تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

نحوه انتخاب موزيك عروسي

نحوه انتخاب موزيك عروسي , موسيقي عروسي در تشريفات

نحوه انتخاب موزيك عروسي , موسيقي عروسي در تشريفات عروسي : نقش موسيقي در مراسم هاي مختلف بسيار پر رنگ است . يكي از مهم ترين پارامترهايي كه در خدمات عروسي و تشريفات مطرح است انتخاب موسيقي مي باشد كه عروس و داماد بايد به آن دقت داشته باشند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

عروس و داماد مي توانند براي برگزاري مراسم عروسيشان از بهترين گروه هاي موسيقي و خوانندگان استفاده كنند ولي بهتر است انها موزيك عروسي خود را انتخاب كنند. معمولا عروس و داماد با بودجه ي كه دارند اقدام به انتخاب خوانندگان و نوازندگان مي نمايندو اما بهتر است براي اينكه مراسم عروسيمان و گروه موسيقي كامل تر شود از صدابرداران و نورپردازان هم استفاده گردد.

موزيك عروسي

نحوه انتخاب موزيك عروسي , موسيقي عروسي

به همين دليل ما در شب آرا نور به شما توصيه مي كنيم كه دي جي مناسب و گروه موزيك مناسبي را براي خود انتخاب نماييد تا بتوانيد خاطره هاي خود را به بهترين شكل براي خود ثبت نماييد.

انتخاب موزيك عروسي در زمان ورود به سالن يا باغ:

بهتر است در زمان ورود عروس و داماد به باغ يا تالار خودشان از پيش تر آهنگي را انتخاب كرده باشند كه اگر مي خواهيد به صورت رسمي وارد شويد بهتر است كه موزيكي را انتخاب كنيد كه بي كلام وشاد باشد. اما اگر مي خواهيد پر انرژي وارد سالن شويد سعي كنيد اهنگي شاد را انتخاب كنيد يا با خواننده هماهنگ نماييد.

موزيك اولين هنرنمايي عروس و داماد:

بهتر است عروس و داماد براي اولين موزيك خود از يك آهنگ عاشقانه استفاده كنند كه نشان دهنده رسيدن به همديگر يا عروسي باشد البته توصيه مي شود پيش تر آن را با يكديگر تمرين كرده باشند.

موزيك بدنه مراسم و پاييكوبي ميهمانان:

در مرحله هاي بعدي عموما مهمانان به پيشت وارد مي شوند و عروس و داماد را همراهي مي نمايد. بهتر است براي اينكار ليستي از بهتري آهنگ ها و شادترين ها براي پايكوبي عمومي در نظر گرفته شود. سعي كنيد از موزيك هاي قديمي و جديد به صورت تركيبي براي اين قسمت استفاده نماييد.

استفاده از موزيك ديگر فرهنگ ها و قوميت ها :

البته مي توانيد يك ايده جذاب هم در قسمت موزيك بكارببريد و از موزيك هاي اقوام متفاوت و ملل در طول مراسم استفاده نماييد .

موسيقي عروسي

اين كار از دو بخش قابل اهميت مي باشد اينكه سليقه مهمانان با يكديگر تفاوت دارد و همچنين در مراسم شما قوميت هاي مختلفي ممكن است حضور داشته باشند پس بهتر است تنوع موزيك هاي شاد را فراموش نكنيد.

بهترين گزينه هابراي شما استفاده از آهنگ هاي معروف لري، آذري ، جنوبي ، كردي، شمالي ، عربي ، هندي مي باشد.

استفاده از موزيك محلي خاص :

گاهي ممكن است دو خانواده با قوميت هاي متفاوتي با يكديگر پيوند خورده باشد.براي اينكه بتواند حركتي در جهت تحكيم نمادين اين پيوند انجام داد كه مي توانيد از موزيك هاي محلي اصليت اين دو خانواده بهره بگيريد. البته فراموش نكنيد موسيقي هاي محلي در عروسي سبب ايجاد شوق و شرور خاصي مي شوند.

براي اين قسمت ليستي تهيه كنيد كه در آن معروف ترين و محبوب ترين موزيك هاي محلي نزد خانواده تان ذكر شده باشد.

موزيك رومانتيك دونفره مخصوص عروس و داماد:

براي اين قسمت مي توانيد از موسيقي عروسي شاد و همچنين موزيك هاي احساسي و ملايم استفاده كنيد ؛ توصيه ما اين است كه اين قسمت تركيبي از اين موارد باشد. در موزيك هاي شاد مهمانان نيز مي توانند شما را همراهمي كنند ولي اهنگ هاي ملايم و احساسي مخصوص عروس و داماد عزيز است.

پخش موزيك ملايم در زمان صرف شام:

گاهي در زمان شام به صورت كلي موزيك را قطع مي كنند ولي ما اصلا به شما اين كار را توصيه نمي كنيم بلكه مي توانيداز موزيك هاي اروپايي و كلاسيك استفاده نماييد . نكته ي مهم در اين باره اين است كه اين صدا و ولوم اين موزيك ها در زمان صرف شام به واسطه دي جي و صدابردار كنترل شود و اگر از دستگاه پخش براي موزيك استفاده مي كنيد به مسئول بگوييد كه صدا را آرامتر پخش كند.

نكته آخر نحوه انتخاب موزيك عروسي

1)در تشريفات لوكس و لاكچري پيش از اينكه شما ليست موزيك خود را انتخاب كنيد حتما به سايت هاي موزيك سري بزنيد و سعي كنيد از اهنگ هاي استفاده كنيد كه براي عروسي گلچين شده اند .

2)گاهي در برخي از مراسم در باغ عروسي ، غرفه هاي سنتي در نظر گرفته مي شوند كه مي توانيد براي سليقه هاي سنتي از اجراي موسيقي سنتي به صورت همزمان استفاده كنيد.

3)گاهي برخي از خانم ها در برگزاري مراسم عروسي خود از نوازنده خانم براي دف و ديگر ابزارهاي موسيقي استفاده مي كنند.

4)در پايان براي همراهي عروس و داماد تا منزلشان مي توانيد از نوازندگان سازهاي محلي كه با فرهنگ خانواده متناسب است استفاده نماييد.

برچسب ها: انتخاب موزيك در زمان ورود به سالن, انتخاب موسيقي در تشريفات, راهنماي انتخاب موسيقي عروسي, موزيك بدنه مراسم و پاييكوبي, موزيك رومانتيك دونفره مخصوص عروس و داماد, موزيك محلي, موسيقي تشريفات عروسي, موسيقي عروسي, موسيقي محلي در تشريفات عروسيبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۴ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :