارد كه در ادامه به آن ها اشاره كرده ايم:

انتخاب كراوات براي داماد

انواع رنگ بندي انتخاب كراوات براي داماد
 • كراوات قرمز رنگ : اين رنگ علاوه بر نشان دادن قدرت سبب ايجاد عشق و هيجان خواهد شد.
 • كراوات زرد رنگ : اين كراوات نشان دهنده شادي و همچنين جواني مي باشد.
 • كراوات آبي رنگ: اين كراوت نماد آرامش است و همچنين جادوانگي و تكامل خواهد بود.
 • كراوات سبز رنگ : اين كراوات نماد حكمت مي باشد و همچنين نشانه ي دوستي را به همراه دارد.
 • كراوات قهوه اي رنگ : اين كراوات نماد تمايلات قوي و مادي بودن مي باشد.

 

جنس كراوات:

از رنگ و مدل كراوات كه بگذريم حالا نوبت به جنس كراوات مي باشد كه بايد شامل موارد زير باشد:

 • يك كراوات علاوه بر داشتن كيفيت بايد نرم باشد.
 •  هر كراوات بايد از سه بخش دوخته شده باشد . هر كراوات بايد تا پايين داراي آستر باشد زيرا آستر و تودوزي كراوات سبب مي شود كراوات فرم دهي بهتر و زيبايي و حجم را داشته باشد.
 •  بهتر از جنس كراوات از درصد بالايي پشم برخوردار باشد.
 • كراوات هاي نخي از كراوات هاي هستند كه خيلي زود چروك مي شوند
 • در پشت كراوات يك نخ شل كوك زده شده است كه سبب مي شود دولبه زير به يكديگر متصل مي شوند. هنگامي كه شما اين كوك را بكشيد كراوات جمع مي شود و چين مي خورد. همين موضوع سبب مي شود كه كراوات يك كوك نامرئي خوب داشته باشد.
 •  يكي از بهترين و بادوام ترين جنس ها براي كراوات ها كه ماندگاري زيادي دارد پشم مي باشد.
 •  زماني كه كراوات را روي دستان خود مي اندازيد بايد انتهاي باريك آن به صورت مربع در پشت وسط انتهاي پهن كراوات قرار بگيرد.
 • اگر كراواتي در زمان قرار گرفتن دور دست ، پيچ بخورد نبايد آن را بخريد. زيرا قطعا نمي تواند به خوبي روي سينه قرار بگيرد.
 •  معمولا كراوات هاي كه جنس تركيب پلي استر دارند به اندازه پارچه هاي الياف نمي توانند رنگ پذيري داشته باشند اما در شكل پذيري خودشان را بخوبي مي توانند حفظ نمايند.
قد كراوات:

قد كراوات نيز از مسائل مهم است كه بايد حتما رعايت شود . قد كراوات بايد تا روي خط كمربند وي باشد و اين اندازه از جند سانت كوتاهتر و يا بلندتر نباشد.

گره كراوات:

معمولا 85 نوع گره براي كراوات هاي استاندارد با طول معمولي وجود دارد.

معروف ترين گره هاي كراوات شامل موارد زير مي باشند:
• گره چهار- در- دست به گره ساده يا گره دانش آموزي نيز معروف مي باشد و اين نوع گره امروزه از بيشتر گره ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
• پرات
• چهار-در-دست
• بالتوس
• ويندزور
• نيمه ويندزور
• سنت اندرو
• پلاتسبرگ
• ويكتوريا
• گرانتچستر
• كلوين

طرح كراوات:

كراوات ها داراي طرح هاي متفاوتي مي باشند كه در ادامه به برخي از آنها اشاره شده است.

ساده :

معمولا اين طرح براي هر كت و شلواري مناسب است و مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد.

پشمي:

اين كراوات ها براي لباس دامادي استفاده نمي شوند. زيرا لزومي براي هماهنگي فصل با لباس داماد وجود ندارد.

خال خالي:

كراوات هاي خاص جز انتخاب هاي خاص به شمار مي آيند و ترجيحا بهتر است كم رنگ و بسيار ريز باشند.

كلاب:

هر كراواتي كه متشكل از نقش هاي تكرار شونده باشد را كلاب مي گويند . توصيه ما به شما دامادهاي عزيز اين است كه از اين نوع كراوات استفاده نكنيد.

راه راه:

گاهي براي اينكه داماد منحصر به فرد نشان داده شود از مدل باريك با اين نقش استفاده مي شود.

 

شب آرا نور مجري برتر خدمات مجالس ، تشريفات عروسي و تشريفات مجالس

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۸ توسط:شب آرا نور موضوع:

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

ماشين عروس , آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

ماشين عروس , آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018 : يكي ديگر از تشريفات عروسي ، ماشين عروس مي باشد. هر شخصي باتوجه به سبك و علاقه ي كه دارد آن را انتخاب مي نمايد البته در انتخاب ميزان بودجه مورد نظر نيز بسيار مهم مي باشد.

هر عروس خانمي دوست دارد براي مراسم ازدواجش از بهترين ماشين ها استفاده كند اما گاهي يك ماشين معمولي با يك تزيين فوق العاده مي تواند بسيار جذاب تر نشان داده شود. معمولا تزيين ماشين عروس برگرفته از سليقه زوجين مي باشد و البته آداب و رسوم نيز در اين امر دخيل است.

چه افرادي از گران ترين ماشين عروس ها استفاده كرده اند؟

از گذشته تا كنون بيشتر افراد ازخودرو براي ماشين عروس استفاده كردند ؛ عده ي ماشين عروس گران قيمت و عده ي ماشين عروس معمولي .

اما هميشه برخي از افراد ماشين هاي منحصر به فردي و گران قيمتي را براي ماشين عروس انتخاب كرده اند كه اين افراد معمولا جز طبقه هاي اجتماعي بالا و مرفه جامعه يا از خاندان هاي سلطنتي بوده اند و هميشه خواسته اند كه مراسمشام به باشكوه ترين شكل ممكن برگزار شود .

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

البته اين افراد گاهي مي خواهند خودشان را به ديگران نشان دهند و از ماشين هاي تشريفاتي و لوكس در مراسم ازدواجشان استفاده مي كنند ولي گاهي مي بينيم كه افراد معمولي هم مي خواهد از جديدترين امكانات و وسايل از جمله ماشين عروس در شب عروسشان استفاده نمايند.

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

در جشن هاي عروسي از مدل هاي متفاوتي از خودروهاي مدل بالا و لاكچري استفاده مي شود كه برخي از آنها به خاندان هاي ثروتمند پادشاهي و يا به افراد ديگر تعلق داشته است. البته برخي از زوجين از ماشين هاي لوكس زيادتري در جشن ازدواجشان استفاده مي كنند و اين ماشين ها را به صورت زنجيره ي در خيابان به دنبال خود راه مي اندازند.

افراد زيادي مانند پرنس ويليامز شاهزاده انگلستان، كيت ماس، بيانسه ، كيم كارداشيان و ديگر افراد از ماشين هاي گران قيمتي مانند مرسدس بنر ، رولز رويس و استوان مارتين استفاده كرده اند كه در ادامه به آنها پرداخته ايم:

يكي از گران ترين مراسم هاي ازدواج تاريخ به كيت ميدلتون و پرنس ويليامز تعلق داشته است كه آنها در روز عروسيشان از چندين خودروي مختلف از جمله رولز رويس كلاسيك، فانتوم و استون مارتين كلاسيك لاكچري استفاده كرده اند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

كيت ماس از افرادي بود كه براي جابه جايي خود و ساقدوهايش در روز عروسيش از 6 خودروي رولز رويس استفاده كرده است.

خواننده معروف با نام بيانسه هم يكي از گران قيمت ترين جشن هاي ازدواج را برپا كرد كه در مراسم گرانقيمت خود با جي زد خودروي لوكس و تشريفاتي مرسدس بنز را سوار شد.

كيم كارداشيان هم براي عروسي خود از خودروي رولز رويس فانتوم سفيد استفاده كرد تا جاي كه مراسم ازدواجش به عنوان گران قيمت ترين جشن ها در تاريخ ثبت شده است.

تشريفات عروسي شب آرا نور

خدمات تشريفاتي شب آرا نور در اين زمينه ها تجربه هاي زيادي دارد و زوج هاي جوان را ياري مي كنند كه هر چه بهتر مراسم عروسي خود را برگزار كنند . شب آرا نور به بهترين متخصصين دسترسي دارد و مي تواند به بهترين شكل ممكن طراحي و ارائه طرح هاي متفاوت را در جشن ازدواجتان فراهم سازد.

همچنين شب آرا نور به امكانات كامل تشريفاتي و باغ هاي عروسي دسترسي دارد و شما نبايد از اين جهت هيچ نگراني داشته باشيد.

شب آرا نور مجري برتر خدمات مجالس ، تشريفات عروسي و تشريفات مجالس

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

هزينه برگزاري مراسم عروسي در ايران

هزينه برگزاري مراسم عروسي در ايران

هزينه برگزاري مراسم عروسي در ايران : هميشه از گذشته تا كنون ازدواج و هزينه هاي از مهم ترين دغدغه هاي جوانان به شمار رفته است. گاهي جوانان تصميم مي گيرند كه جشن ازدواجشان را به بهترين شكل ممكن برگزار كنند.

هزينه برگزاري مراسم عروسي در ايران

ولي با اين وجود از ميزان هزينه هاي آن هراس دارند. اگر شما بر روي هزينه هاي خود مديريت صحيحي داشته باشيد به هيچ عنوان با شكست روبرو نخواهيد شد و به آساني مي توانيد از پس اين مشكلات بر بيايد.

يكي از مسائلي كه بايد به آن دقت كنيد هزينه و بودجه لازم براي برگزاري مراسم عروسي است كه در بخش هاي مختلف ايران اين هزينه ها با يكديگر تفاوت دارند.

هزينه برگزاري مراسم عروسي در ايران

براي مشخص كردن ميزان هزينه هاي جشن عروسي در مناطق مختلف چه معيارهاي وجود دارد؟

هزينه ها در منطقه هاي مختلف ايران به صورت يكساني نخواهد بود و همين امر سبب مي شود كه شما كمي دچار سردرگمي شويد و براي تخمين زدن ميزان هزينه هاي خود براي برگزاري مراسمتان دچار مشكل شويد .

در ادامه اين مطلب ما سعي كرده ايم كه معيارهاي مشخص كننده هزينه هاي برگزاري مراسم و همچنين تفاوت را براي شما عزيزان تشريح كنيم . با ادامه اين پست با ما همراه باشيد.

1-هزينه جشن عروسي در شهرهاي پرجمعيت

براي افرادي كه تشريفات عروسي شان در شهرهاي پرجمعيت مي باشد طبيعي است كه مي توانند از امكانات بيشتري استفاده نمايند و همچنين بايد بودجه ي بيشتري را براي مراسم خود در نظر داشته باشند.

در اين شهرها تالارهاي زيادي وجود دارد كه مي توانند از مهمانان آنها به بهترين شكل ممكن پذيرايي كنند همچنين اين تالارها با امكانات فراوان و لوكس ترين ها مي باشند. گاهي در شهرهاي بزرگ استفاده از خواننده گان مشهور بر هزينه ي عروسي آنها مي افزايد.

افزون بر اينها هزينه برگزاري مراسم در شهرهاي پر جمعيت با دارا بودن امكاناتي مانند اتاق عقد، گل آرايي ، موسيقي ، عكاس و فيلم بردار ، نورپرداز مي توانند بيشتر شود.

2-قرار گرفتن تالار عروسي در بخش هاي متفاوت شهر

يكي ديگر از دلايلي كه مي تواند در هزينه هاي جشن عروسي تعيين كننده باشد موقعيت قرار گيري سالن پذيرايي در بخش هاي متفاوت شهر است.

 

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اگر اجاره باغ براي عروسي در مركز شهر واقع شده باشد سبب مي شود كه مهمانان به راحتي رفت و امد كند اما پارك خودرو در چنين شرايطي با مشكل روبرو مي شود اما اگر تالار در مركز شهر باشد و همچنين پاركينگ اختصاصي نيز داشته باشد قطعا هزينه هاي ورودي هم براي تالار افزايش مي يابد.

حالا فرض كنيد تالار در حومه شهر باشد قطعا زمين اين تالار نيز ارزان تر خريداري شده و همچنين ماليات آن هم كمتر خواهد بود. اين موارد سبب ميشود كه ميزان هزينه ورودي تالار نيز مناسب تر باشد.

هزينه برگزاري مراسم عروسي در ايران

پس نبايد فراموش كرد كه موقعيت قرارگيري تالار در قطب شمال و جنوب بر روي قيمت ورودي تالار تاثير بسزايي داشته است. تالارهاي كه در بخش شمالي شهر هستند هزينه هاي زيادتري دارند.

3- رسومات محلي ويژه شهرستان ها

گاهي براي اينكه برخي از رسم ها در شهرستان ها انجام گردد بايد هزينه هاي بيشتري را صرف كرد ودر نهايت سبب مي شود هزينه خدمات عروسي افزايش يابد.

مثلا در شهرستان مراسم حنابندان گرفته مي شود و عروس و داماد بجاي اين هزينه يك شب عروسي را بپردازند بايد 2 شب هزينه كنند كه طبيعتا نياز به بودجه ي بيشتري داشته است.

جز اين مورد ، رسوم هاي خاص ديگري نيز مطرح است كه مي توانند سبب افزايش هزينه مراسم عروسي شوند.اما در شهرهاي بزرگ و شهري مثل تهران تمام مراسم ها به صورت يكنواختي هستند و مي تواند هزينه ي لازم را براي آن پيش بيني كرد در صورتي كه اين هزينه ها در برخي از شهرستان ها با توجه به رسم و رسومات متفاوت مي باشد.

4- در شهرستانهاي كوچك تجملات وجود ندارد

معمولا در شهرستان ها شاهد برگزاري مراسم هاي با تجملات كمتري مي باشيم و همين موضوع سبب مي شود كه هزينه هاي عروسي تا ميزان زيادي كاهش پيدا كند. مثلا در برخي از سالن ها در شهرهاي كوچك خبر از گل آرايي ، اتاق عقد و ورودي اتاق ، دي جي و … نيست .

5- هزينه برگزاري مراسم عروسي در سالن هاي ساده يا باغ

در برخي از مناطق كشور اين امكان وجود دارد كه عروسي را در سالن ساده ي برگزار نمايند يا اينكه در باغ عروسي برپا شود. همين موضوع سبب ميشود هزينه ي عروسي تا ميزان زيادي كمتر شود. ولي شيرازي ها براي برگزاري مراسم خود از باغ هايشان استفاده مي كنند كه همراه تجملات تمام خواهد بود و همين موضوع سبب بالا رفتن هزينه مي شود .

برچسب ها: هزينه تشريفات عروسي, هزينه عروسي, هزينه عروسي در ايران, هزينه عروسي در تهران, هزينه عروسي در شهرستان, هزينه عروسي ساده, هزينه عروسي شيك, هزينه عروسي لاكچري, هزينه عروسي لوكس

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۶ توسط:شب آرا نور موضوع:

تاريخچه تشريفات عروسي در ايران

تاريخچه تشريفات عروسي در ايران

تاريخچه تشريفات عروسي در ايران : برگزاري مراسم عروسي در واقع داراي تاريخچه طولاني و دراز مدتي نيست. نياكان ما جشن هاي خود را با تعدادي از اقوام و به صورت سنتي برگزار مي كردند.اما امروزه مراسم هاي را مي بينيم كه بسيار با شكوه هستند و داراي زرق وبرق هاي زيادي مي باشند و متاسفانه از عهده صاحب مجلس خارج است.

برنامه هاي جشن عروسي بسيار زياد هستند كه مي توانيم به برخي از آنها اشاره كنيم : انتخاب لباس عروس و داماد ، فيلم برداري ، موزيك مراسم ، تعيين زمان ارايشگاه، شمع آرايي ، تهيه كردن غذايي مهمانان ، كيك مراسم ، سفره عقد ، سالاد و ميوه ها ، كترينگ عروسي و ….

براي انجام اين همه خدمات نياز به زمان زياد و انرژي بسيار مي باشد. در هر صورت هر عروس و داماد آرزو دارند مراسم خود را به بهترين شكل ممكن برگزار نمايند.

همانطور كه مي دانيد براي انجام اين همه خدمات فرصت كافي وجود ندارد و به همين خاطر تشريفات عروسي شكل گرفتند. در اروپا اولين خدمات مجالس راه اندازي شد ولي مثل امروز گسترده نبود و خدمات اين مراكز به پذيرايي از مهمان و راهي كردن عروس و داماد ختم مي شود .

اما امروزه دايره فعاليت هاي آنها بسيار گسترده شده است تا جايي كه مي توان تمامي خدمات و كارهاي شب عروسي را به آنها سپرد.

تاريخچه تشريفات عروسي در ايران

اولين تشريفات عروسي در جهان

پيش تر هم بيان كرديم اولين تشريفات عروسي در كشورهاي اروپايي راه اندازي شد و خدمات ابتداي آن شامل يك سالن بود كه اقوام و آشنايان عروس و داماد در آن تجمع مي كردند ودر اين سالن ها ميز و صندلي هاي قرار داده مي شد تا بتوانند از مهمانان پذيرايي كنند.

البته غذا هم مانند كترينگ هاي امروزي نبود و فقط يك نوع غذا در آن ديده ميشد به صورت كلي اين فضاها با جشن هاي خانگي شباهت زيادي داشتند و خدمات مانند آرايشگاه ، مزون عروس ، عكاسي حرفه ي ، فيلم برداري شامل تشريفات عروسي نمي شود و همه چيز بدون تشريفات و خيلي ساده صورت مي گرفت.

تاريخچه تشريفات عروسي در ايران

تا پيش از شروع قرن 20 و در دهه هاي 1920 و 1930 اولين جرقه براي برگزاري جشن هاي تشريفاتي زده شد. در اين سال ها بود كه لباس عروس هاي با طرح ها و رنگ هاي متفاوتي به مجالس عروسي وارد شدند و همين موضوع سبب شد تا برگزاري مراسم عروسي جذابيت هاي بيشتري داشته باشد.

اما كم كم برگزاري مراسم هاي اين چنيني نيز به ايران آمد و مجالس سنتي رفته رفته از ميان رفت و جاي خود را به مراسم هاي باشكوه دادند. بعد از دهه 1960 براي اولين بار دوربين هاي ساخته شدند كه قابل حمل بودند. اما تشريفات مجالس در اين زمان شامل دوربين هاي عكاسي نبود و عروس و داماد خود اين مسئوليت را برعهده داشتند.

اما در سال هاي اخير در سالن هاي عروسي استفاده از رنگ ها ، نورپردازي ها ، خوراكي ها و انواع نوشيدني ها ، افكت ها و فيلم برداري ها به عنوان ضروريات به شمار مي روند.

اولين تشريفات عروسي در ايران

اولين كسي كه در ايران براي راه اندازي تشريفات عروسي اقدام كرد مرحوم محمد شفيعي بود. او براي اولين سالن براي برگزاري جشن هاي عروسي را در سال 1328 برگزار نمود. به گونه ي كه هنوز كه هم اكنون بيش از 60 سال از سابقه تشريفات عروسي در ايران مي گذرد.

خدمات مجالس در اين روزها مسئوليت هاي زيادي دارند به گونه ي كه ديگر نيازي نيست براي برگزاري يك مراسم باشكوه زمان زيادي بگذاريم و مي توانيم با خيال راحت آن را به تشريفات عروسي بسپاريم تا آنها به بهترين شكل ممكن كارها را برايمان انجام بدهند.

 

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

پيش تر ها تشريفات عروسي به شكل سنتي بود ولي اين روزها با پيشرفته شدن تكنولوژي آنها نيز بروز شده اند تا جايي كه مي توان گفت اجراي سرويس دهي در تشريفات عروسي در ايران با كشورهاي اروپايي هيچ تفاوتي نداشته است.

 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

نحوه انتخاب موزيك عروسي

نحوه انتخاب موزيك عروسي , موسيقي عروسي در تشريفات

نحوه انتخاب موزيك عروسي , موسيقي عروسي در تشريفات عروسي : نقش موسيقي در مراسم هاي مختلف بسيار پر رنگ است . يكي از مهم ترين پارامترهايي كه در خدمات عروسي و تشريفات مطرح است انتخاب موسيقي مي باشد كه عروس و داماد بايد به آن دقت داشته باشند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

عروس و داماد مي توانند براي برگزاري مراسم عروسيشان از بهترين گروه هاي موسيقي و خوانندگان استفاده كنند ولي بهتر است انها موزيك عروسي خود را انتخاب كنند. معمولا عروس و داماد با بودجه ي كه دارند اقدام به انتخاب خوانندگان و نوازندگان مي نمايندو اما بهتر است براي اينكه مراسم عروسيمان و گروه موسيقي كامل تر شود از صدابرداران و نورپردازان هم استفاده گردد.

موزيك عروسي

نحوه انتخاب موزيك عروسي , موسيقي عروسي

به همين دليل ما در شب آرا نور به شما توصيه مي كنيم كه دي جي مناسب و گروه موزيك مناسبي را براي خود انتخاب نماييد تا بتوانيد خاطره هاي خود را به بهترين شكل براي خود ثبت نماييد.

انتخاب موزيك عروسي در زمان ورود به سالن يا باغ:

بهتر است در زمان ورود عروس و داماد به باغ يا تالار خودشان از پيش تر آهنگي را انتخاب كرده باشند كه اگر مي خواهيد به صورت رسمي وارد شويد بهتر است كه موزيكي را انتخاب كنيد كه بي كلام وشاد باشد. اما اگر مي خواهيد پر انرژي وارد سالن شويد سعي كنيد اهنگي شاد را انتخاب كنيد يا با خواننده هماهنگ نماييد.

موزيك اولين هنرنمايي عروس و داماد:

بهتر است عروس و داماد براي اولين موزيك خود از يك آهنگ عاشقانه استفاده كنند كه نشان دهنده رسيدن به همديگر يا عروسي باشد البته توصيه مي شود پيش تر آن را با يكديگر تمرين كرده باشند.

موزيك بدنه مراسم و پاييكوبي ميهمانان:

در مرحله هاي بعدي عموما مهمانان به پيشت وارد مي شوند و عروس و داماد را همراهي مي نمايد. بهتر است براي اينكار ليستي از بهتري آهنگ ها و شادترين ها براي پايكوبي عمومي در نظر گرفته شود. سعي كنيد از موزيك هاي قديمي و جديد به صورت تركيبي براي اين قسمت استفاده نماييد.

استفاده از موزيك ديگر فرهنگ ها و قوميت ها :

البته مي توانيد يك ايده جذاب هم در قسمت موزيك بكارببريد و از موزيك هاي اقوام متفاوت و ملل در طول مراسم استفاده نماييد .

موسيقي عروسي

اين كار از دو بخش قابل اهميت مي باشد اينكه سليقه مهمانان با يكديگر تفاوت دارد و همچنين در مراسم شما قوميت هاي مختلفي ممكن است حضور داشته باشند پس بهتر است تنوع موزيك هاي شاد را فراموش نكنيد.

بهترين گزينه هابراي شما استفاده از آهنگ هاي معروف لري، آذري ، جنوبي ، كردي، شمالي ، عربي ، هندي مي باشد.

استفاده از موزيك محلي خاص :

گاهي ممكن است دو خانواده با قوميت هاي متفاوتي با يكديگر پيوند خورده باشد.براي اينكه بتواند حركتي در جهت تحكيم نمادين اين پيوند انجام داد كه مي توانيد از موزيك هاي محلي اصليت اين دو خانواده بهره بگيريد. البته فراموش نكنيد موسيقي هاي محلي در عروسي سبب ايجاد شوق و شرور خاصي مي شوند.

براي اين قسمت ليستي تهيه كنيد كه در آن معروف ترين و محبوب ترين موزيك هاي محلي نزد خانواده تان ذكر شده باشد.

موزيك رومانتيك دونفره مخصوص عروس و داماد:

براي اين قسمت مي توانيد از موسيقي عروسي شاد و همچنين موزيك هاي احساسي و ملايم استفاده كنيد ؛ توصيه ما اين است كه اين قسمت تركيبي از اين موارد باشد. در موزيك هاي شاد مهمانان نيز مي توانند شما را همراهمي كنند ولي اهنگ هاي ملايم و احساسي مخصوص عروس و داماد عزيز است.

پخش موزيك ملايم در زمان صرف شام:

گاهي در زمان شام به صورت كلي موزيك را قطع مي كنند ولي ما اصلا به شما اين كار را توصيه نمي كنيم بلكه مي توانيداز موزيك هاي اروپايي و كلاسيك استفاده نماييد . نكته ي مهم در اين باره اين است كه اين صدا و ولوم اين موزيك ها در زمان صرف شام به واسطه دي جي و صدابردار كنترل شود و اگر از دستگاه پخش براي موزيك استفاده مي كنيد به مسئول بگوييد كه صدا را آرامتر پخش كند.

نكته آخر نحوه انتخاب موزيك عروسي

1)در تشريفات لوكس و لاكچري پيش از اينكه شما ليست موزيك خود را انتخاب كنيد حتما به سايت هاي موزيك سري بزنيد و سعي كنيد از اهنگ هاي استفاده كنيد كه براي عروسي گلچين شده اند .

2)گاهي در برخي از مراسم در باغ عروسي ، غرفه هاي سنتي در نظر گرفته مي شوند كه مي توانيد براي سليقه هاي سنتي از اجراي موسيقي سنتي به صورت همزمان استفاده كنيد.

3)گاهي برخي از خانم ها در برگزاري مراسم عروسي خود از نوازنده خانم براي دف و ديگر ابزارهاي موسيقي استفاده مي كنند.

4)در پايان براي همراهي عروس و داماد تا منزلشان مي توانيد از نوازندگان سازهاي محلي كه با فرهنگ خانواده متناسب است استفاده نماييد.

برچسب ها: انتخاب موزيك در زمان ورود به سالن, انتخاب موسيقي در تشريفات, راهنماي انتخاب موسيقي عروسي, موزيك بدنه مراسم و پاييكوبي, موزيك رومانتيك دونفره مخصوص عروس و داماد, موزيك محلي, موسيقي تشريفات عروسي, موسيقي عروسي, موسيقي محلي در تشريفات عروسيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۴ توسط:شب آرا نور موضوع: