تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسمات

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي :  پس از اينكه مراسم نامزدي عروس و دامادهاي عزيز تمام شد ، بايد به فكر برگزاري مراسم عروسي خود و همچنين تفكر بر روي خدمات مجلس و تشريفات خود باشند. معمولا سوالهاي زيادي از عروس و دامادهاي عزيز مي شود مثل :

  • تاريخ عروسيتان كي است ؟
  • عروسي شما در كجا برگزار مي شود؟
  • باغ عروسي كجاست ؟

فكر كردن روي همه اين سوال ها قطعا دشوار است مخصوصا براي افرادي كه نمي دانند از كجا بايد شروع كنند و بيشتر بايد بر كدام ويژگي ها تمركز داشته باشند. اگر مي خواهيد جهت اجاره باغ براي عروسي  انتخابي درست و صحيح داشته باشيد به شما توصيه مي كنم حتما تا ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد.

اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي

مواردي كه در انتخاب مكان مناسب برگزاري مراسم عروسي به شما كمك مي كند :

نكات مهم در اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي تعداد مهمان ها

در بحث اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي ، اول از هر چيزي مشخص كنيد كه تا چه ميزاني مهمان مي خواهيد دعوت كنيد؟ اولين گام اين است كه شمامطمئن شويد باغ عروسيتان يا همان سالن مورد نظرتان گنجايش مهمانان شما را خواهد داشت اگر اينگونه نبود سريعا از انتخاب تالار يا باغ عروسي صرف نظر نماييد.

البته منظور ما اين نيست كه باغ بزرگي يا تالار وسيع بگيريد كه خيلي گنجايش بيشتر از مهمانانتان داشته است زيرا سبب مي شود عروسي سوت و كور جلوه دهد.

پس انتخاب تالار يا باغ عروسي در گام اول بايد با ميزان دعوتي شما همخواني داشته باشد.

قوانين محل برگزاري

بايد در گام بعدي قوانين كه مي خواهيد براي عروسيتان برقرار شود را تعيين كنيد و مطمئن شويد تالار مدنظرتان با آنچه شما در ذهن داريد مغايرتري ندارد. مثلا برخي از تالارها به مهمانان خود اجازه مي دهند فقط تا ساعت11 برنامه داشته باشد و قوانين خاصي براي خود دارند اگر شما برنامه ي داريد كه با قوانين آن تالار متفاوت است ، از انتخابتان صرفه نظر كنيد.

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم
برگزاري مراسم عروسي
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

اجاره باغ براي عروسي
برگزاري جشن تولد
برگزاري مراسم عروسي
برگزاري مراسم
تشريفات لاكچري
تشريفات لوكس
تشريفات عروسي
تشريفات مجالس
خدمات مجالس

 

دسترس پذيري باغ عروسي

در مقوله اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي بايد محلي را انتخاب نماييد كه از نظر موقعيت شهري و جغرافيايي دسترسي خوبي داشته باشد تا مهمانان شما بتوانند با وسايل شخصي و نقليه عمومي به موقع به مراسمتان بيايند و ترافيك راه آنها را كلافه نكند. دقت كنيد در مرحله بعدي آتليه و آرايشگاهي را انتخاب كنيد كه با تالار مورد نظر فاصله زيادي نداشته باشد چون بايد در طول روز چند بار آن مسير را طي كنيد.

زيبايي محل برگزاري

يكي از فاكتورهاي مهمي كه در تشريفات عروسي به زيبايي سالن كمك مي كند ، ارتفاع سقف مي باشد. سالن هاي كه سقف هاي كوتاه دارند بسيار دلگير هستند ولي سالن هاي كه سقفش بلند است و ارتفاع مناسبي دارند بسيار شيك تر جلوه مي دهند. بعد از ارتفاع سقف زيبايي ميز و صندلي ها و روكش ها بسيار مهم مي باشد و بر روي زيبايي سالن تاثير زيادي دارد. نورپردازي و تهويه هواي سالن از عوامل موثر ديگر مي باشد.

فضاي مناسب پاركينگ

يكي ديگر از امكانات مهم ديگر كه در اهميت باغ عروسي در برگزاري مراسم عروسي بايد بسيار به آن دقت شود فضاي پاركينگ مي باشد. مهمانان زيادي هستند كه با ماشين خود به عروسي شما مي آيند پس برايشان مهم است كه ماشينشان را كجا پارك مي كنند شما با توجه به اين موضوع مي توانيد امنيت خودرو مهمانانتان را در نظر بگيريد.

ميز شام عروس و داماد

معمولا افرادي كه خدمات عروسي را به عزيزان ارائه مي دهند ميزهاي شيك و زيبايي را براي عروس و دامادهاي گرامي مد نظر مي گيرند و معمولا روي ميز گل و شمع و وسايل تزئيني قرار مي گيرد . قطعا طراحي ميز شام و باغ عروسي مي توانند در تمامي عكس هاي شما ماندگار باشد و خاطره ي خوبي را برايتان رقم بزند.

سرويس هاي بهداشتي

اگر زمان برگزاري مراسمتان در فصل پاييز يا زمستان باشد و هوا نيز سرد باشد اصلا نبايد سرويس بهداشتي را فراموش نماييد.سرويس بهداشتي بايد امكانات مناسبي داشته باشد و همچنين زيبا و تميز باشد . در نهايت بايد سرويس بهداشتي در جاي مناسب و با فاصله ي مناسبي با سالن پذيرايي قرار گرفته باشد و همچنين به تعداد كافي باشد .

شب آرا نور مجري برتر خدمات مجالس ، تشريفات عروسي و تشريفات مجالس

 

برچسب ها: تشريفات, عروسيبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۲۹ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :