تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

تعمير انواع كانكس و كانتينر در ايرانا سازه

بازسازي و تعميرات كانكس , تعمير و بازسازي كانتينر , گروه كانكس سازي ايرانا سازه : از مهمترين خدمات مجموعه ايرانا سازه به مشتريان و خريداران بازسازي و تعميرات كانكس است . كانكس ها بعد از مدتي ممكن است در اثر استفاده ي زياد يا ريزش مصالح بر روي آن ها يا در اثر برخورد با انواع ماشين آلات ممكن است نياز به تعمير و بازسازي داشته باشند . در اثر آسيب به كانكس ها ممكن است ديواره ها , ايزولاسيون سقف و نفوذ آب به داخل سازه انجام پذيرد .

بازسازي و  تعميرات كانكس

در چنين حالت هايي براي جلوگيري از صرف هزينه ي مجدد براي خريد كانكس بهترين روش اين است كه اقدام به تعمير و بازسازي كانكس كرد . در تعمير و بازسازي كانكس تمامي بخش هاي كانكس اعم از پنجره ها , درب , سقف و ديواره هاي سازه را مي توان بازسازي و تعمير كرد . بعد از بازسازي كانكس مجددا قابل استفاده است و ديگر جاي هيچ گونه نگراني نيست .

بازسازي و تعميرات كانكس , تعمير و بازسازي كانتينر

بازسازي و تعميرات كانكس , تعمير و بازسازي كانتينر

جهت تعمير و بازسازي سازه مورد نظر خود ابتدا بايد با مشاورين و متخصصين مجموعه ايرانا سازه تماس بگيريد و مشخصات سازه , آدرس محل نصب كانكس , همچنين نوع آسيبي كه به كانكس وارد شده را در اختيار متخصصين ما قرار دهيد . كارشناسان مجموعه ما به محل مورد نظر مشتري رفته و اگر كانكس نياز به بازسازي بيشتر داشته باشد آن را به كارگاه انتقال مي دهند و در كارخانه اقدام به بازسازي سازه مي كنند ولي اگر كانكس مورد نظر نياز به تعميرات جزئي داشت در همان محل اقدام به بازسازي و تعمير سازه مي كنند .

سوالات رايج درباره تعمير و  بازسازي كانتينر

آيا بازسازي كانكس به صرف است با خير ؟

كانكس اگر آسيب جدي به آن وارد نشود يعني در بازسازي و تعمير مثل نو شود بسيار به صرفه است تا بخواهيد هزينه ي اضافي را جهت خريد سازه جديد بكنيد . از طرفي اينكه اگر بخواهيد سازه ي جديدي را خريداري كنيد هزينه هاي حمل و تخليه اضافي است و سبب بالا رفتن هزينه ي شما مي شود .

زماني كه بايد صرف تعمير و بازسازي سازه شود تقريبا چقدر است ؟

نمي توان زمان دقيقي براي تعمير يك سازه تعريف كرد . ميزان كاري كه براي بازسازي لازم است و ابعاد آن تا حدودي تعيين كننده ي زمان بازسازي سازه است . اما اگر بخواهيم زمان تقريبي براي تعمير كانكس را تعريف كنيم تقريبا دو تا ده روز زمان متغيير است . البته از اين نكته نيز نبايد غافل شد كه ميزان صدماتي كه به سازه وارد مي شود نيز تعيين كننده ي زماني است كه بايد صرف بازسازي يك سازه كنيم .

جهت كسب اطلاعات بيشتر و همچنين خريد كانكس , قيمت كانكس , كانكس دست دوم , كانتينر , بازسازي و تعمير كانكس و كانتينر با كارشناسان مجموعه كانكس سازي ايرانا سازه تماس حاصل فرمائيد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۰:۴۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :