تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

قيمت كانكس دوچرخه دست دوم

كانكس ايستگاه دوچرخه , قيمت كانكس دوچرخه دست دوم , كانكس سازي ايراتا سازه : كانكس ايستگاه دوچرخه به درخواست شهرداري توسط مجموعه شركت ايرانا سازه توليد گرديد . اين طرح شهرداري مورد استقبال مردم قرار گرفت و در كلان شهرها براي جلوگيري از ترافيك و تردد ماشين ها مورد استفاده قرار گرفت . در ادامه ي روند طراحي و توليد اين نوع از كانكس ها نياز شد تا تغييراتي در ابعاد و اندازه ها و كاربري هاي آن ها انجام شود

كانكس دوچرخه

از اين سازه از آن جهت استفاده مي شود كه در سطح شهر دوچرخه را در اختيار مردم قرار دهد . اين امر سبب شده است تا علاوه بر سالم ماندن شهر از لحاظ آلودگي هاي صوتي و هوا افراد بتوانند هم به نوعي ورزش كنند هم مسيري كه شايد با پاي پياده طولاني باشد با دوچرخه طي كنند . هرچه از اين طرح بيشتر استقبال شود باعث بالا رفتن فرهنگ استفاده از اين وسيله ي خواهد شد . اولين نمونه ي اين كانكس در شهر تهران نصب شد و سپس مورد استقبال شهرستان ها قرار گرفت .

كانكس ايستگاه دوچرخه

قيمت كانكس دوچرخه دست دوم

مشخصات فني كانكس ايستگاه دوچرخه

مشخصه هاي فني يك كانكس دوچرخه بسته به مواد و مصالح اوليه به كار رفته در آن و همچنين كاربرد آن دارد . در طراحي اين نوع از كانكس ها اكثرا از نماي كامپوزيت استفاده مي شود تا با ساختمان هاي اداري مطابقت داشته باشند و همچنين رنگي كه براي اين كانكس ها استفاده مي شود بايد از جذابيت برخوردار باشد و گوياي يك كانكس ايستگاه دوچرخه باشد تا بتواند از اين طريق مخاطب را جذب خود كند . در بدنه ي اين دسته از سازه ها شيشه هايي به كار رفته كه از نوع سكوريت است اما جهت جلوگيري از سرقت در ساعات غير كاري با كركره هاي برقي مي پوشانند . اين نوع از كانكس ها چون اكثرا در يك مكان ثابت هستند بايد مقاوم باشند تا از فرسايش و زنگ زدگي جلوگيري شود .

قيمت كانكس ايستگاه دوچرخه

قيمت اين نوع از سازه هات بسته به ابعاد , اندازه , نوع مواد اوليه به كار رفته در آن ها , ثابت بودن و يا چرخدار بودن كه اكثرا به صورت ثابت ساخته مي شوند و همچنين نوع كارايي آن ها بستگي دارد . جهت كسب اطلاعات بيشتر از نحوه ي خريد كانكس ايستگاه دوچرخه , كانكس دست دوم ايستگاه دوچرخه , فروش كانكس دوچرخه  و مشاوره هاي لازم در خصوص نحوه ي استفاده از آن ها و .. با كارشناسان فروش مجموعع شركت ايرانا سازه تماس حاصل فرمائيد .

كانكس چرخدار, كانكس سيار اين نوع از كانكس ها از قابليت انتقال آسان و جابه جايي برخوردارند . با اينكه كانكس ها در اندازه ها و كاربردهاي مختلفي طراحي و ساخته ميشوند ولي بعضي از سازمان ها ترجيح مي دهند خريد كانكس را خريداري نمايند كه از قابليت جابه جايي برخور دار باشد و فروش كانكس سيار گزينه ي انتخابي آن ها است . به اين ترتيب شركت كانكس سازي آلفا كانكس با دارا بودن سابقه ي طولاني مدت در طراحي انواع قيمت كانكس اين بار قدام به طراحي كانكس هاي چرخدار طبق متد روز دنيا و آخرين فناوري پيشرفته ي روز دنيا اقدام به توليد اين دسته از كانتكس ها كرده است .

طراحي داخلي قيمت كانكس 6 متري , طراحي بيروني , طراحي دكوراسيون داخلي كانكس , آلاچيق و..  شاسي كانكس يا همان طراحي هاي سازه از جمله طراحي هايي است كه توسط متخصصين كار آزموده ي كانكس آلفا بر روي كانكس انجام مي گيرد . امروزه نرم افزارهاي طراحي دكوراسيون ها به كمك طراحان كانكس آمده است تا بتوانند طبق آخرين فن آوري پيشرفته دنيا بتوانند كانكس ها را طراحي كرده و بسازند .

قيمت كانكس چرخدار و ساير انواع كانكس در  : ليست قيمت كانكس

كانكس چرخدار چيست

اين دسته از خريد كانكس 4 متري ها به گونه اي طراحي شده اند كه شاسي آن ها مجهز به لاستيك و چرخ است و از قابليت جابه جايي آساني برخوردارند . قابليت جابه جايي كانكس براي اكثر سازمان ها و ادارات از اهمي بالاتري برخوردار است و شايد هم دليل اصلي انتخاب فيلم كانكس قابليت جابه جايي آن ها بوده است .

كاربردهاي كانكس چرخدار

 • كانكس هاي سيار از قابليت جابه جايي آساني برخوردارند در زير به چند نمونه از كاربردهاي اين دسته از كانكس دست دوم ها اشاره مي كنيم :
 • قابل استفاده در بيمارستان ها به قيمت كانكس عنوان بيمارستان سيار
 • مورد استفاده ي هلال احمر در شرايط بحراني جنگ , زلزله , سيل , تصادف
 • مورد استفاده ي نيروي انتظامي و راهداري ها
 • خريد كانكس امداد و نجات جاده اي و مسيرهاي بين راهي
 • مورد استفاده در پروژه هاي ساختماني
 • فروش كانكس استفاده از آن ها در كاگاه ها و كارخانه هاي بزرگ
 • مورد استفاده يادارات آب و فاضلاب , شهرداري ها , ميراث فرهنگي و ..

مزاياي كانكس چرخدار

 • سازگار با هر گونه شرايط اقليمي و آب و هوايي
 • كانكس مقاوم در برابر زلزله
 • عايق سرما , صدا , كرما
 • مقاومت بالاي بدنه كانكس ويلايي در برابر نور خورشيد
 • طراحي نماي داخلي و بيروني زيبا و عالي
 • استفاده از شاسي فولادي
 • چرخدار بودن و قابل انتقال به جاي ديگر در صورت نياز
 • مجهز به فنرهاي فلزي مقاوم
 • چرخ هاي كانكس دست دوم با كيفيت عالي و بالا
https://iranasazeh.com

برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۴۳:۲۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :