تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

خصوصيات و ويژگي هاي كانكس هاي توريستي

با انواع كانكس توريستي بيشتر آشنا شويد: شايد براي شما نيز اتفاق افتاده كه به همراه دوستان يا گروه و تيم خود سفري چند روزه را به مناطق مختلف كشور از جمله كوه , مناطق ييلاقي و كويري داشته ايد . يكي از مهمترين دغده هايي كه در طي اين سفر وجود دارد داشتن سرپناه و مكاني براي گذراندن شب و يا نگهداري لوازمي كه با خود برده ايد است . به همين دليل متخصصين و مهندسين كارآمد مجموعه صنعتي توليدي ايرانا سازه اقدام به طراحي و ساخت كانكس هاي توريستي در ابعاد و اندازه هاي مختلف كرده اند تا شما با خيالي آسوده به سفر خود بپردازيد .

كانكس توريستي چيست ؟

به طور كلي اگر بخواهيم اين سازه را معرفي كنيم بايد اينگونه بيان كنيم كه كانكس هاي توريستي اكثرا سازه هاي چرخداري هستند كه توسط يك خودرو كشنده به مكان مورد دلخواه خريداران برده مي شوند و از آن به عنوان يك خانه و يا يك اتاق در طي سفر استفاده مي شود . كانكس هاي توريستي نيز به مانند ديگر كانكس ها در دو نوع ثابت و چرخدار طراتحي شده اند كه كانكس توريستي ثابت اكثرا ساده بوده و در يك محل نصب مي گردد و معمولا به صورت گروهي از آن استفاده مي شود و در يك محل ثابت مي مانند و مسافران در طي سفر مي توانند از آن استفاده كنند . اما نوع چرخدار اين سازه يعني كانكس توريستي چرخدار اكثرا براي استفاده هاي شخصي و خصوصي است و از امكانات بيشتري چون تخت خواب هاي تاشو , در صورت امكان و سفارش وجود سرويس بهداشتي و ..

كانكس توريستي

كانكس توريستي

كاربردهاي كانكس توريستي

شايد از خود پرسيده باشيد كه چرا در زمان سفر نياز به كانكس توريستي داريم ؟ آيا وجود كانكس در چنين فضاهايي الزامي است ؟ در پاسخ بايد گفت كه وقتي به يك سفر به مناطق كوهستاني و يا جنگلي روبه رو شديد اولا ماندن در چنين فضاهايي نيازمند استراحت است و بايد وسايل زيادي را با خود برد و جاي دادن وسايل زياد در كوله پشتي امكان پذير نيست به همين دليل وجود كانكس توريستي در چنين فضاهايي الزامي است .

ويژگي هاي كانكس توريستي

از مهمترين ويژگي هاي يك كانكس توريستي چرخدار بودن آن است كه بايد بتوان آن ها را به خودروهايي كه اين كانكس ا را حمل مي كنند وصل نمود و به دل طبيعت برد . در ضمن بايد از فضاي كافي برخوردار باشد و جهت صرف جويي در فضا از تخت خواب هاي تاشو در داخل آن استفاده مي شود . و مهمتر از همه اين كه بايد مجهز به تجهيزات داخلي ديگر اعم از تجهيزات اوليه پزشكي , غذاهاي كنسرو شده , آب آشاميدني و در صورتي كه امكان پذير نباشد استفاده از آب معندني , شارژهاي برقي و ..

قيمت كانكس توريستي

قيمت انواع كانكس ها ي توريستي بسته به ثابت بودن و چرخدار بودن متنوع است همچنين بسته به ابعاد , تجهيزات داخلي , مواد اوليه به كار رفته در ساخت كانكس و .. بستگي دارد . براي كسب اطلاعات بيشتر و همچنين خريد كانكس توريستي , فروش كانكس توريستي , كانتينر و .. به وب سايت رسمي مجموعه كانكس سازي ايرانا سازه مراجعه كنيد و با شماره تلفن هاي اين مجموعه تماس بگيريد و محصول انتخابي خود را سفارش دهيد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۱۹:۵۳ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :