تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

ويژگي ها و نكاتي مهم در برگزاري مراسمات در باغ و تالار

نكات مهمي در مورد برگزاري مراسم عروسي در تالار : از گذشته تا امروز مراسم عروسي برگزار مي شده است كه برخي از افراد از تالار عروسي براي مكان برگزاري مراسم استفاده مي كنند. البته ممكن است در اين ميان برخي از زوجين به يك مراسم كوچك بسنده كنند يا اينكه به مسافرت بروند اما در هر صورت برخي تمايل دارند كه مراسم عروسي شان را در باغ يا تالار عروسي برگزار كنند.

نكات مهمي در مورد برگزاري مراسم عروسي در تالار

شايد شما هم دختران زيادي را ديده باشيد كه آرزو دارند مراسم عروسي شان را در تالار عروسي برگزار كنند يا اينكه لباس عروس بپوشيند. شما مي توانيد به تالارها برويد و در خصوص برگزاري مراسم عروسي از آن ها سوال كنيد تا آن ها راه و چاه را به شما معرفي كنند و البته با راهنمايي هاي كه آنها به شما ميدهند مراسم تان را برگزار نماييد و يا مراسم عروسي تان را با مشاوره با افرادي كه تشريفات عروسي را برعهده دارند ، برگزار نماييد.

از تعداد مهمان هاي خود يك ليست تهيه كنيد

بهتر است شما پيش از اينكه مراسم عروسي تان را برگزار كنيد يك ليست از تعداد مهمان ها تهيه نماييد و به صورت حدودي بدانيد كه قرار است چقدر مهمان دعوت كنيد و بعد با توجه به آن ها انتخاب تالار پذيرايي را كه با جشن شما مناسب است ،اقدام نماييد. وقتي يك ليست اصلي داريد قطعا يك ليست جايگزين نيز بايد تهيه كنيد چون ممكن است برخي از آن ها به هر دليلي نتوانند در مراسم شما حضور داشته باشند و شما در چنين شرايطي از ليست جايگزين استفاده كنيد.

نكات مهمي در مورد برگزاري مراسم عروسي در تالار

نكات مهمي در مورد برگزاري مراسم عروسي در تالار

بررسي چگونگي پذيرايي و تست غذا

اگر مي خواهيد مراسم تان را در يك تالار پذيرايي برگزار نماييد بايد تمام جوانب را در نظر بگيريد. منوهاي تالار را مطالعه كنيد و از چگونگي پذيرايي مهمان ها و سرو غذاها سوال نماييد. بهترين كار اين است كه يك روز در تالار كه مراسم برگزار مي باشد بدون هماهنگي به تالار برويد و حتما غذاهاي را كه مي خواهيد سفارش بدهيد را تست نماييد. ميتوانيد از افرادي كه در اين رابطه تجربه ي كافي دارند نيز كمك بگيريد. از ظرفي كه در پذيرايي از آنها استفاده مي شود نيز ديدن نماييد تا مطمئن شويد كه كيفيت مطلوبي داشته اند. شما بايد به نحوه ي پذيرايي پرسنل تالار نيز دقت كنيد تا اگر ميزي به پذيرايي بيش تري نياز داشت تذكرهاي لازم را به آن ها بدهيد. اگر كه غذاي شما سلف سرويس مي باشد بايد ميزها به موقع شارژ گردند. طبيعي است كه تمام غذاي كه شما سفارش داده ايد براي بار اول در ميز سلف قرار نمي گيرد و بايد به محض اينكه ميزها خالي شد آن ها را شارژ نماييد.

خودتان شيريني ها را تهيه نماييد

اين امكان وجود دارد كه شما به دليل مشغله هاي كه داريد تهيه ميوه و شيريني را به عهده تالاري بگذاريد كه قرار است مراسم شما در آن برگزار گردد. بهترين كار اين است كه شما خودتان شيريني را تهيه كنيد و با توجه به سليقه و ذائقه ي كه مهمان هايتان داشته اند شيريني ها را سفارش بدهيد. اگر مجبور هستيد كه تالار خودش شيريني را تهيه نماييد بايد حتما اطمينان لازم را از نوع شيريني و كيفيت آن بدست بياوريد.

خدمات جانبي تالار هاي عروسي

برخي از تالار ها و باغ عروسي مي باشند كه به مشتريان خود خدماتي را پيشنهاد مي دهند كه بسيار وسوسه برانگيز مي باشد. از خدمات مختلفي مثل آتش بازي و شمع آرايي تا عروس و داماد با كالسكه و هلي كوپتر. نبايد در زمان انتخاب خدمات جانبي زياده روي داشته باشيد و بخاطر چشم و هم چشمي همه ي آن ها را كنار هم بگذاريد.
با توجه به ميزان بودجه و هزينه ي كه داشته ايد بايد خدمات جانبي را براي عروسي خودتان تعيين نماييد و حتما اولويت بندي را مشخص نماييد. در نظر بگيريد كه برگزار كننده مراسم عروسي و تالارها هيچ گونه اگاهي در مورد رسوم قومي و فاميلي شما ندارند. پس اگر برنامه ي خاصي داريد بهتر است آن ها را اگاه نماييد.

آسانسور و پاركينگ براي رفاه مهمان ها

در بين نكات مهمي در مورد برگزاري مراسم عروسي در تالار  بايد رضايت مهمان ها را در نظر بگيريد كه البته بسيار مهم و ضروري مي باشد. اگر شما رفاه مهمان هاي خودتان را در برگزاري مراسم عروسي تان تامين كنيد سبب مي شويد تا براي هميشه خاطره ي خوبي در ذهن آن ها باقي بماند. يكي از ملاك هاي مهم در انتخاب تالار پذيرايي وجود پاركينگ اختصاصي ، آسانسور، جاي پارك است. اگر به اين فكر هستيد كه يكي از بهترين مراسم هاي عروسي را برگزار كنيد قطعا در صورتي موفق مي شويد كه تمامي نكات گفته شده را در نظر داشته باشيد.

talarshams.com


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۶:۲۰ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :