تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي : ساقدوش داماد در برگزاري مراسم عروسي چه وظايفي بر عهده دارد ، شب آرا نور در اين زمينه اطلاعات مفيدي را برايتان آماده كيده است :

داشتن ساقدوش براي اولين بار به شيوه ي امروزي در كشورهاي غربي در كشور المان رواج داشت.

در صورتي كه در ايران پيش تر ها در زمان برگزاري عروسي رسم بود داماد عروس آينده خود را با يكي از قوي ترين دوستانش بربايد و در واقع دوست داماد نقش ساقدوش را در اينجا داشت .

ساقدوش ها در برگزاري مراسم عروسي وظيفه داشتند كه از داماد حمايت كنند و با بستگان عروس نيز مبارزه نمايد كه ممكن بود در جريان مراسم ازدواج آنها براي پس گرفتن دختر خود از داماد اقدام مي كردند.

در زبان فارسي ساقدوش معادل كلمه شاه باله يا شه باله است اين واژه ريشه اي آذربايجاني داشته و اولين بار استفاده از ساقدوش و سولدوش در اين مناطق استفاده شد و معمولا آنها برادر داماد بودند و در زمان مراسم عروسي داماد را هدايت مي كردند و در سمت چپ و راست او قرار مي گرفتند.

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي

ساقدوش داشتن در فرهنگ هاي متفاوت خود اداب و رسوم مختلفي داشته است و هم اكنون نيز با تغييرات زيادي روبرو شده است. امروزه در ايران نحوه ي لباس پوشيدن ساقدوش از چندين فرهنگ مختلف برگرفته شده است و البته به فرهنگ هاي غربي نيز بيشتر شباهت دارد .

از گذشته چنين رايج بود كه به اعضاي هر 40 مهمان يك جفت ساقدوش براي عروس و داماد در نظر مي گرفتند ولي با وجود اينكه با بالا رفتن ميزان مهمانان در شب عروسي اين ميزان تغيير كرده و در كل 4 تا 6 ساقدوش را در مراسم عروسي استفاده كمي كنند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اين روزها ساقدوش ها وظايفي متنوعي دارند و معمولا ساقدوش هاي داماد وظايفشان بيشتر مي باشد . بهتر است از ساقدوش هاي استفاده شود كه دوستان و خويشاوندان داماد باشند تا تنها جنبه نمايشي را نداشته و بتوانند وظايف ساقدوشي را اجرا كنند و همچنين بتوان براي اجراي مسئوليت ها بيشتر بر روي آنها حساب كرد.

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي پيش از اجراي مراسم

1)ساقدوش وظيفه دارد در تدارك و برنامه ريزي تشريفات عروسي به عروس و داماد كمك كند.

2)در صورتي كه اين امكان وجود دارد برخي از خريدهاي عروسي و اقدامات قبل از آن را ساقدوش انجام بدهد

3)با ديگر ساقدوش ها هماهنگ باشد

4) در نوشتن كارت هاي عروسي عروس و داماد را ياري كند

5)در زمان پخش كردن كارت هاي عروسي ، به عروس و داماد كمك كند

6)زماني كه مي خواهند لباس هاي ساقدوش داماد را ست كنند يا پرو نمايد بايد به موقع حاضر شود و هماهنگي هاي لازم را انجام دهد.

7)سعي كند زماني كه در كنار عروس و داماد است لحظات خاطره انگيزي را براي آنها رقم بزند تا از ميزان استرس عروس و داماد نيز كاسته شود.

وظايف ساقدوش داماد در تشريفات عروسي در طول مراسم عروسي

1)در تمام مراسم سعي كند با لبخند حضور داشته باشد

2)تعادل ست لباس خود را بهم نزد و همچنين مراقب اوضاع ظاهريش باشد

3)در زمان ورود عروس و داماد به تالار يا باغ پشت سر آنها حركت نمايد و سعي كند مجلس را شادتر كند.

4) با ديگر ساقدوش ها هماهنگ باشد و سعي كند بيشتر در كنارشان حضور پيدا كند

5)از كارهاي عروسي چك ليستي به همراه داشته باشد تا اگر داماد نكته ي را فراموش كرد آن را به خاطرش بياورد.

6)از صبح زود همراه داماد براي انجام اقدامات عروسي باشد .سعي كند وقت شناس باشد تا داماد را راضي نگه دارد

7)در تمامي شرايط و در طول زمان مراسم همراه دامادباشد ( بجز مواردي كه فيلم بردار يا عكاس تذكر مي دهد)

8)از عكس هاي كه بايد گرفته شود ليستي تهيه كند كه اگر داماد آنها را فراموش كرد به او يادآوري نمايد

9)در زمان پوشيدن لباس به داماد كمك كند البته مرسوم است كه پاپيون و كراوات را براي او ببندد.

10)در زمان اجراي تشريفات مجالس با متانت و وقار برخورد كند ؛ همچنين سعي كند با مهمانان رفتار صميمانه ي داشته باشد ولي آداب رفتار رسمي را نيز رعايت نمايد.

11)ساقدوش وظيفه دارد هيجان و گرماي جشن را به صورت صحيحي انجام دهد . با توجه به فرهنگ خانواده ها و آداب رسمي مهمان ، براي شادتر بودن مراسم و شور انگيزتر بودن آن اقدام نمايد.

12)در آخر توصيه مي شود براي برقراري هماهنگي و نظم در بين مهمانان و گاهي پذيرايي به خانواده عروس و داماد نيز كمك كند.

برچسب ها: انتخاب ساقدوش داماد, تاريخچه ساقدوش داماد, ساقدوش, ساقدوش داماد, ساقدوش داماد چه وظايفي دارد, كار هايي كه ساقدوش بايد بكند, وظايف ساقدوش

 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۳ توسط:شب آرا نور موضوع:

ايده هاي جذاب براي برگزاري مراسم عروسي

ايده هاي جذاب براي برگزاري مراسم عروسي

 

ايده هاي جذاب براي برگزاري مراسم عروسي : يكي از جذاب ترين مراسم هاي كه زوج هاي تازه آن را برگزار مي كنند برگزاري مجالس نامزدي مي باشد.

شما مي توانيد در تشريفات عروسي از ايده هاي جالب و جذاب استفاده كنيد. در ادامه اين پست ما قصد داريم به معرفي برخي از اين ايده ها بپردازيم با تشريفات عروسي شب آرا نور همراه باشيد.

ايده هاي جذاب براي برگزاري مراسم عروسي

اهدا گيفت به مهمانان يكي از رايج ترين مواردي است كه در جشن هاي نامزدي استفاده مي شود. البته اگر از موسسات خدمات مجالس استفاده كرده باشيد .

اين كار را مي توانيد به راحتي سپري كنيد. آنها بهترين مراكز توليد گيفت را به شما معرفي مي كنند.

ايده هاي جذاب براي برگزاري مراسم عروسي

1)مي توانيد يكي از عكس هاي دو نفرتان را به صورت پازلي سفارش دهيد و از مهمان خود بخواهيد بر روي هر قطعه يك جمله خاطره انگيز برايتان بنويسند.

2)مي توانيد از بيسكوييت هاي براي پذيرايي استفاده كنيد كه با جشن نامزدي مرتبط باشند مثلا بيسكويت هاي با شكل قلب، انگشتر و ….

3)براي تزئين نمودن فضاي سالن مي توانيد از تم رنگي استفاده كنيد كه با لباس نامزديتان هماهنگي داشته باشد ؛ اين كار سبب مي شود مراسم تان جذاب تر جلوه داده شود.

4)يكي ديگر از ايده هاي جذاب براي برگزاري مراسم عروسي كه مي تواند جذاب باشد استفاده از بادكنك هاي رنگي متنوع در قسمت هاي مختلف سالن است كه در پايان مراسم مي توانيد به كودكان هديه دهيد.

5)البته مي توانيد قسمتي را به كودكان اختصاص دهيد و براي آن ميزي از بهترين خوراكي هاي خوشمزه و شكلات تهيه كنيد تا بتوانيد آنها را تا پايان مراسم سرگرم نماييد.

6)اگر برايتان مقدور بود از نامزدي پدر و مادرتان عكسي را تهيه كنيد و بر روي ميز قرار دهيد.

7)يك تابلوي سفيد تهيه نماييد و از مهمانان خود درخواست كنيد تا جمله زيبا و عاشقانه روي آن بنويسند و در نهايت براي هميشه آن تابلو را به عنوان يادگار بر روي ديوار منزلتان بچسبانيد.

8)مي توانيد بر روي كيف و كفش نامزديتان پيام هاي عاشقانه ي را بنويسيد و از عكاس بخواهيد در زمان عكاسي از آنها نيز ايده بگيرد.

9)در درون حلقه نامزدي نيز مي توانيد يك جمله عاشقانه يا نام همسرتان را حك نماييد.

10)براي تزئين دسته گل نامزدي نيز مي توان از عكس هاي دو نفره استفاده كرد كه با زنجيرهاي زيبا از دو سمت به دسته گل آويزان شده باشند .

11)اگر پدر و مادرتان در قيد حيات نيستند مي توانيد عكس انها را با شمع هاي وارمري و گل هاي زيبا روي ميز قرار بدهيد تا نشان بدهيد ياد و خاطره ي آن ها در هر شرايطي زنده نگه مي داريد.

12)سعي كنيد در چنين شبي ، زوج هاي را به مهمانان خود معرفي كنيد كه توانسته اند سال هاي زيادي در كنار يكديگر زندگي كنند و همچنين مي توان از زندگي آنها ايده گرفت.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

13)يكي از ايده هاي جذاب براي تشريفات لوكس كه بسيار هيجان انگيز است و مي توانيد در اين شب آن را بكار ببريد اين است كه يك نقاش را به مراسمتان دعوت كنيد و از او بخواهيد زيباترين صحنه نامزدي را برايتان نقاشي كند.

برچسب ها: ايده هاي تشريفات عروسي, ايده هاي تشريفات مجالس, ايده هاي جالب براي مراسم عروسي, ايده هاي جذاب عروسي, ايده هاي عروسي, تشريفات, عروسيبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۲ توسط:شب آرا نور موضوع:

دسته گل عروس در شب عروسي چگونه بايد باشد

دسته گل عروس در شب عروسي چگونه بايد باشد

دسته گل عروس در شب عروسي چگونه بايد باشد : دسته گل عروس در بسياري از موقعيت ها نقش هاي اساسي را ايفا ميكنند، شايد از خود سوال كنيد اين تاثيرات در كجا هستند مثلا با يك دسته گل ساده مي توانيد به يك معذرت خواهي برويد يا به عيادت مريض برويد و…

اما اگر روز عروسيمان باشد چه دسته گلي بايد براي جشنمان بگيريم و اين دسته گل چه ويژگي هاي بايد داشته باشد. در ادامه اين مطلب قصد داريم ايده ها و نكات جالبي را در مورد دسته گل عروسي برايتان بيان كنيم. شما مي توانيد اين ايده ها را با تشريفات عروسي و مجالس عروسي در ميان بگذاريد تا آنها بتوانند شما را در اجرايي كردن اين ايده ها ياري كنند.

از ميان گل هاي كه بيشتر در برگزاري مراسم عروسي ديده مي شوند مي توان به گل هاي نيلوفر و دسته گل هاي رز عاشقانه اشاره كرد. اما اين دو گل تنها انتخاب هاي شما نيستند.

دسته گل عروس

گل قرمز، نماد عشق

هر رنگي در واقع نشان از يك چيز است و البته از ميان دنياي رنگ قرمز ، به عنوان رنگي عاشقانه مي باشد اگر عشق و علاقه ي در ميان است گل قرمز را فراموش نكنيد. البته نبايد از يك دسته گل قرمز يك دست استفاده كرد و بهتر است از گل هاي ديگري با رنگ هاي ديگر نيز استفاده كنيم.

مثلا شما مي توانيد از رنگ نارنجي و زرد در ميان قرمز استفاده كنيد. رنگ نارنجي هم نماد از علاقه و ميل مي باشد. اما امروزه شايد كسي به اين نمادها و نشان ها دقت نكند ولي بهتر اين است كه شما آنها را به خوبي يادگرفته باشيد .

استفاده از گل هاي روشن و جذاب

هرگل در هر جاي دنيا كه باشد براي خود آداب و رسومي داشته است. مثلا گل پامچال نشان دهنده عشق جوان مي باشد و گل آربيوتس عشق تك همسري را نشان ميدهد.

در ايران نيز گل ها براي خود آداب و رسومي دارند ، گل مريم نشان يادبودها است. اما با اين وجود همه گل رز را مي شناسيم و مي دانيم كه نمادي از احساس و عشق است . اگر مي خواهيد يك دسته گل متفاوت داشته باشيد سعي كنيد نكاتي را مدنظر داشته باشيد. كه در ادامه بيان شده اند.

گلي را انتخاب كنيد كه هم رنگ روشن داشته باشد و هم اينكه شاداب باشد. حتي اگر شما گل هاي را انتخاب كنيد كه مناسب نباشند ولي دسته گلتان روشن و زيبا باشد اين انتخاب هاي بد را مي پوشاند. عده ي مي گويند اصلا گل تيره وجود ندارد ولي در صورتي كه سخت در اشتباهند و گل هاي ميمون با رنگ زرد و كلاله سياه اصلا براي دسته گل مناسب نيست.

فرم دسته گل عروس بايد به چه صورت باشد

انتخاب فرم دسته گل يكي از موردهاي است كه بسيار مهم مي باشد. سعي كنيد در انتخاب گل و سايز دسته گل به فردي كه با تجربه است اعتماد كنيد. استفاده از يك دسته گل كوچك يا بزرگ سبب مي شود عكس هاي عروسي شما خراب شود .

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

چگونگي طراحي دسته گل عروس يكي ديگر از مواردي است كه بايد به آن دقت كنيد.قبل از اينكه بخواهيد تصميمي بگيريد بايد به صورت دقيق به عكس هاي نمونه دسته گل كه به شما نشان داده مي شود نگاه كنيد.يكي از انها را انتخاب كنيد و آن را به شخصي نشان دهيد كه قرار است دسته گل شما را آماده كند.

قطعا شخصي كه خبره باشد و هم در زمينه تشريفات عروسي تجربه داشته باشد مي تواند دسته گل را مانند نمونه برايتان آماده كند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۱ توسط:شب آرا نور موضوع:

حفظ آرامش در شب عروسي

حفظ آرامش در شب عروسي

حفظ آرامش در شب عروسي : هميشه در مراسم عروسمان نگراني هاي زيادي داريم يكي از اين نگراني ها به آشنا و فاميل مرتبط مي باشد البته بيشتر اين نگراني ها مخصوص آقا داماد عزيز است .

هميشه در رابطه با مراسم عروسي اينگونه مي گوييم كه در تمام عمر يك شب است پس طبيعي است كه نگراني هايي نسبت به اين موضوع داشته باشيم.

مراسم عروسي به دليل اينكه داماد تجربه ي ندارد و براي اولين بار است كه در زندگي او اتفاق مي افتد سبب مي شود كه به جاي اينكه داماد يك مراسم مفرح را تجربه كرد در طول شب استرس و نگراني داشته باشد.

چگونگي حفظ آرامش در شب عروسي

اما سوال اينجاست براي اينكه از شر اين نگراني ها و استرس ها خلاص شويم چه كاري بايد انجام بدهيم .شما مي توانيد از يك گروه مجرب در زمينه تشريفات عروسي كمك بگيريد قطعا مي توانيد آرامشي بي همتا را نصيب خود كنيد.

در شب عروسي چه كسي را انتخاب مي كنيد

بيشتر تشريفات مجالس عروسي در شب برگزار مي شوند پس اگر مي خواهيد در شب عروسي آرامش كاملي را داشته باشيد بايد صبحي خوب و مفرح را داشته باشيد و اين صبح را در كنار عزيزترين هايتان سپري كنيد.

انتخاب نمودن شخصي كه قرار است در تمامي مراحل عروسي در كنار شما باشد بسيار مهم مي باشد معمولا در كشور ايران خواهران عروس و خواهران داماد در اولويت مي باشد ولي بد نيست از بهترين دوستان خود نيز كمك بگيريد و از آنها بخواهيد كه با شما همراه باشند البته در انتخاب دوست نيز بايد دقت فراواني داشته باشيد و دوستاني را انتخاب كنيد كه به نوعي معرف خانواده تان هستند.

حفظ آرامش در شب عروسي

معمولا در بين اعضاي خانواده تان يك نفر بيشتر از بقيه به شما نزديك مي باشد و سعي كنيد به وسيله او از چگونگي برگزاري مراسم و همچنين مراحل آن آگاهي داشته باشيد.

عروس خانم هم در شب عروسي بايد برخي از كارها را فراموش كند و علاوه بر اينكه به عنوان عروس در شب عروسي است همچنين به عنوان يك ملكه نيز ديده شود و اجازه بدهيد گروه تشريفات عروسي را پيش ببرند.

صبح روز عروسي

شخصي كه قرار است شما مراسم عروسيتان را با او بگذرانيد پيش از آن نيز همسرتان است . سعي كنيد پيش از شروع مراسم نيز به عنوان يك همسر بامحبت و مقتدر باشيد و همچنين با بيان صبحت هاي محبت آميز و پيام هاي عاشقانه آرامش را در همسرتان پديد بياوريد. البته دقت كنيد اين پيام ها بسيار متفاوت هستند.

مراسم را بين خودتان شاد برگزار كنيد

سعي كنيد در مراسم عروسيتان نهايت توجه را به همسرتان داشته باشيد و اينگونه نبايد كه بيش از اندازه به مهمانان توجه كنيد به بهانه ي اينكه از راه دور آمده اند و بعد از مدت طولاني آنها را مي بينيد.با اين كارها در درون هر دو طرف آرامش و اطمينان قلبي حاصل مي شود .

البته شايد فكر كنيد عبارت هاي مانند چقدر زيبا شده اي ؟ امشب چندين برابر دوستت دارم و …. كمي ساده به نظر آيد ولي بي شك مي تواند تاثير بسزايي داشته باشد و بر روي اعتماد به بنفس همسرتان نيز موثر باشد.

در چنين شب مهمي زبان بدن هم بسيار مهم است و همسرتان تمامي نگاه هاي شما را تحت نظر خواهد داشت و هميشه آنها را فراموش نخواهد كرد. يكي از كارهاي كه نبايد آن را فراموش كنيد برانداز كردن او زماني كه لباس عروس بر تن دارد است.  لبخند زدن را در هر وضعيتي فراموش نكنيد.

سخن آخر

تمامي مواردي كه در رابطه با حفظ آرامش در شب عروسي براي شما بيان كرده ايم به شخص عروس و داماد بر مي گردد،مي توانيد با يك مديريت مجرب كه در حيطه خدمات عروسي فعاليت دارند و همچنين با سابقه و با تجربه مي باشند بسياري از اين استرس ها را كم كنيد و يا به صورت كلي از بين ببريد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

بايك گروه حرفه ي از تشريفات عروسي ديگر نيازي نيست نگران چيزي باشيد تنها به فكر همسرتان باشيد زيرا مهمانان به بهترين شكل ممكن پذيرايي مي شوند و همه چيز با برنامه ريزي و در نهايت نظم برگزار مي گردد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۰ توسط:شب آرا نور موضوع:

كارت عروسي بايد چگونه باشد

كارت عروسي بايد چگونه باشد , مدل هاي كارت عروسي

كارت عروسي بايد چگونه باشد , مدل هاي كارت عروسي : قبل از اينكه مراسم عروسي برگزار شود زوجين براي تهيه و چاپ كارت عروسي خود دغدغه هاي زيادي دارند و مي خواهند هر چه سريع تر اين كارتها آماده شود و آنها را به دوستان و اقوام خود برسانند.

شايد در نگاه فكر كنيد كه اين كار خيلي ساده است اما گاهي مشكلاتي پيش مي آيد كه سبب افزايش استرس زوجين مي شود . اگر زوجين عزيز پيش از اينكه بخواهند براي كارت عروسي اقدام كنند نكات زير را در نظر داشته باشند قطعا سبب مي شود كه دغدغه فكري كمتري داشته باشند: با تشريفات عروسي شب آرا نور همراه باشيد.

كارت عروسي

مهمترين نكات درباره كارت عروسي استفاده از تصاوير در كارت عروسي

از گذشته تا كنون بر روي كارت عروسي ها از تصاوير استفاده مي كردند. اما برخي از عروس و دامادها دوست ندارد از تصوير استفاده كنند . ولي بايد بدانيد استفاده از تصاوير برروي كارت سبب مي شود كارت شما جذاب تر و بهتر باشد . گاهي ديده شده كه تصوير زوجين را بر روي كارت مي زند .

البته برخي از عروس و دامادها علاقه زيادتري نسبت به اين موضوع نشان ميدهند. برخي ديگر هم دوست دارند از عكس هاي فانتزي استفاده كنند اين موضوع واقعا سليقه ي مي باشد و نمي توانيم بگوييم براي همه قانون يكسان ميباشد.

استفاده از اشعار زيبا

استفاده از يك تكه شعر زيبا بر روي كارت عروسي سبب مي شود كه كارت زيبايي بيشتري پيدا كنند. اگر شعر كوتاه و پر مغز باشد طبيعا بهتر خواهد بود. ما به شما توصيه مي كنيم از اشعاري استفاده كنيد كه تكراري نباشد و در عين حال شاد و سرزنده باشد كه زماني كه دعوت شدگان مي خواهند كارت عروسيتان را بخوانند شعر برايشان تازگي داشته باشد و نظرشان را جلب نمايد.

استفاده از فونت و رنگ هاي زيبا

سعي كنيد از يك فونت زيبا براي چاپ متن بر روي كارت عروسيتان استفاده كنيد. اگر مي خواهيد يك شعر را بر روي كارت چاپ كنيد بهتر است از فونت نستعليق استفاده شود .

براي قسمت زمان و مكان هم از فونتي استفاده شود كه به راحتي متن خوانده شود. رنگ ها نيز بر روي كارت عروسي بسيار تاثير گذار هستند. مثلا در قسمتي كه نام عروس و داماد درج مي شود از رنگ قرمز و بنفش مي توان استفاده كرد.

جنس كاغذ و تزئين كارت عروسي

معمولا كارت هاي عروسي از كاغذ مي باشند.ولي جنس برخي از كاغذها قيمت بيشتري دارند مثل روغني و چرم و…. اگر از يك شي كوچك تزيني براي كارت استفاده شود مي تواند زيبايي آن را چند برابر كند. مثل از چند نگين ، پاپيون يا گل هاي كوچك ساده كه مي توانند سبب زيبايي بيشتر كارت شما شوند.

بكار بردن خلاقيت براي چاپ كارت

براي چاپ كارت عروسي مي توانيد خلاقيت بكار ببريد. برخي از زوجين مي خواهند كارتي متفاوت داشته باشند به همين دليل خودشان براي طراحي كارت اقدام مي كنند.

به عنوان مثال برخي از عروس و دامادها به گويش محلي خودشان كارتشان را چاپ مي كنند يا از عبارت هاي عاميانه و ضرب المثل هاي رايج در آن استفاده مي نمايند. اين كارها سبب مي شود كارت شما جذابيت بيشتري داشته باشد .

البته اين متفاوت بودن به معني زياده روي در هزينه ها نيست . در اغلب اوقات مي توان با پرداخت هزينه هاي اندك ، تفاوت هاي زيادي را ايجاد كرد. مثل شما مي توانيد شعري را كه بر روي كارتتان چاپ مي كنيد خودتان سروده باشيد و در انتهاي نيز اين موضوع را قيد كنيد.

توجه به اعياد و مناسبت ها

اگر بتوانيد مراسم عروسيتان را در روز خاص و يا اعياد مذهبي برگزار كنيد مي توانيد در كارت نيز به اين موضوع اشاره نماييد. مثلا روز عروسيتان را با يكي از تولد ائمه اطهار هماهنگ كنيد و در كارت عروسي هم يك بيت شعر در وصف آن بزرگوار بنويسيد اين كار سبب مي شود كارت عروسيتان براي مهمانان نيز جذاب تر باشد.

 

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

ذكر آدرس و زمان برگزاري عروسي

پيش از اينكه بخواهيد كارت عروسيتان را چاپ كنيد بايد زمان و مكان را تعيين كرده باشيد. بايد در كارت عروسي به صورت دقيق آدرس و زمان را بنويسيد كه هيچ گونه ابهامي براي مهمانان ايجاد نشود و مهمانان براي اينكه بتوانند در مراسم شما حضور داشته باشند برنامه ريزي را انجام دهند. بهتر است حداقل دو هفته پيش از اينكه مراسم عروسيتان را برگزار كنيد ، كارت هاي عروسي را توزيع نماييد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۹ توسط:شب آرا نور موضوع:

آداب و رسوم برگزاري عروسي

آداب و رسوم برگزاري عروسي

آداب و رسوم برگزاري عروسي :همه ي ما مي دانيم كه برگزاري مراسم عروسي از گذشته تا كنون در كشورمان ايران وجود داشته است و اين مراسم همچنان در قسمت هاي مختلفي به شيوه هاي خاصي برگزار مي شود. البته جشن عروسي نسبت به گذشته ها تغييرات زيادي داشته است.

اقوام زيادي مثل بلوچ ، بختياري ، زنجاني ، تركماني ، يزدي و … از جمله طوايفي هستند كه در مراسم عروسي خود آداب و رسوم خاصي داشته اند.

مراحل برگزاري مراسم عروسي

در آداب و رسوم برگزاري عروسي به صورت كلي بايد بدانيد كه برگزاري مراسم عروسي داراي مراحله هاي مشترك و ويژگي هاي يكساني است كه در بين اقوام و طوايف ايراني آنها انجام مي شوند . در ادامه به برخي از اين مراسم مهم و كليدي اشاره كرده ايم:

اين مراحل بايد توسط جوانان از آغاز خواستگاري تا ازدواج طي شوند.

مراسم خواستگاري به عنوان يكي از آداب عروسي به شمار مي آيد كه حتما بايد انجام گردد. اگر دو طرف و همچنين خانواده ها به اين وصلت رضايت داشته باشند بايد در قدم بعدي زوجين به فكر نامزدي باشند.

آداب و رسوم برگزاري عروسي

نامزدي به گونه ي است كه خانواده دقيق تر با يكديگر آشنا مي شوند و بحث بر سر مهريه و …. خواهد بود كه بايد توافق شود.

مرحله بعد برگزاري جشن عقد مي باشد كه در آن زوجين به صورت دائم به يكديگر محرم مي شوند. زماني كه خطبه عقد خوانده مي شود زوجيني كه ازدواج آنها موفق بوده است بر سر عروس و داماد قند مي سابند.

خوب بعد از عقد ديگر نوبت به جهاز بران مي رسد و عروس هر آنچه كه براي جهيزيه از خانه پدري خود خريده به خانه ي داماد انتقال ميدهد.

آداب و رسوم برگزاري عروسي

حنابندان به عنوان يكي ديگر از رسومات ازدواج مي باشد كه در واقع به عنوان يك نوع خدافظي از منزل پدري مي باشد . برخي از طوايف نيز هستند كه براي دامادهم حنابندان مي گيرند.

در اين مراسم كه يك شب قبل از عروسي برگزار مي شود با حناي تزئين شده از مهمانان پذيرايي مي شود و از آن ها مي خواهند براي خوش يمني و خوشبختي مقداري از حنا را بر روي دست خود بگذارند ؛ علت استفاده از حنا اين است كه نمادي از شادي و خوشبختي مي باشد.

مراسم عروسي كه به عنوان يكي از تشريفاتي ترين و بزرگترين مراسم هاي زوجين به شمار مي رود و داماد براي هميشه عروس خانم را به منزل خود مي برد.

بعد از مراسم عروسي ، مراسم با عنوان پا تختي وجود دارد كه در بيشتر شهرهاي ايران به شكل زنانه ي برگزار مي شود و در آن مراسم مهمانان و خانواده هديه هاي را به زوجين تقديم مي كنند.

يكي ديگر از رسومي كه وجود دارد مادر زن سلام است . اين مراسم صبح فرداي عروسي برگزار مي شود و داماد به همراه يك بزرگتر با تهيه يك كادو به ديدار مادر زن خود مي رود . در واقع داماد براي تشكر از اينكه دخترشان را به او داده اند اين كار را انجام ميدهد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

ماه عسل هم از رسوم هاي مي باشد كه در اين سال هاي اخير بيشتر در ميان زوجين ديده مي شود. در واقع هدف اصلي زوجين براي رفتن به ماه عسل اين است كه بيشتر با خصوصيات و خلق خوي ديگري آشنا شوند و همچنين بعد از ازدواج اوقاتي خوبي را با يكديگر سپري كنند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۸ توسط:شب آرا نور موضوع:

گيفت عروسي

گيفت عروسي , هديه عروس , كادوي عروس

گيفت عروسي , هديه عروس , كادوي عروس : گيفت عروسي همان هديه عروسي يا خلعت مي باشد كه معمولا زوجين آنها را براي مهمانان خود در نظر مي گيرند.

اما پيشتر ها بدين صورت بود كه بعد از اتمام جشن ، شيريني و چند هديه كوچك را در درون دستمالي قرار مي دادند و آنها به مهمان خود تقديم مي نمودند. ولي اين روزها ديگر اينگونه نيست و حتي عده ي حتي نمي دانند گيفت عروسي در برگزاري مراسم عروسي چيست .

اين روزها اين رسم قديمي به شكل جديدتري صورت مي گيرد. اين رسم به شكل مدرن تري برگزار مي شود در آن خبري از دستمال و شيريني هاي دستپخت خانگي نيست.

گيفت عروسي شامل هدايايي مي شود كه مي تواند براي مهمانان خاطرات خوش از عروسي را به همراه داشته باشد كه معمولا گيفت عروسي شامل يك سري هداياي كوچك به انتخاب عروس و داماد و همچنين يك قطعه عكس از آنها مي باشد.

در قرون وسطي در اروپا نيز هديه دادن وجود داشته است. اما در عصر جديد عروس و دامادها هديه هاي را در جعبه هاي كوچك قرار ميدهند و به مهمانان خود تقديم مي كنند. البته مردم اروپا اعتقاد دارد قند سبب سلامتي مهمان مي شده و براي آنها نيز شگون داشته است. اما آنها در كنار قند ، نقل و مغر بادام نيز به مهمانان خود مي داند.

گيفت عروسي

رسم گيفت دادن

گيفت دادن در همه ي كشورهاي دنيا وجود داشته است . ولي اين روزها در تشريفات عروسي به شكل جديدتري به خود گرفته است و زوجين با توجه به وضعيت مالي كه دارند و همچنين زمان عروسي و … تلاش مي كنند كه به مهمانان خود بهترين گيفت ها را بدهند.

مدل هاي گيفت عروسي

در كشور ايران گيفت هاي عروسي به شكل هاي مختلفي وجود داشته است و با توجه به سليقه زوجين انتخاب مي شود.البته مي توانيم بگوييم گيفت ها به زمان عروسي كه در چه فصلي است نيز وابسته مي باشند.

يكي از جديدترين نوع گيفت دادن در تشريفات مجالس كه رايج است كارت پستال مي باشد كه در يك سمت آن شعر يا تصويري زيبا مي نويسند و در يك سمت آن هم از عكس عروس و داماد استفاده مي كنند. در هر صورت گيفت ها داراي نمونه هاي متفاوتي مي باشند كه در ادامه به برخي از آنها اشاره شده است:

گيفت عروسي سنتي

گيفت هاي مي باشند كه سنتي هستند و به شكل جعبه هاي تزئين شده مي باشند و درون اين جعبه ها هديه هاي كوچكي مي گذارند. برخي از گيفت هاي سنتي را با گل هاي كوچكي تزئين مي كنند و در پايان مراسم ، اين گيفت هاي زيبا را به مهمانان عزيز ارائه مي نمايند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

گيفت عروسي خانگي

برخي ديگر از گيفت ها هستند كه با نام خانگي وجود دارند اين گيفت ها شامل دسته گل هاي كوچك ، عروسك هاي عروس و داماد ، پرنده هاي مصنوعي و يا كله قندهاي زيبا تزئين شده اند. اين گونه گيفت ها معمولا به واسطه خانواده عروس و داماده تهيه مي گردند.

گيفت عروسي مناسبتي

گيفت هاي مناسبتي اكثرا سمبليك و نمادين مي باشند و يك جشن يا مكان را به ياد مهمانان مي آورند. مثلا اگر شما در يكي از مناسبت هاي مذهبي جشن گرفته باشيد اين گيفت مي تواند آن مراسم مذهبي را به خاطر شما بياورد و شما زماني كه به آن گيفت نگاه كنيد به يادآن جشن مي افتيد.
اگر برف يا باران هم ببارد باز هم مي توان بگونه ي گيفت را تهيه كنيد كه هميشه آن خاطرات و جشن در ذهن باقي بماند.

گيفت عروسي فرهنگي

گيفت هاي عروسي در صورتي نشان دهنده يك فرهنگ ، قوميت ، آداب و رسوم باشند به عنوان گيفت فرهنگي شناخته مي شوند. مثلا برخي از افراد به نمادها ، قوميت ها و نشانه هاي و سمبل هاي خاندان ، علاقه بسياري داشته اند. يك عروسك با لباس سنتي ، منگوله هاي رنگي و …. همگي نوعي گيفت عروسي فرهنگي به شمار مي آيند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۸ توسط:شب آرا نور موضوع:

ديزاين اكسسوريز سالن هاي عروسي

ديزاين اكسسوريز سالن هاي عروسي , ديزاين اكسسوريز

ديزاين اكسسوريز سالن هاي عروسي : همه ي ما مي دانيم كه فضاي سالن عروسي بايد زيبا و شيك و در عين حال چشم نواز باشد. بيشتر عروس و دامادها هميشه از جشن ازدواج خود خاطره هاي زيادي دارند .

جشن عروسي بايد از جشن هاي باشد كه هميشه خاطره هاي آن در ذهن بماند و به بهترين شكل ممكن تصاوير و فيلم برداري آن صورت بگيرد.

ديزاين اكسسوريز سالن هاي عروسي

علاوه بر اينكه بايد در برگزاري مراسم عروسي به بهترين شكل از مهمانان پذيرايي شود بايد فضاي سالن هم مد نظر باشد. در اصل در برگزاري تشريفات مجالس عروسي ديزاين اكسسوريز نقش بسزايي داشته است.

ديزاين اكسسوريز سالن هاي عروسي

در واقع به همه ي اشياه و وسايلي تجملي ديزاين اكسسوريز مي گويند كه سبب مي شوند فضاي سالن عروسي زيباتر جلوه داده شود. اين وسايل در دو بخش سالن مورد استفاده قرار مي گيرند كه شامل موارد زير مي باشد:

ديزاين اكسسوريز در فضاي خارجي سالن عروسي

در بيرون از سالن عروسي ورودي و در بخش استقبال قرار داشته است كه مهمانان را به سوي سالن هدايت مي كند.

در صورتي كه در تعدادي از سالن هاي عروسي به قسمت هاي بيرون از سالن زياد اهميت نمي دهند و مديران سالن مي خواهند كه مهمانان زياد در اين قسمت ها توقف نكند و سريعا بعد از اينكه ماشينشان را در پاركينگ قرار مي دهند به داخل سالن مي روند.

پس اهميتي ندارد كه ديزاين اكسسوريز جذاب باشد و از هيچ وسيله ي براي زيباسازي آن استفاده نشده باشد.
اما بايد بدانيد كه براي اينكه تشريفات عروسي بهتر برگزار شود نياز است كه فضاي بيروني سالن هم زيبا باشد.

بايد دقت كنيد كه قسمتي از فيلم عروسي هم در فضاي بيرون سالن گرفته مي شود و بخشي هم به ورودي سالن مرتبط مي گردد. پس مهم است كه در اين قسمت ها ديزاين اكسسوريز انجام گردد.

ديزاين اكسسوريز در فضاي داخلي سالن عروسي

بخشي مهم تري در ديزاين اكسسوريز سالن هاي عروسي به بخش هاي دروني سالن مرتبط مي باشد كه مهمانان بيشتر زمان عروسي را در ان قسمت سپري مي كنند. البته بايد بدانيد براي اينكه اين قسمت زيباتر به نظر بيايد از اشيا و وسايل استفاده مي كنند كه در ادامه به برخي از انها اشاره شده است:

آينه

اگر در فضاي دروني سالن از آينه استفاده شود نور بيشتري منعكس مي گردد. در صورتي كه از نورهاي رنگي در فضاي دروني سالن استفاده شود اين نورها با آينه ها تركيب مي شود و موجب مي شوند كه فضاي زيبايي خاص و منحصر به فردي در سالن ايجاد گردد.

البته يك نكته مهم ديگر هم اين است كه كه مهمانان مي توانند خودشان را در آينه ببينند و به فضاهاي كه درسترسي ندارند در آينه براي آنان قابل مشاهده مي باشد. اما نبايد در كل سالن از آينه كاري استفاده شود و قسمتي را بايد از سنگ هاي آنتيك يا رنگ و كاغذ استفاده نماييد.

ديزاين اكسسوريز

جايگاه عروس و داماد

يكي از مهم ترين بخش ها در هر سالني ، جايگاه عروس و داماد مي باشد كه همه ي مهمانان تقريبا حواسشان به آن قسمت مي باشد . پس بايد اين قسمت به صورت خيلي خاص تزئين شود و حاضرين در سالن از آن تعريف كنند.
مي توان براي اين قسمت از ساتن ، پارچه هاي براق ، گل ، وسايل كريستالي ، شمعدان هاي زيبا و پايه دار ، استفاده كرد.

تزئينات روي ميز

ميز مهمان ها در جشن عروسي هم بايد به زيبايي تزئين شود. البته مي توان براي اينكه ميزها زيباتر جلوه داشته باشند از شمعداني ها ، گلدان و ظروف زيبا ( براي شريني و ميوه) استفاده كرد.

اما اگر تزئين ميز به گونه ي باشد كه فضا محدود شود و مهمانان را اذيت كند اصلا خوشايند نيست . وسايلي كه براي تزئين ميز استفاده مي شود بايد در اندازه هاي كوچك باشد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

نورپردازي

نور پردازي يكي ديگر از بخش هاي است كه در ديزاين اكسسوريزر استفاده مي شود. معمولا در سقف سالن ها مي تواند نورها را مشاهده كرد.

براي اينكه بخشي از فضا نيز شيك تر باشد بر روي ديوارهاي سالن از چراغ هاي كوچك رنگي استفاده مي كنند.البته اين كارها به يك مهندسي خاص نياز مي باشد كه مديران در تشريفات عروسي بايد به آنها توجه داشته باشند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

كريستال آرايي در تشريفات عروسي

كريستال آرايي در تشريفات عروسي , كريستال آرايي

كريستال آرايي در تشريفات عروسي : كريستال به عنوان يكي از اشياء تزئيني مي باشد كه در برخي از جشن ها ، خدمات مجالس و تالارهاي پذيرايي از آن استفاده مي نمايد. البته گاهي در برخي از خانه هاي اعياني از كريستال ديده مي شود.

خدمات كريستال آرايي در تشريفات عروسي

زماني كه شيئي را از كريستال مي سازند واقعا جلوه ي خيره كننده و جذاب دارد. توسط اين اشياه نور به راحتي انعكاس داده مي شود و سبب مي شود كه نور پردازي در فضا و زيبايي خاصي به محيط داده شود.

در سالن هاي عروسي براي اينكه زيبايي و تزئين جالبي به فضا بدهند از كريستال استفاده مي كنند. البته كريستال در تشريفات عروسي كاربردهاي زيادي دارد كه در ادامه به برخي از آنها اشاره شده است : با تشريفات شب آرا نور همراه باشيد.

كريستال آرايي در تشريفات عروسي

كريستال آرايي تزئين شعمداني ها

با اينكه كريستال ها ظريف مي باشند ولي براي تزئين شمعداني ها از آنها استفاده مي گردد، بايد دقت داشته باشيد كه با احتياط لازم آنها را حمل كنيد .

زماني كه يك شمعداني از كريستال ساخته مي شود بهتر از شمعداني فلزي است زيرا سريعا داغ مي شوند. شمعداني هاي كريستالي اين روزها طرفداران زيادي دارند و براي ميز مهمانان نيز از آن ها استفاده مي شود و همچنين مي توانند نور را زيباتر نشان دهند.

كريستال آرايي لوسترها

يكي از ضرورياتي كه بايد در سالن هاي عروسي بايد حتما بكار گرفته شود لوستر است ؛ لوسترها به زيبايي بهتر سالن عروسي كمك مي كنند.

اگر بتوان لوسترها را از كريستال بسازيم قطعا سالني زيباتر و رويايي تر خواهيم داشت. هنگامي كه نورهاي رنگي از بين شيشه هاي كريستالي عبور كنند قطعا در فضاي سالن درخشش نور زيادتري رخ مي دهد و اين موضوع موجب مي شود تا سالن عروسي بسيار زيبا و رويايي باشد.

 

كريستال آرايي گلدان ها

گاهي بر روي ميز مهمانان گلدان هاي كوچكي قرار داده ميشود كه اين گلدان ها سبب مي شود ميزها بسيار زيبا باشند. در صورتي بتوان از گلدان هاي استفاده كرد كه از جنس كريستال باشند قطعا مي توان جلوه ي زيباتري را به ميزها داد.

البته فراموش نكنيد كه گلدان هاي جنس كريستالي به نسبت ديگر گلدان ها وزن بيشتري دارند و تعادلشان بر روي ميز حفظ مي شود و با هر تكاني نمي افتند. گلدان هاي كريستالي برگزاري مراسم عروسي را رسمي تر نشان مي دهند

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

.

چيدمان سفره عقد

گاهي در ميان برخي از زوجين عزيز مي بينيم كه دوست دارند مجلسي باشكوه داشته باشند. براي همين از همه تداركات براي تشريفات مجالس و پذيرايي مهمان استفاده مي كنند و براي اينكه مجلسشان باشكوه تر جلوه دهد در گوشه ي از سالن سفره عقدي زيبا قرار ميدهند. اما اين سفره عقد نبايد ساده باشد و بايد شيك به نظر بيايد.

براي اينكه سفره عقد را تزئين نمايد از شمعداني ، گل و ديگر وسايل تزئيني استفاده مي كنند. گل هاي كريستالي مي توانند در زيباكردن سفره عقد مي توانند به شما كمك كنند. بهتر است براي تزئين سفره عقد از وسايلي استفاده كنيد كه كريستالي باشد. مانند شمعدان هاي كريستالي ، گلدان و …

كريستال آرايي

حتي شما مي توانيد از ظروفي استفاده كنيد كه جنس كريستالي دارند و براي پذيرايي از مهمانان از آنها استفاده نماييد.

ظروف پذيرايي

يكي از مواردي كه بايد در تشريفات عروسي به آن دقت زيادي شود و لوكس استفاده گردد ظروف پذيرايي مي باشد. در بيشتر مواقع از ظروف چيني استفاده مي كنند ولي گاهي در ميان اين ظروف ليوان هاي كريستالي ديده مي شود كه موجب زيبايي بيشتر خواهند شد.

كريستال آرايي در تشريفات عروسي توسط تيم حرفه اي شب آرا نوربرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۶ توسط:شب آرا نور موضوع:

بهترين اتومبيل براي برگزاري مراسم عروسي كدامند؟

بهترين اتومبيل براي برگزاري مراسم عروسي كدامند؟

بهترين اتومبيل براي برگزاري مراسم عروسي كدامند؟ همه ي ما مي دانيم برگزاري مراسم عروسي از جمله مراسماتي است كه در كشور ما اهميت خاصي داشته است. هر فردي مراسم عروسي را در جايگاه ويژه ي مي بيند و هر دختري آرزو دارد مراسم عروسيش به بهترين شكل ممكن برگزار شود.

يكي از كارهاي مهمي كه در مراسم عروسي بايد انجام شود تهيه و تزيين ماشين عروس مي باشد.

زوجين در بيشتر موارد سعي مي كنند قبل از روز عروسي براي نوع و مدل ماشين و همچنين هزينه هاي خود برنامه ريزي كنند.

يكي از خدماتي كه اين روزها تشريفات عروسي و خدمات عروسي به زوجين عزيز ارائه مي دهند اجاره ماشين عروس مي باشد . در چنين مراكزي ماشين عروس هاي متنوعي وجود دارد كه هر زوجي با توجه به بودجه و سليقه خود مي تواند از آنها را انتخاب كند.

در موسسه هاي خدمات و تشريفات عروسي ماشين هاي داخلي و خارجي زيادي وجود دارد كه هر كدام با قيمتي متفاوت به مشتريان عزيز ارائه مي شود و همچنين روز به روز اين مدل ها افزايش داده مي شوند.

بهترين اتومبيل براي برگزاري مراسم عروسي

بيشتر خدمات مجالس و تشريفات سعي مي كنند ماشين هاي متنوعي و بروز ترين ها را در اختيار داشته باشند تا از بازار رقابت جاي نمانند.

در موسسه هاي تشريفات مجالس ، ماشين هاي تشريفاتي زيادي وجود دارد كه آنها را براي برگزاري مراسم اجاره ميدهند .

البته اين روزها زوجين بيشتر از ماشين هاي روز جهان استقبال مي كنند زيرا سبب مي شود به مراسمشان جلوه ي ويژه ي دهد و همچنين مراسم انها را با شكوه جلوه دهد.

بهترين اتومبيل براي برگزاري مراسم عروسي

در موسسه خدمات عروسي ماشين هاي لوكس و نيمه لوكس ، مدرن و كلاسيك وجود دارد و با كمك گل ارايي مي توان اين خودروهاي كلاسيك را به يك ماشين عروس ايده آل تبديل كرد كه هم زيباست و هم شيك ؛ البته قيمت مناسب را نيز فراموش نكنيد.

عموما ماشين عروس ها را به صورت ساعتي به افراد كرايه مي دهند و با توجه به مدل و نوع ماشين قيمت كرايه آنها نيز متفاوت است البته گاهي راننده و بدون راننده بودن آنها نيز مطرح مي شود.

گاهي برخي از اين ماشين ها براي دامادهاي عزيز هزينه هاي بيشتري دارندو اگر دامادها قصد داشته باشند در هزينه هاي خود صرفه جويي كنند بايد قيد چنين ماشيني را بزنند. اگر شما ماشيني را انتخاب كنيد كه قيمت پايين تري دارد ولي آن را زيبا و با سليقه تزئين كنيد قطعا از انتخاب خود پشيمان نخواهيد شد.

به ياد داشته باشيد براي تزئين ماشين عروس حتما از خلاقيت ، ابتكار و سليقه بهره ببريد. برخي از افراد گل هاي را كه براي تزئين ماشين انتخاب مي كنند ارزان قيمت مي باشند يا مناسب فصلي است كه مراسمشان برگزار شده است اين موارد سبب مي شود آنها بر روي هزينه هايشان نيز كنترل داشته باشند.

حتي مي توان به جاي استفاده از گل از نوارهاي تزئيني يا ساتن و حرير استفاده نمود و براي تزئين فضاي دروني ماشين نيز ابتكاري به خرج داد.

معمولا خدمات و تشريفات عروسي مي توانند در اين رابطه گزينه هاي مناسب و خوبي را به شما ارائه دهند.
در نهايت نتيجه مي گيريم مدل و نوع ماشين ها زياد تفاوتي با يكديگر ندارد. و شما مي توانيدگل آرايي و تزئين ماشين عروس خود را طبق بودجه ي كه داريد بي نظير و زيبا كنيد.

فراموش نكنيد براي تزئين ماشين عروستان به سراغ گل فروشي برويد كه با سليقه باشد و بتواند با كمي خلاقيت و ابتكار ماشين عروس شما را به بهترين شكل ممكن تزئين كند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالسبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۵ توسط:شب آرا نور موضوع: