تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

ماشين عروس , آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

ماشين عروس , آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018 : يكي ديگر از تشريفات عروسي ، ماشين عروس مي باشد. هر شخصي باتوجه به سبك و علاقه ي كه دارد آن را انتخاب مي نمايد البته در انتخاب ميزان بودجه مورد نظر نيز بسيار مهم مي باشد.

هر عروس خانمي دوست دارد براي مراسم ازدواجش از بهترين ماشين ها استفاده كند اما گاهي يك ماشين معمولي با يك تزيين فوق العاده مي تواند بسيار جذاب تر نشان داده شود. معمولا تزيين ماشين عروس برگرفته از سليقه زوجين مي باشد و البته آداب و رسوم نيز در اين امر دخيل است.

چه افرادي از گران ترين ماشين عروس ها استفاده كرده اند؟

از گذشته تا كنون بيشتر افراد ازخودرو براي ماشين عروس استفاده كردند ؛ عده ي ماشين عروس گران قيمت و عده ي ماشين عروس معمولي .

اما هميشه برخي از افراد ماشين هاي منحصر به فردي و گران قيمتي را براي ماشين عروس انتخاب كرده اند كه اين افراد معمولا جز طبقه هاي اجتماعي بالا و مرفه جامعه يا از خاندان هاي سلطنتي بوده اند و هميشه خواسته اند كه مراسمشام به باشكوه ترين شكل ممكن برگزار شود .

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

البته اين افراد گاهي مي خواهند خودشان را به ديگران نشان دهند و از ماشين هاي تشريفاتي و لوكس در مراسم ازدواجشان استفاده مي كنند ولي گاهي مي بينيم كه افراد معمولي هم مي خواهد از جديدترين امكانات و وسايل از جمله ماشين عروس در شب عروسشان استفاده نمايند.

آخرين مدل ماشين عروس در سال 2018

در جشن هاي عروسي از مدل هاي متفاوتي از خودروهاي مدل بالا و لاكچري استفاده مي شود كه برخي از آنها به خاندان هاي ثروتمند پادشاهي و يا به افراد ديگر تعلق داشته است. البته برخي از زوجين از ماشين هاي لوكس زيادتري در جشن ازدواجشان استفاده مي كنند و اين ماشين ها را به صورت زنجيره ي در خيابان به دنبال خود راه مي اندازند.

افراد زيادي مانند پرنس ويليامز شاهزاده انگلستان، كيت ماس، بيانسه ، كيم كارداشيان و ديگر افراد از ماشين هاي گران قيمتي مانند مرسدس بنر ، رولز رويس و استوان مارتين استفاده كرده اند كه در ادامه به آنها پرداخته ايم:

يكي از گران ترين مراسم هاي ازدواج تاريخ به كيت ميدلتون و پرنس ويليامز تعلق داشته است كه آنها در روز عروسيشان از چندين خودروي مختلف از جمله رولز رويس كلاسيك، فانتوم و استون مارتين كلاسيك لاكچري استفاده كرده اند.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

كيت ماس از افرادي بود كه براي جابه جايي خود و ساقدوهايش در روز عروسيش از 6 خودروي رولز رويس استفاده كرده است.

خواننده معروف با نام بيانسه هم يكي از گران قيمت ترين جشن هاي ازدواج را برپا كرد كه در مراسم گرانقيمت خود با جي زد خودروي لوكس و تشريفاتي مرسدس بنز را سوار شد.

كيم كارداشيان هم براي عروسي خود از خودروي رولز رويس فانتوم سفيد استفاده كرد تا جاي كه مراسم ازدواجش به عنوان گران قيمت ترين جشن ها در تاريخ ثبت شده است.

تشريفات عروسي شب آرا نور

خدمات تشريفاتي شب آرا نور در اين زمينه ها تجربه هاي زيادي دارد و زوج هاي جوان را ياري مي كنند كه هر چه بهتر مراسم عروسي خود را برگزار كنند . شب آرا نور به بهترين متخصصين دسترسي دارد و مي تواند به بهترين شكل ممكن طراحي و ارائه طرح هاي متفاوت را در جشن ازدواجتان فراهم سازد.

همچنين شب آرا نور به امكانات كامل تشريفاتي و باغ هاي عروسي دسترسي دارد و شما نبايد از اين جهت هيچ نگراني داشته باشيد.

شب آرا نور مجري برتر خدمات مجالس ، تشريفات عروسي و تشريفات مجالس

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :