تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

ساخت كلاس درس سريع با استفاده از كانكس

ويژگي ها و خصوصيات كانكس كلاس درس ايرانا سازه : مجموعه كانكس سازي ايرانا سازه اقدام به طراحي كانكس هاي كلاس درس در ابعاد و اندازه هاي گوناگون كرده است . اين مجموعه با به كارگيري مواد اوليه مرغوب و درجه يك در ساخت انواع كانكس از جمله كانكس كلاس درس توانسته است خدمات ارزنده اي را به جامعه كانكس سازي ارائه دهد .

اين نوع از كانكس ها همانگونه كه از نامشان پيداست كاربردي كلاسي و آموزشي داشته و اكثرا مورد استفاده در مناطق محروم , مناطق سيل زده و زلزله زده است . اين دسته از سازه ها كاربردهاي گوناگون آموزشي دارند و مهمترين كاربرد اين نوع از كانكس ها استفاده از آن ها به عنوان كلاس درس در مدارس و مناطقي كه امكان ساخت مدرسه در آنجا محيا نيست و يا به عنوان كلاس هاي آموزشي پرسنل ها سر يك پروژه و برنامه و يا به عنوان يك كلاس آموزشي در منطقه اي به صورت موقت داير شده است .

طراحي كانكس كلاس درس

جهت جلوگيري از خطا در ساخت چنين سازه هايي بهتر اين است كه از ابتدا به چند نكته ي اصلي توجه كنيد تا بتوانيد بهترين سازه با كاركرد مناسب را توليد كنيد . به همين دليل در ابتداي طراحي اين سازه بايد يك كلاس درس را در نظر بگيريد و تمامي تجهيزات لازم و امكانات داخلي و بيروني كه براي ساخت اين نوع از سازه ها نياز است را در دستور كار اصلي خود قرار دهيد . اكثرا جنس اين دسته از كانكس ها از ساندويچ پانل است زيرا قابليت دمونتاژ را دارد البته از ذكر اين نكته نيز نبايد غافل شد كه اگر كانكس در يك محل براي هميشه ثابت باشد يعني به گونه اي ساخته شوند كه نياز به جابه جايي نداشته باشند . در اين صورت نيازي به دمونتاژ يا همان مونتاژ نيست , زيرا سبب بالا رفتن هزينه اضافي در ساخت مي شود .

كانكس كلاس درس

كانكس كلاس درس

 

بيشتر بخوانيد در : كانكس مدرسه

و يكي از هدف هاي ما بهينه سازي ساخت است بنابراين در ابتدا بايد هدف خود را از طراحي و ساخت اين سازه ها مشخص كنيم يعني از ابتدا مشخص شود كه سازه اي كه طراحي مي شود آيا بايد در يك مكان به صورت ثابت باقي بماند يا نياز است كه جابه جايي مكاني صورت گيرد .
در ساخت اين نوع از كانكس ها با نورگيري فضا نيز بايد دقت كرد يعني محل قرار گيري پنجره ها در كجا بايد باشد تا فضاي داخل سازه از نور كافي برخوردار شود . ابعاد سازه نيز بايد از ابتدا مشخص گردد زيرا براي وارد كردن لوازم آموزشي اعم از ميز و صندلي به داخل سازه نياز داريم كه از ابتداي طرح ابعاد و اندازه ي سازه را مشخص كنيم .

كابردهاي كانكس كلاس درس

از مهمترين كاربردهاي اين سازه مي توان به كابردهاي اين نوع از كانكس ها در زمان جايگزيني مدرسه در هنگام مرمت يا همان بازسازي و يا ساخت مدرسه اشاره كرد . بعضي از مدارس در كشور عزيزمن ايران متاسفانه خراب هستند و نياز به تعمير و بازسازي دارند كه در اين صورت استفده از چنين سازه هايي در مدرسه به عنوان كلاس درس الزامي است تا در زمان مرمت و بازسازي مدرسه دانش آموزان بلاتكليف نمانند و بتوانند داخل اين كانكس ها مستقر شوند .

در برخي از مواقع نيز شاهد زلزله و ديگر بلاياي طبيعي هستيم كه اين امر خود سبب خرابي و تخريب مدارس مي شود كه در اين صورت نيز مارس نياز به بازسازي مجدد دارند كه در اين حين مي توان اين سازه ها را جايگزين كلاس هاي درس كرد . اين نوع از كانكس ها را به آساني مي توان در حياط مدرسه و يا محوطه مدرسه نصب كرد و از آن به عنوان كلاس درس استفاده كرد .

اين نوع از كاتكس ها همچنين از اين قابليت ويژه برخوردارند كه بتوان آن ها را بعد از اتمام بازسازي مدرسه به مكان ديگر ي برد كه داراي چنين شرايطي است يا در صورت نياز نبودن به جابه جايي مي توان از اين سازه در همان مكان به عنوان اتاق ثبت نام , اتاق مشاوره , يا جلسات اوليا و مربيان نيز استفده كرد . يا مي توان به عنوان كلاس هاي ويژه درس مانند كملس هاي نقاشي , موسيقي , زبان خارجه و يا براي نهضت سواد آموزي استفاده كرد .

نوشته‌هاي تازه

اين نوع از كانكس ها علاوه بر اينكه مناسب مدرسه و دنش آموزان هستند كاربرد ديگري نيز دارند از جمله اينكه به عنوان كلاس آموزش پرسنل اداره جات , كارمندان يك مجموعه , پروژه هاي بزرگ عمراني و .. استفاده كرد . داخل اين سازه ها به اين افراد روش هاي كار , عملكردهاي يك پروژه , ايمني در هنكام كار و كلاس هاي تخصصي ديگر نيز آموزش داده مي شود .

قيمت كانكس كلاس درس

همانگونه كه مي دانيد قيمت اين نوع از سازه نيز به مانند ديگر سازه ها بسته به اندازه , ثابت بودن و يا چرخدار بودن , مواد اوليه به كار رفته در آن و جنس سازه بستگي دارد . همچنين تجهيزات داخلي سازه نيز بر قيمت آن تاثير مي گذارد . جهت سفارش محصول و يا جهت كسب اطلاعات بيشتر از كانكس كلاس درس , قيمت كانكس كلاس درس , خريد كانكس كلاس درس , كانتينر و .. با كارشناسان فروش شركت كانكس سازي ايرانا سازه تماس حاصل فرمائيد .

iranasazeh.com


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۰۵:۴۵ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :