تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

تشريقات عروسي در فصل زمستان

تشريقات عروسي در فصل زمستان

تشريقات عروسي در فصل زمستان : عروس و دامادها بيشتر از هر چيزي دغدغه گرفتن مراسم شان را در يك زمان خوب دارند. اكثر عروس و دامادها مراسمشان را در فصل بهار يا تابستان برگزار مي كنند زيرا در اين دو فصل هوا گرم تر و طبيعت سرسبز مي باشد.

اما زمان هاي ديگري وجود دارد كه شايد كمتر كسي آن زمان ها به ذهنش برسد . شما مي توانيد در زمان هاي كه در ادامه معرفي مي كنيم براي خود يك عروسي زيبا و رويايي بگيريد.

تشريقات عروسي در فصل زمستان

شايد از شنيدن اين زمان كمي تعجب كنيد ولي بدانيد در برخي از استان ها همه جا پوشيده از برف است و شما مي توانيد در اين زمان بهترين و شيك ترين عروس و همچنين رويايي ترين مراسم را براي خود بگيريد.

يكي از اصلي ترين مشكلاتي كه تشريقات عروسي در فصل زمستان دارد بارش برف يا باران مي باشد. در صورتي كه واقعا با نگاهي دقيق تر به اين موضوع نگاه كنيم متوجه مي شويم خاص بودن در اين فصل با بازش برف و سفيد شدن باغ عروسي اتفاق مي افتد و البته حتي تمام نوشيدني ها يا نوع پوشش لباس عروس و داماد مي توانند سبب شود تا مراسم شما با ديگر تشريفات متفاوت جلوه دهد.

تشريقات عروسي در فصل زمستان

ويژگي هاي تشريقات عروسي در فصل زمستان

در هر صورت بايد به برخي از ويژگي هاي تشريفات عروسي در فصل زمستان بپردازيم: با شب آرا نور همراه باشيد…

مراسم عروسي به رنگ سفيد:

هر عروسي كه در فصل زمستان برگزار مي شود اين شانس را به عروس خانم ها و آقا دامادها مي دهد كه بر روي زميني پوشيده از برف يا نماي از كوه ها و درختان پوشيده از برف قدم بزنند. اين صحنه واقعا رمانتيك است ؛ سفيد بودن تم عروسي سبب مي شود كه خاطره مجلس شما تا سال هاي طولاني در ذهن مهمانانتان باقي بماند.

انتخاب لباس عروس مناسب تشريقات عروسي در فصل زمستان

يكي ديگر از ايده هاي جالب ديگر براي زوج هاي كه مي خواهند تشريفات مجالس را در زمستان بگيرند لباس عروس خانم است. عروس خانم مي تواند بر روي لباس خود پالتويي از پوست خز بپوشند كه اين پالتو علاوه بر اينكه خود بايد بسيار زيبا باشد.

سبب چند برابر شدن خاص بودن لباس عروس خواهد شد. اگر مي خواهند اين زيبايي ها را دو چندان كنند بهتر است ساقدوش ها از لباس سياه استفاده كنند و سبب مي شود عكس هاي زيباتري از مراسم و تم عروسي برجاي خواهد ماند.

پذيرايي گرم از مهمانان

يكي ديگر از دلايلي كه سبب برگزاري تشريقات عروسي در فصل زمستان اين است كه شما مي توانيد براي پذيرايي مهمانان خود از نوشيدني هاي گرم استفاده كنيد مثلا بجاي اينكه شربت و آبميوه بدهيد از قهوه، كاپوچينو ، نسكافه وسيب داغ استفاده كنيد و در تمامي مدت مراسم از آنها اين چنين پذيرايي كنيد.

تزئينات تالار عروسي

شما مي توانيد تزئينات تالار عروسي را با شمع و چوب تركيب كنيد اگر در آن زمان برف هم ببارد سبب ايجاد آرامشي منحصر به فرد خواهد شد البته بهتر است از اين تركيب جذاب در اتاق عقد استفاده كنيد و براي باغ عروسي از شاخه هاي خشك درختان به همراه شمع استفاده كنيد . اين تركيب سبب مي شود تا فضا به صورت كاملا رمانتيك باشد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

مسائل مالي

اگر مسائل مالي را در نظر بگيريم در فصل بهار و تابستان هزينه ها بيشتر از زمستان مي باشد زيرا در اين فصل مراسم عروسي كمتري گرفته مي شود و هزينه هاي اجاره طبيعتا پايين تر خواهد بود.

به صورت كلي نتيجه مي گيريم برگزاري مراسم عروسي در زمستان هم به صرفه تر مي باشد و هم اينكه مي تواند نسبت به بهار و تابستان زيباتر باشد . اگر شما اين نكات را رعايت كنيد قطعا مي توانيد يك مراسم شيك و به ياد ماندني و زيبا را تجربه كنيد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۴ توسط:شب آرا نور موضوع:

گل آرايي تشريفات عروسي

گل آرايي تشريفات عروسي , گل آرايي مجالس عروسي

گل آرايي تشريفات عروسي , گل آرايي مجالس عروسي : يكي ديگر از نكات مهمي كه بايد به آن دقت شود گل آرايي است . گل آرايي مي تواند تشريفات عروسي را به سبكي رمانتيك و شيك تبديل نمايد اگر به گل آرايي دقت نشود و با بي سليقگي و بي حوصلگي اين كار صورت بگيرد موجب مي شود بسيار به چشم بيايد و جلوه ي زيبايي مراسم عروسي بهم بخورد.

گل آرايي تشريفات عروسي

در ادامه نكاتي را در اين باره براي شما تشريح كرده ايم : با شب آرا نور همراه باشيد.

بايد حجم گل آرايي تشريفات عروسي با فضاي مراسم عروسي متناسب باشد:

در برگزاري مراسم عروسي بايد به گل هاي كه بر روي ميز قرار داده مي شوند يا به انتخاب گل ها با توجه به فضاي عروسي دقت هاي لازم انجام شود. دقت كنيد اگر جشن شما در ويلايي كنار دريا يا باغ عروسي يا ويلاي در كنار جنگل باشد بهتر است گل هاي را انتخاب كنيد كه پايه كوتاه يا متوسط داند و سبب نشوند كه ديد مهمان گرفته شود( در چنين شرايطي از گل هاي پايه بلند استفاده نكنيد).

در رابطه با گل آرايي با موسسه خدمات مجالس خود مشورت نماييد:

شما مي توانيد هر ايده ي كه در مورد گل آرايي مجلس عروسيتان در نظر داريد با موسسه خدمات مجالس در ميان بگذاريد ولي بدانيد كه طراح گل آرايي مجلس عروسي شما بهتر مي داند كه از چه طرحي استفاده كند و چگونه باغ و سالن شما را منحصر به فرد و زيبا كند و در هر قسمت از مجلس شما از چه نوع گلي استفاده نمايد به صورت مثال بايد گل آرايي سالن عروس و سفره عقد به صورت جداگانه ي انجام گردد.

در گل آرايي مجالس عروسي بايد از گل هاي مناسب استفاده شود

متاسفانه مي بينيم كه خانم براي گل آرايي مجالس عروسي خود تنها از يك رنگ استفاده مي كنند ولي ما توصيه مي كنيم براي اينكار از مجموع رنگ هاي متفاوتي استفاده شود .

قبل از اينكه مراسم عروسي شما برگزار شود بايد طراح گل آرايي باغ يا سالن برگزاري جشن شما را ببيند تا او بتواند گلدان ها و گل هاي مراسم را سفارش دهد اما نبايد در گل آرايي اصراف و زياده روي كنيد زيرا اينكار را مي توانيد با كم ترين هزينه ها انجام دهيد.

فقط فراموش نكنيد كه در گل آرايي مراسمتان از گل هاي معطر استفاده نكنيد زيرا ممكن است سبب ميگرن ، حساسيت يا ديگر بيماري هاي مهمانان گرددد ولي تنها در دسته گل خودتان مي توانيد از گل هاي معطر استفاده نماييد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اميدواريم شما با اعتماد كردن به شب آرا نور ، بهترين شب زندگي تان را به بهترين شكل ممكن سپري كنيد .برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۳ توسط:شب آرا نور موضوع:

ماشين عروس

ماشين عروس , آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

ماشين عروس , آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018 : يكي ديگر از تشريفات عروسي ، ماشين عروس مي باشد. هر شخصي باتوجه به سبك و علاقه ي كه دارد آن را انتخاب مي نمايد البته در انتخاب ميزان بودجه مورد نظر نيز بسيار مهم مي باشد.

هر عروس خانمي دوست دارد براي مراسم ازدواجش از بهترين ماشين ها استفاده كند اما گاهي يك ماشين معمولي با يك تزيين فوق العاده مي تواند بسيار جذاب تر نشان داده شود. معمولا تزيين ماشين عروس برگرفته از سليقه زوجين مي باشد و البته آداب و رسوم نيز در اين امر دخيل است.

چه افرادي از گران ترين ماشين عروس ها استفاده كرده اند؟

از گذشته تا كنون بيشتر افراد ازخودرو براي ماشين عروس استفاده كردند ؛ عده ي ماشين عروس گران قيمت و عده ي ماشين عروس معمولي .

اما هميشه برخي از افراد ماشين هاي منحصر به فردي و گران قيمتي را براي ماشين عروس انتخاب كرده اند كه اين افراد معمولا جز طبقه هاي اجتماعي بالا و مرفه جامعه يا از خاندان هاي سلطنتي بوده اند و هميشه خواسته اند كه مراسمشام به باشكوه ترين شكل ممكن برگزار شود .

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

البته اين افراد گاهي مي خواهند خودشان را به ديگران نشان دهند و از ماشين هاي تشريفاتي و لوكس در مراسم ازدواجشان استفاده مي كنند ولي گاهي مي بينيم كه افراد معمولي هم مي خواهد از جديدترين امكانات و وسايل از جمله ماشين عروس در شب عروسشان استفاده نمايند.

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

در جشن هاي عروسي از مدل هاي متفاوتي از خودروهاي مدل بالا و لاكچري استفاده مي شود كه برخي از آنها به خاندان هاي ثروتمند پادشاهي و يا به افراد ديگر تعلق داشته است. البته برخي از زوجين از ماشين هاي لوكس زيادتري در جشن ازدواجشان استفاده مي كنند و اين ماشين ها را به صورت زنجيره ي در خيابان به دنبال خود راه مي اندازند.

افراد زيادي مانند پرنس ويليامز شاهزاده انگلستان، كيت ماس، بيانسه ، كيم كارداشيان و ديگر افراد از ماشين هاي گران قيمتي مانند مرسدس بنر ، رولز رويس و استوان مارتين استفاده كرده اند كه در ادامه به آنها پرداخته ايم:

يكي از گران ترين مراسم هاي ازدواج تاريخ به كيت ميدلتون و پرنس ويليامز تعلق داشته است كه آنها در روز عروسيشان از چندين خودروي مختلف از جمله رولز رويس كلاسيك، فانتوم و استون مارتين كلاسيك لاكچري استفاده كرده اند.

كيت ماس از افرادي بود كه براي جابه جايي خود و ساقدوهايش در روز عروسيش از 6 خودروي رولز رويس استفاده كرده است.

خواننده معروف با نام بيانسه هم يكي از گران قيمت ترين جشن هاي ازدواج را برپا كرد كه در مراسم گرانقيمت خود با جي زد خودروي لوكس و تشريفاتي مرسدس بنز را سوار شد.

كيم كارداشيان هم براي عروسي خود از خودروي رولز رويس فانتوم سفيد استفاده كرد تا جاي كه مراسم ازدواجش به عنوان گران قيمت ترين جشن ها در تاريخ ثبت شده است.

تشريفات عروسي شب آرا نور

خدمات تشريفاتي شب آرا نور در اين زمينه ها تجربه هاي زيادي دارد و زوج هاي جوان را ياري مي كنند كه هر چه بهتر مراسم عروسي خود را برگزار كنند . شب آرا نور به بهترين متخصصين دسترسي دارد و مي تواند به بهترين شكل ممكن طراحي و ارائه طرح هاي متفاوت را در جشن ازدواجتان فراهم سازد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

همچنين شب آرا نور به امكانات كامل تشريفاتي و باغ هاي عروسي دسترسي دارد و شما نبايد از اين جهت هيچ نگراني داشته باشيد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۲ توسط:شب آرا نور موضوع:

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد : شايد فكر كنيد لباس عروس حتي در اولين بارهاي كه از آن استفاده مي شده با رنگ سفيد بوده است ولي اين چنين نيست.

قدمت استفاده از لباس عروس سفيد بسيار كم است و به سال 1840 مي رسد. در ادامه به معرفي پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد مي پردازيم ، با شب آرا نور همراه باشيد…

وقتي ملكه ويكتوريا و شاهزاده آلبرت پيمان ازدواج را با يكديگر بستند ، ملكه ويكتوريا لباس عروس سفيد را براي خود انتخاب كرد اما پيش تر از آن هر قوميتي با توجه به آداب و رسومي كه داشت براي پوشش خود از لباس هاي با رنگ هاي متنوعي استفاده مي كرد.

اما جالب است بدانيد رنگ ابي بيشتر از رنگ هاي ديگر مورد استفاده قرار مي گرفت و در واقع بيانگر نجابت و پاكي دختران دز پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد بود.

بعد از پيوند ملكه ويكتوريا و شاهزاده آلبرت اين شرايط نيز تغيير كرد و ديگر در لباس هاي عروس آمريكاي و اروپايي شاهد استفاده از رنگ سفيد بوديم. ديگر در مجالس عروسي ، عروس ها با لباس سفيد ظاهر مي شدند تا جايي كه امروز مي بينيم همه ي عروس ها تقريبا از رنگ سفيد استفاده مي كنند.

خانم ها به ظاهر و پوشش خود بسيار اهميت مي دهند و اين موضوع برايشان بسيار مهم و حياتي است و دوست دارند زيباترين لباس عروس را در شب عروسيشان بپوشند.

تا جايي كه امروزه حتي مي بينيم در اقشار معمولي و عادي جامعه هم عروس خانم ها از لباس هاي گران قيمت استفاده مي كنند كه اين موضوع قطعا براي بازيگران هاليوودي با حساسيت زيادتري روبرو خواهد بود.

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد

تيم تشريفاتي ازدواج شب آرا نور زيباترين لباس عروس ها و ارزشمندترين آنها را در اختيار عزيزان قرار مي هد در ادامه ليستي از لباس عروس هاي معروف را مشاهده مي كنيد: ( با تيم تشريفاتي شبارانور همراه باشيد).

لباس عروس كيم كارداشيان

لباس عروس كيم كارداشيان

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد  : يكي از مجلل ترين عروسي ها توسط كيم كارداشيان و كايه وست برگزار شد. هزينه ي تمام شده اين عروسي 8/2 ميليون دلار بود كه در ميان فقط براي لباس عروس 500هزار دلار هزينه شده بود.

لباس عروس كاترين زيتاجونز

لباس عروس كاترين زيتاجونز

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد  : اين مراسم يكي از گران قيمت ترين مراسم هاي ازدواج بود و هزينه ي تمام شده ازدواج كاترين زتاجونز و مايكل داگلاس5/1 ميليون دلار شد. در سال 2000 ميلادي هزينه ي لباس عروس كاترين 140 هزار دلار بود.

لباس عروس مدونا

لباس عروس مدونا

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد  : مدونا يكي از مشهورترين و پر طرفدارين افراد در دنياي موسيقي است . او مراسمي مجلل براي ازدواج خود گرفت كه در سال 2000 ميلادي بود. اين مراسم بسيار با شكوه و كاملا اشرافي بود و بيش از 5/1 ميليون دلار براي اين جشن اين ازدواج هزينه شد.البته بنابر گفته هاي مدونا لباس عروس او 80 هزار دلار قيمت داشته است.

لباس عروسي كتي هولمز

لباس عروسي كتي هولمز

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد  : در سال 2006 كتي هولمز و تام كروز زندگي خود را شروع كردند ، كتي لباس عروسي خود را به ارزش 80 هزار دلار بصورت سفارشي با برند جيورجيو به تن كرد.

لباس عروس كريستينا آگيلرا

لباس عروس كريستينا آگيلرا

پنج لباس عروسي برتر ستارگان هاليوودي در دنياي مد : مراسم ازدواج كريستينا آگيلرا و جوردن برتمن هم هزينه هاي زيادي داشت كه در اين مراسم لباس عروس كريستينا 80 هزار دلار قيمت داشت و اين عروسي جز با شكوه ترين عروسي ها به شمار مي رفت .

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالسبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۱ توسط:شب آرا نور موضوع:

انتخاب كراوات براي داماد

انتخاب كراوات براي داماد

انتخاب كراوات براي داماد : هميشه در مجالس عروسي ، دامادها از پاپيون يا كراوات استفاده مي كنند ولي بيشتر كراوات را مي پسندند زيرا حالتي شيك تر و رسمي تر داشته است و كراوات با بيشتر اندام ها و تيپها سازگاري داشته است. اگر مي خواهيد براي مجلس عروسي خود از يك كراوت شيك و مناسب استفاده كنيد حتما با ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

با گذري ساده به بازار با كراوات هاي زيبا در طرح ها و رنگ هاي متفاوت روبرو مي شويد .كراوت هاي طرح ها ، ساده ، مات و براق ، پهن و باريك ، كوتاه و بلند و ….

در ميان اين همه تنوع انتخاب كراوات براي داماد ، كراوات هاي وجود دارد كه مدل هاي مدرن فانتزي دارند و از طرفي ديگر استفاده از سنجاق يا گيره كراوات سبب مي شود كه پارچه زيرين كراوات پوشيده شود و در نهايت شيك تر به نظر بيايد.

البته دقت كنيد گره هاي كراوات نيز مدل هاي متنوعي داشته است كه در ادامه ما به برخي از آنها اشاره كرده ايم: اگر مي خواهيد بيشتر با كراوات ها آشنا شويد با ادامه اين پست با شبارانور همراه باشيد.

انتخاب كراوات براي داماد

انتخاب كراوات براي داماد

در زير به انواع كراوات اشاره شده است كه انتخاب نوع كروات به سليقه ي شخص بستگي دارد

كراوات هاي براق

توصيه ما به دامادهاي درشت اين است كه اين اين كراوات ها استفاده نكنند زيرا سبب مي شود آنها درشت تر نشان داده شوند.

كراوات هاي پهن

آقا دامادهاي عزيز كه لاغر بهتر است از كراوات هاي باريك استفاده نكنند چون سبب مي شود آنها لاغتر نشان داده شوند . پس توصيه مي شود از كراوات هاي پهن استفاده كنند.

كراوت هاي باريك

آقا دامادهاي كه به نسبت قد كوتاهتري دارند مي توانند از يك كراوات استفاده كنند كه آنها را كشيده تر نشان دهد.

در كراوات ها بعد از مدل آنها ، رنگ نيز بسيار موثر مي باشد كه بايد آن رنگ با كت و شلوار دامادها ست باشد . بهتر است كه كراوات با جليقه همرنگ باشد . هر رنگ براي كراوات معنايي دارد كه در ادامه به آن ها اشاره كرده ايم:

انتخاب كراوات براي داماد

انواع رنگ بندي انتخاب كراوات براي داماد
 • كراوات قرمز رنگ : اين رنگ علاوه بر نشان دادن قدرت سبب ايجاد عشق و هيجان خواهد شد.
 • كراوات زرد رنگ : اين كراوات نشان دهنده شادي و همچنين جواني مي باشد.
 • كراوات آبي رنگ: اين كراوت نماد آرامش است و همچنين جادوانگي و تكامل خواهد بود.
 • كراوات سبز رنگ : اين كراوات نماد حكمت مي باشد و همچنين نشانه ي دوستي را به همراه دارد.
 • كراوات قهوه اي رنگ : اين كراوات نماد تمايلات قوي و مادي بودن مي باشد.

 

جنس كراوات:

از رنگ و مدل كراوات كه بگذريم حالا نوبت به جنس كراوات مي باشد كه بايد شامل موارد زير باشد:

 • يك كراوات علاوه بر داشتن كيفيت بايد نرم باشد.
 •  هر كراوات بايد از سه بخش دوخته شده باشد . هر كراوات بايد تا پايين داراي آستر باشد زيرا آستر و تودوزي كراوات سبب مي شود كراوات فرم دهي بهتر و زيبايي و حجم را داشته باشد.
 •  بهتر از جنس كراوات از درصد بالايي پشم برخوردار باشد.
 • كراوات هاي نخي از كراوات هاي هستند كه خيلي زود چروك مي شوند
 • در پشت كراوات يك نخ شل كوك زده شده است كه سبب مي شود دولبه زير به يكديگر متصل مي شوند. هنگامي كه شما اين كوك را بكشيد كراوات جمع مي شود و چين مي خورد. همين موضوع سبب مي شود كه كراوات يك كوك نامرئي خوب داشته باشد.
 •  يكي از بهترين و بادوام ترين جنس ها براي كراوات ها كه ماندگاري زيادي دارد پشم مي باشد.
 •  زماني كه كراوات را روي دستان خود مي اندازيد بايد انتهاي باريك آن به صورت مربع در پشت وسط انتهاي پهن كراوات قرار بگيرد.
 • اگر كراواتي در زمان قرار گرفتن دور دست ، پيچ بخورد نبايد آن را بخريد. زيرا قطعا نمي تواند به خوبي روي سينه قرار بگيرد.
 •  معمولا كراوات هاي كه جنس تركيب پلي استر دارند به اندازه پارچه هاي الياف نمي توانند رنگ پذيري داشته باشند اما در شكل پذيري خودشان را بخوبي مي توانند حفظ نمايند.
قد كراوات:

قد كراوات نيز از مسائل مهم است كه بايد حتما رعايت شود . قد كراوات بايد تا روي خط كمربند وي باشد و اين اندازه از جند سانت كوتاهتر و يا بلندتر نباشد.

گره كراوات:

معمولا 85 نوع گره براي كراوات هاي استاندارد با طول معمولي وجود دارد.

معروف ترين گره هاي كراوات شامل موارد زير مي باشند:
• گره چهار- در- دست به گره ساده يا گره دانش آموزي نيز معروف مي باشد و اين نوع گره امروزه از بيشتر گره ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
• پرات
• چهار-در-دست
• بالتوس
• ويندزور
• نيمه ويندزور
• سنت اندرو
• پلاتسبرگ
• ويكتوريا
• گرانتچستر
• كلوين

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

طرح كراوات:

كراوات ها داراي طرح هاي متفاوتي مي باشند كه در ادامه به برخي از آنها اشاره شده است.

ساده :

معمولا اين طرح براي هر كت و شلواري مناسب است و مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد.

پشمي:

اين كراوات ها براي لباس دامادي استفاده نمي شوند. زيرا لزومي براي هماهنگي فصل با لباس داماد وجود ندارد.

خال خالي:

كراوات هاي خاص جز انتخاب هاي خاص به شمار مي آيند و ترجيحا بهتر است كم رنگ و بسيار ريز باشند.

كلاب:

هر كراواتي كه متشكل از نقش هاي تكرار شونده باشد را كلاب مي گويند . توصيه ما به شما دامادهاي عزيز اين است كه از اين نوع كراوات استفاده نكنيد.

راه راه:

گاهي براي اينكه داماد منحصر به فرد نشان داده شود از مدل باريك با اين نقش استفاده مي شود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۰ توسط:شب آرا نور موضوع:

گل آرايي باغ عروس

گل آرايي باغ عروس , گل آرايي مراسم عروسي

گل آرايي باغ عروس , گل آرايي مراسم عروسي : يكي از بهترين روش هاي كه از گذشته تا كنون براي تزيين مراسم جشن از آنها استفاده مي شود گل آرايي باغ عروس است. گل ها مي توانند سبب حالو هواي فضاي محيط را عوض كنند و شما مي توانيد تزئين بسياري از مواد مانند كيك تا صندلي را به وسيله گل ها تزيين كنيد.

بهتر است براي اينكه گل ها نقش بهتري را در تزيين تشريفات عروسي ايفا كنند از ايده هاي خلاقانه و جديدي براي بكار گيري آنها اضافه كنيم كه در ادامه به تشريح آنها پرداخته ايم:

قطعات تزييني مركزي روميزي

استفاده از گل به منظور تزئين مسئله ي جديدي نمي باشد و از گذشته از گل براي قسمت هاي مهم استفاده مي شده است. بيشتر مردم دوست دارند از گل هاي تازه براي تزيين گلدان ها و بطري ها استفاده كنند . ايده استفاده از گل ايده ي جذاب و فوق العاده ي مي باشد و البته هزينه ي زيادي براي بكار گيري اين ايده نياز نيست.

گل آرايي باغ عروس

البته براي ايده تزئين گلدان هاي قديمي مي توان از كمي تور يا ربان رنگي استفاده كرد البته قوطي هاي فلزي نيز مي توانند نقش يك جايگزين را ايفا نمايند.

در برگزاري مراسم عروسي شما مي توانيد براي اينكه يك ظاهر بهاري و با نشاط ايجاد كنيد از گل هاي نرگس زرد يا گل هاي لاله استفاده كنيد همچنين در يك كوزه گل هاي محلي وحشي و تازه بگذاريد. براي اينكه بتوانيد يك ايده دوست داشتني و جذاب ايجاد كنيد گل را در ظروف چيني ناهمگون قرار دهيد ؛ قطعا جمع آوري چنين ظروفي در زمان پيش از اجراي مراسم عروسي براي شما كاري لذت بخش و به ياد ماندني خواهد بود.

گل آرايي باغ عروس

در اجاره باغ براي عروسي اگر مي خواهيد از روش هاي سنتي ديگري استفاده كنيد مي توانيد يك قطعه مركزي تزئيني را به همراه گل ها و شمع هاي بلند در كنار آن بكار بگيريد. البته توجه كنيد از گل هاي بزرگ اگر استفاده كنيد نبايد براي مهمانان مزاحمتي ايجاد نمايد و مهمانان به راحتي بتوانند جابه جاشوند و گل ها سبب دردسر نشوند.

اگر مي خواهيد نمايي ساده و درعين حال تاثير گذاري را ايجاد كنيد مي توانيد از چند شاخه گل اركيده استفاده نماييد. البته از اين گل هاي اركيده گلداني هم براي تزئين و هم براي هديه دادن به مهمانان مي توانيد استفاده نماييد.

يكي از ايده هاي بعدي كه مي توانيد در گل آرايي باغ عروس بكار بگيريد ؛ گل آرايي سقف با پوششي گل ها به صورت وارونه مي باشد؛اين كار موجب مي شود كه سقف محل برگزاري مراسم بسيار شيك باشد و در عين حال منحصر به فرد نيز جلوه دهد اين مدل از پوشش سقف با يك باغ وارونه شباهت دارد و البته اين موضوع را فراموش نكنيد كه استفاده از لوستر كريستالي مي توانند گل آرايي شما را بسيار جذاب تر و شيك تر و زيباتر جلوه بدهد.

گاهي اوقات براي كودكان يا خدمه تشريفات مجلس از تاجي از جنس گل استفاده مي شود كه باز هم اين موضوع از ايده ي عده ي از افراد جالب خواهد بود.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

گل آرايي باغ عروس شب آرا نور

البته در محلي كه داماد و عروس قرار دارند مي توان از يك طاق گل استفاده كرد و نهايت جايگاه عروس و داماد را به وسيله ي يك داربست كماني پوشيده شده از گل هاي زيبا و كريستال و رنگارنگ دلنشين و زيبا كرد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۰۹ توسط:شب آرا نور موضوع:

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي :  پس از اينكه مراسم نامزدي عروس و دامادهاي عزيز تمام شد ، بايد به فكر برگزاري مراسم عروسي خود و همچنين تفكر بر روي خدمات مجلس و تشريفات خود باشند. معمولا سوالهاي زيادي از عروس و دامادهاي عزيز مي شود مثل :

 • تاريخ عروسيتان كي است ؟
 • عروسي شما در كجا برگزار مي شود؟
 • باغ عروسي كجاست ؟

فكر كردن روي همه اين سوال ها قطعا دشوار است مخصوصا براي افرادي كه نمي دانند از كجا بايد شروع كنند و بيشتر بايد بر كدام ويژگي ها تمركز داشته باشند. اگر مي خواهيد جهت اجاره باغ براي عروسي  انتخابي درست و صحيح داشته باشيد به شما توصيه مي كنم حتما تا ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

مواردي كه در انتخاب مكان مناسب برگزاري مراسم عروسي به شما كمك مي كند :

نكات مهم در اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي تعداد مهمان ها

در بحث اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي ، اول از هر چيزي مشخص كنيد كه تا چه ميزاني مهمان مي خواهيد دعوت كنيد؟ اولين گام اين است كه شمامطمئن شويد باغ عروسيتان يا همان سالن مورد نظرتان گنجايش مهمانان شما را خواهد داشت اگر اينگونه نبود سريعا از انتخاب تالار يا باغ عروسي صرف نظر نماييد.

البته منظور ما اين نيست كه باغ بزرگي يا تالار وسيع بگيريد كه خيلي گنجايش بيشتر از مهمانانتان داشته است زيرا سبب مي شود عروسي سوت و كور جلوه دهد.

پس انتخاب تالار يا باغ عروسي در گام اول بايد با ميزان دعوتي شما همخواني داشته باشد.

قوانين محل برگزاري

بايد در گام بعدي قوانين كه مي خواهيد براي عروسيتان برقرار شود را تعيين كنيد و مطمئن شويد تالار مدنظرتان با آنچه شما در ذهن داريد مغايرتري ندارد. مثلا برخي از تالارها به مهمانان خود اجازه مي دهند فقط تا ساعت11 برنامه داشته باشد و قوانين خاصي براي خود دارند اگر شما برنامه ي داريد كه با قوانين آن تالار متفاوت است ، از انتخابتان صرفه نظر كنيد.

دسترس پذيري باغ عروسي

در مقوله اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي بايد محلي را انتخاب نماييد كه از نظر موقعيت شهري و جغرافيايي دسترسي خوبي داشته باشد تا مهمانان شما بتوانند با وسايل شخصي و نقليه عمومي به موقع به مراسمتان بيايند و ترافيك راه آنها را كلافه نكند. دقت كنيد در مرحله بعدي آتليه و آرايشگاهي را انتخاب كنيد كه با تالار مورد نظر فاصله زيادي نداشته باشد چون بايد در طول روز چند بار آن مسير را طي كنيد.

زيبايي محل برگزاري

يكي از فاكتورهاي مهمي كه در تشريفات عروسي به زيبايي سالن كمك مي كند ، ارتفاع سقف مي باشد. سالن هاي كه سقف هاي كوتاه دارند بسيار دلگير هستند ولي سالن هاي كه سقفش بلند است و ارتفاع مناسبي دارند بسيار شيك تر جلوه مي دهند. بعد از ارتفاع سقف زيبايي ميز و صندلي ها و روكش ها بسيار مهم مي باشد و بر روي زيبايي سالن تاثير زيادي دارد. نورپردازي و تهويه هواي سالن از عوامل موثر ديگر مي باشد.

فضاي مناسب پاركينگ

يكي ديگر از امكانات مهم ديگر كه در اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي بايد بسيار به آن دقت شود فضاي پاركينگ مي باشد. مهمانان زيادي هستند كه با ماشين خود به عروسي شما مي آيند پس برايشان مهم است كه ماشينشان را كجا پارك مي كنند شما با توجه به اين موضوع مي توانيد امنيت خودرو مهمانانتان را در نظر بگيريد.

ميز شام عروس و داماد

معمولا افرادي كه خدمات عروسي را به عزيزان ارائه مي دهند ميزهاي شيك و زيبايي را براي عروس و دامادهاي گرامي مد نظر مي گيرند و معمولا روي ميز گل و شمع و وسايل تزئيني قرار مي گيرد . قطعا طراحي ميز شام و باغ عروسي مي توانند در تمامي عكس هاي شما ماندگار باشد و خاطره ي خوبي را برايتان رقم بزند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

سرويس هاي بهداشتي

اگر زمان برگزاري مراسمتان در فصل پاييز يا زمستان باشد و هوا نيز سرد باشد اصلا نبايد سرويس بهداشتي را فراموش نماييد.سرويس بهداشتي بايد امكانات مناسبي داشته باشد و همچنين زيبا و تميز باشد . در نهايت بايد سرويس بهداشتي در جاي مناسب و با فاصله ي مناسبي با سالن پذيرايي قرار گرفته باشد و همچنين به تعداد كافي باشد .برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۰۸ توسط:شب آرا نور موضوع:

پوشش كاركنان خدمات عروسي

پوشش كاركنان خدمات عروسي , پوشش كاركنان خدمات مجالس

پوشش كاركنان خدمات عروسي , پوشش كاركنان خدمات مجالس , لباس كاركنان مجالس : كاركنان تالارهاي عروسي وظيفه دارند از مهمانان عزيز پذيرايي كنند. آنها از افرادي هستند كه همواره در جشن حضور دارند .

پوشش كاركنان خدمات عروسي

 

پس بايد لباس فرم آنها نيز با جشن عروسي تناسب داشته باشند. برخي از تالارهاي مجلل از كت و شلوارها و پاپيون براي افراد خود استفاه مي كنند. البته اين طرز پوشش ممكن است با مهمانان همسان باشد و تشخيص كاركنان خدمات از مهمان نيز دشوار باشد.

به همين دليل بهتر است آنها لباسي مخصوص با فرمي مخصوص بپوشند. البته فراموش نشود شيك بودن و تميز بودن لباس در تشريفا عروسي و خدمات مجالس بسيار حائز اهميت است.

اهميت پوشش كاركنان خدمات عروسي و پوشش كاركنان خدمات مجالس

براي كاركنان بهتر است از لباس فرم يكدست استفاده شود تا سبب شود همه ي خدمات تالار با هم هماهنگ باشند و به راحتي يكديگر را شناسايي كنند.

هنگامي كه يكي از كاركنان در قسمتي دور از سالن است همكاران به راحتي با او ارتباط برقرار كند و همچنين هماهنگي هاي لازم صورت بگيرد. اگر مهمانان نيز به چيزي نياز داشتند راحت خدمات تالار را تشخيص دهند.

ويژگي پوشش كاركنان خدمات عروسي , پوشش كاركنان خدمات مجالس , لباس كاركنان مجالس

لباس هاي خدمات عروسي بايد ويژگي هاي داشته باشد كه در ادامه به تشريح آنها پرداخته ايم:

1- رنگ لباس

براي كاركنان بايد از رنگي استفاده شود كه هم خاص باشد و هم جذاب ، اين رنگ به هيچ عنوان نبايد سبز باشد زيرا موجب مي شود فضا به حالت بيمارستاني تبديل گردد.

البته رنگ هاي آبي و هم رنگ هاي تيز مناسب نخواهند بود. بهتر است از رنگ سفيد و رنگ هاي روشن استفاده شود.

رنگ هاي كه روشن هستند نمادي از شاد بودن مي باشند و در ميان جمعيت خيلي راحت كاركنان تشخيص داده مي شود.

اما فراموش نكنيد رنگ هاي روشن سريع كثيفي و لكه را نشان ميدهند پس بايد خيلي سريع تميز شوند و هميشه بدون كثيفي باشند.

2-  يك نشانه بر روي لباس كاركنان مجالس وجود داشته باشد

به عنوان مثال اگر از رنگ سفيد استفاده كرده باشيم ممكن است برخي از مهمانان نيز از همان رنگ استفاده كرده باشند پس بهتر است براي سردرگمي در چنين شرايطي يك نشانه متفاوت براي خدمات مجالس استفاده شود. مثلا مي توان از يك نوار تيره رنگ روي آستين يا يقه بهره گرفت يا روي لباس خدمات يك اتيك بخصوص چسباند.

3- تميزي لباس ها

موسسه خدمات عروسي هميشه بايد از لباس هاي تميز استفاده كنند . اگر مثلا كاركنان از رنگ هاي روشن استفاده مي كنند هيچ وقت نبايد بر روي انها لكه يا كثيفي وجود داشته باشد .

آن ها هميشه بايد نكات بهداشتي را رعايت كنندو به پاكيزگي لباس خود اهميت دهند . البته مديريت نيز وظيفه دارد بر اين موضوع نظارت كافي را داشته باشد. فراموش نكنيد وجود پارگي مي توانند سبب شود كه از وجهه تالار عروسي كاسته شود.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

4)لباس با اندام كاركنان تناسب داشته باشد

هنگامي مديريت سالن براي كاركنان لباس در نظر مي گيرد بايد در زمان طراحي ، كاركنان نيز در جريان باشند. به دليل اينكه لباس هاي در حال با سايز ، قد كاركنان همخواني داشته باشد .

 برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۰۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

جايگاه عروس و داماد در تالار عروسي

جايگاه عروس و داماد در تالار عروسي , طراحي جايگاه عروس و داماد

جايگاه عروس و داماد در تالار عروسي چه ويژگي هاي بايد داشته باشد؟ : يكي از زيباترين قسمت هاي كه در هر تالاري وجود دارد طراحي جايگاه عروس و داماد مي باشد. اين بخش ، جز قسمت هاي مي باشد كه مهمانان زياد به آن توجه مي كنند.پس بايد طراحي اين قسمت ها اهميت خاصي در زيبايي آنها داشته است. علاوه بر آن جايگاه عروس و داماد در فيلم عروسي نيز مهم مي باشد.

 

 

رنگ جايگاه عروس و داماد

جايگاه عروس و داماد بايد رنگ زيبايي داشته باشد. بهتر است براي اين قسمت از رنگ هاي استفاده شود كه با رنگ هاي بخش هاي ديگر سالن متفاوت باشد. تفاوت رنگ موجب مي شود كه مهمانان اين قسمت را بيشتر ببنيد. البته در زمان طراحي بايد از رنگ هاي روشني استفاده كنيم. مثلا بيشتر در اين قسمت ها از رنگ بنفش استفاده مي نمايند. البته انتخاب رنگ وطرح جايگاه به سليقه ي عروس و دامادها بستگي دارد ولي بيشتر زوج هاي جوان بنفش انتخاب مي كنند.

 

نورپردازي مكان عروس و داماد

استفاده از نورپردازي به عنوان دومين قسمتي است كه براي طراحي جايگاه عروس و داماد بايد به آن توجه كرد. يكي از بهترين گزينه هاي كه براي تزئين جايگاه عروس و داماد استفاده مي شود نورپردازي به صورت مخفي مي باشد. در صورتي كه جايگاه رنگي باشد لازم است از نورهاي سفيد استفاده كرد.نبايد بيش از اندازه جايگاه عروس و داماد را با نورهاي رنگي تزئين كنيم بلكه بايد نورپردازي بايد با رنگ جايگاه تناسب داشته باشد.

استفاده گل آرايي جايگاه

گل آرايي از مواردي است كه به زيبايي جايگاه عروس و داماد كمك مي كند. اگر از گل هاي استفاده كنيم كه با جايگاه همخواني داشته باشد مي تواند آن را زيباتر جلوه دهد. البته گاهي برخي از افراد خوش ذوق از گل هاي كريستالي استفاده مي كنند كه مي توانند سبب منعكس شدن نور شوند و آن جايگاه را زيباتر كنند.

ساخت كلبه عروس

كلبه عروس يك اتاق كوچك مي باشد كه در قسمت جايگاه عروس و داماد ساخته ميشود و آن را معمولا با ساتن و پارچه هاي حريز تزئين مي كنند . در اين كلبه مبلمان عروس و داماد قرار گرفته مي شود. البته اين كلبه نبايد زيادي از حد مرتفع باشد. براي ارتفاع كلبه عروس نهايتا نبايد از 2 متر بيشتر باشد. اين كلبه بايد زيادي از حد بزرگ باشد تنها بايد به اندازه جايگاه عروس و داماد و همچنين كمي قسمت هاي اضافي در دو سمت آن داشته باشد. در درون كلبه هم بايد از نورپردازي استفاده شود.

مبلمان عروس و داماد

در درون جايگاه عروس و داماد هم بايد از مبل هاي لوكس استفاده شود البته اين مبل ها بايد با تزئيناتي كه در جايگاه استفاده شده است همخواني داشته باشد. اگر رنگ مبلي كه در درون كلبه قرار داده مي شود با تزئينات تناسب نداشته باشد از زيبايي آن خواهد كاست و آن را بيش از اندازه شلوغ جلوه دهد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

بلندي جايگاه عروس و داماد

بايد جايگاه عروس و داماد كمي از فضاي سالن بلند تر باشد. اين ارتفاع نياز نيست خيلي زيادتر باشد بلكه فاصله دو تا سه پله بلندتر كفايت مي كند. در چنين وضعيتي عروس و داماد مي توانند بر روي همه ي فضاي سالن اشراف داشته باشندو فضاي جشن را تماشا كنند. علاوه بر آن مهمانان مي توانند به آساني عروس و داماد را ببينند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۰۶ توسط:شب آرا نور موضوع:

مراسم سالگرد ازدواج به ياد ماندني

مراسم سالگرد ازدواج به ياد ماندني

مراسم سالگرد ازدواج به ياد ماندني , چگونه مي توانيم مراسم سالگرد ازدواجمان را به يادماندني كنيم؟ : يكي از مراسم هاي كه مي تواند نشان دهنده عشق و علاقه بين زن و شوهر ها باشد برگزاري سالگرد ازدواج است.وقتي زوجيني بعد از ازدواجشان اين را برگزار كنند در واقع خاطرات شيرين هم را تداعي مي كنند و نشان ميدهند كه به بنيان زندگي مشتركشان اهميت مي دهند.

 

 

برخي از زوجين براي برگزاري مراسم ازدواجشان هميشه نگراني هاي دارند مخصوصا خانم ها.

براي اينكه مراسم سالگرد ازدواج به بهترين شكل برگزار شود بايد زوجين از نيازهاي يكديگر باخبرباشند. البته منظور اين است كه هميشه از امكاناتي براي برگزاري مراسم سالگرد ازدواج استفاده كرد كه هزينه هاي زيادي دارند بلكه با ايده هاي ساده و هم كم هزينه هم مي تواند يك جشن كوچك و خودماني براي خود برگزار نماييد.

براي برگزاري سالگرد ازدواج از چه ايده هاي مي توان استفاده كرد سرو يك غذاي متفاوت

حتما نياز نيست كه در يك رستوران گران قيمت برويد و مراسم ازدواجتان را برگزار كنيد ، تنها كافي ست شما بهترين غذا را در منزلتان ميل نماييد. برخي از خانم ها بسيار در اين كار خبره هستند و مي دانند همسرشان چه غذايي را دوست دارد و براي او مي پزند. اما تنها آماده سازي غذا كافي نيست و بايد چيدمان ميز هم به اندازه ي كافي مرتب و زيبا باشد.

گرفتن كادو

كادو دادن را هرگز در اين شب فراموش نكنيد . زماني كه شما وقتي را تعيين مي كنيد و براي خريد كادو هزينه مي كنيد توانسته ايد ياد و خاطره اين مراسم را با دادن هديه تداعي نماييد. فراموش كنيد نيازي نيست هديه هاي خيلي گران بخريد بلكه با يك هديه ساده هم مي توانيد مراسم يادماندني براي خود بگيريد. اگر كادوي بخريد كه همسرتان بيشتر نياز دارد و مطابق سليقه او هديه بخريد مي توانيد او را بيشتر خوشحال كنيد. خلاقيت را در خريد كادو فراموش نكنيد و از خريد هديه هاي بي استفاده و كليشه ي پرهيز نماييد. با خريد كادو مي توانيد همسرتان را هيجان زده كنيد.

تهيه شيريني، كيك و دسر

سعي كنيد بعد از اينكه شام را ميل كرديد پذيرايي مختصري را انجام بدهيد. از شيريني هاي ساده و كيك هاي خانگي هم مي توانيد استفاده كنيد ولي آنها را به بهترين شكل ممكن تزئين نماييد. مي توانيد براي تزئين كيك از قندهاي رنگي و توت فرنگي استفاده نماييد.

تهيه كارت پستال

كارت پستال يكي ديگر از هديه هاي مي باشد كه مي توانيد همراه هديه اصلي خود به همسرتان تقديم كنيد. برخي از افراد خودشان كارت پستال تهيه مي كنند كه اين موضوع مي تواند سالگرد ازدواج را زيباتر نمايد. اگر مي خواهيد خودتان كارت پستال را تهيه كنيد مي توانيد يك شعر را روي كارتهاي كوچك رنگي بنويسيد . شعري خوش ذوق با سليقه ي همسرتان انتخاب كنيد.
از گل هاي كريستالي كوچك ، ربان هاي پارچه ي رنگي و مرواريد مي توانيد براي تزئين كارت پستال استفاده نماييد . اگر با كارت پستال يك شاخه گل هم تهيه كنيد عالي مي شود .

ايده جالب اين است كه عكس زيبايي همسرتان را نيز مي توانيد بر روي كارت پستال بچسبانيد.

تداعي خاطرات

براي اينكه مراسمتان ماندني تر باشد از وسايلي استفاده كنيد كه خاطرات همسرتان از ديدن آنها يادآوري شود.مثلا از اسباب بازي و عروسك هاي دوره كودكي استفاده كنيد ، اين كار ساده است ولي قطعا مي تواند مراسم سالگرد عروسيتان را جذاب تر كند.

پوشيدن بهترين لباس

در سالگرد عروسيتان بهترين لباس خود را بپوشيد. يكي از رمزهاي جذابيت شيك پوشي است . خانم ها مي توانند در چنين شبي مطابق با سليقه همسرشان آرايش كنند. مردان نيز بايد از لباسهاي مرتب و تميز استفاده كنند.

تماشاي فيلم و عكس هاي گذشته

سعي كنيد در اين شب يك فيلم عاشقانه تماشا كنيد يا فيلم ها و عكس هاي گذشته را به ترتيب از دوره نامزدي با هم بوديد ، روي ميز بچينيد و خاطرات آنها را مرور كنيد.

 

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالسبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۰۵ توسط:شب آرا نور موضوع: