تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

تشريقات عروسي در فصل زمستان

تشريقات عروسي در فصل زمستان

تشريقات عروسي در فصل زمستان : عروس و دامادها بيشتر از هر چيزي دغدغه گرفتن مراسم شان را در يك زمان خوب دارند. اكثر عروس و دامادها مراسمشان را در فصل بهار يا تابستان برگزار مي كنند زيرا در اين دو فصل هوا گرم تر و طبيعت سرسبز مي باشد.

اما زمان هاي ديگري وجود دارد كه شايد كمتر كسي آن زمان ها به ذهنش برسد . شما مي توانيد در زمان هاي كه در ادامه معرفي مي كنيم براي خود يك عروسي زيبا و رويايي بگيريد.

تشريقات عروسي در فصل زمستان

شايد از شنيدن اين زمان كمي تعجب كنيد ولي بدانيد در برخي از استان ها همه جا پوشيده از برف است و شما مي توانيد در اين زمان بهترين و شيك ترين عروس و همچنين رويايي ترين مراسم را براي خود بگيريد.

يكي از اصلي ترين مشكلاتي كه تشريقات عروسي در فصل زمستان دارد بارش برف يا باران مي باشد. در صورتي كه واقعا با نگاهي دقيق تر به اين موضوع نگاه كنيم متوجه مي شويم خاص بودن در اين فصل با بازش برف و سفيد شدن باغ عروسي اتفاق مي افتد و البته حتي تمام نوشيدني ها يا نوع پوشش لباس عروس و داماد مي توانند سبب شود تا مراسم شما با ديگر تشريفات متفاوت جلوه دهد.

تشريقات عروسي در فصل زمستان

ويژگي هاي تشريقات عروسي در فصل زمستان

در هر صورت بايد به برخي از ويژگي هاي تشريفات عروسي در فصل زمستان بپردازيم: با شب آرا نور همراه باشيد…

مراسم عروسي به رنگ سفيد:

هر عروسي كه در فصل زمستان برگزار مي شود اين شانس را به عروس خانم ها و آقا دامادها مي دهد كه بر روي زميني پوشيده از برف يا نماي از كوه ها و درختان پوشيده از برف قدم بزنند. اين صحنه واقعا رمانتيك است ؛ سفيد بودن تم عروسي سبب مي شود كه خاطره مجلس شما تا سال هاي طولاني در ذهن مهمانانتان باقي بماند.

انتخاب لباس عروس مناسب تشريقات عروسي در فصل زمستان

يكي ديگر از ايده هاي جالب ديگر براي زوج هاي كه مي خواهند تشريفات مجالس را در زمستان بگيرند لباس عروس خانم است. عروس خانم مي تواند بر روي لباس خود پالتويي از پوست خز بپوشند كه اين پالتو علاوه بر اينكه خود بايد بسيار زيبا باشد.

سبب چند برابر شدن خاص بودن لباس عروس خواهد شد. اگر مي خواهند اين زيبايي ها را دو چندان كنند بهتر است ساقدوش ها از لباس سياه استفاده كنند و سبب مي شود عكس هاي زيباتري از مراسم و تم عروسي برجاي خواهد ماند.

پذيرايي گرم از مهمانان

يكي ديگر از دلايلي كه سبب برگزاري تشريقات عروسي در فصل زمستان اين است كه شما مي توانيد براي پذيرايي مهمانان خود از نوشيدني هاي گرم استفاده كنيد مثلا بجاي اينكه شربت و آبميوه بدهيد از قهوه، كاپوچينو ، نسكافه وسيب داغ استفاده كنيد و در تمامي مدت مراسم از آنها اين چنين پذيرايي كنيد.

تزئينات تالار عروسي

شما مي توانيد تزئينات تالار عروسي را با شمع و چوب تركيب كنيد اگر در آن زمان برف هم ببارد سبب ايجاد آرامشي منحصر به فرد خواهد شد البته بهتر است از اين تركيب جذاب در اتاق عقد استفاده كنيد و براي باغ عروسي از شاخه هاي خشك درختان به همراه شمع استفاده كنيد . اين تركيب سبب مي شود تا فضا به صورت كاملا رمانتيك باشد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

مسائل مالي

اگر مسائل مالي را در نظر بگيريم در فصل بهار و تابستان هزينه ها بيشتر از زمستان مي باشد زيرا در اين فصل مراسم عروسي كمتري گرفته مي شود و هزينه هاي اجاره طبيعتا پايين تر خواهد بود.

به صورت كلي نتيجه مي گيريم برگزاري مراسم عروسي در زمستان هم به صرفه تر مي باشد و هم اينكه مي تواند نسبت به بهار و تابستان زيباتر باشد . اگر شما اين نكات را رعايت كنيد قطعا مي توانيد يك مراسم شيك و به ياد ماندني و زيبا را تجربه كنيد.برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۱۴ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :