تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

كانكس هيدروپونيك و علوفه چيست ؟

كانكس هيدروپونيك يا همان كانكس علوفه به سيستم هاي توليد علوفه مجهز هستند البته با روش ها و متدهاي علمي و جديد . كه مي توانند علوفه هاي مورد نياز دامداران را با توجه به نياز آن ها توليد كنند . اين دسته از سازه ها پيشرفته هستند و اين توانايي را دارند كه چندين برابر زمين هاي كشاورزي علوفه مودر نياز افراد را توليد كنند .

كانكس علوفه , كانكس هيدروپونيك

كانكس علوفه , كانكس هيدروپونيك

مزاياي استفاده از كانكس علوفه

استفاده از كانكس هاي هيدروپونيك مزاياي زيادي دارد از جمله اين كه سبب كاهش قابل توجه هزيه هاي توليد علوفه و از بين رفتن و حذف كردن هزينه هاي اضافي انبارداري , و مهمتر اين كه استفاده از اين روش براي توليد علوفه بهداشتي تر بوده و براي خريداران نيز به صرفه تر است زيرا سبب صرفه جويي در مصرف آب و به دنبال آن كاهش هزينه هاي مصرف آب و .. مي شود .

استفاده از اين سازه سبب شده است كه دامداران ديگر نگران وضعيت و شرايط جوي و آب و هوايي نشوند . زيرا ديگر شرايط جوي هيچ گونه تاثيري در توليد علوفه ندارد . اين سازه يك سازه ي جديد است كه سبب شده است دامداران با خيالي آسوده به توليد علوفه ي مورد نياز خود بپردازند و اين نوع از كانكس ها توانسته است از هزينه هاي اضافي تا حدودي بكاهد .

قيمت كانكس علوفه

كانكس هاي هيدروپونيك و يا همان علوفه نيز به مانند ديگر سازه ها در اندازه ها و ابعاد دلخواه خريداران طراحي مي شوند و در محل مورد نظر نصب مي گردند . قيمت اين دسته از كانكس ها نيز بسته به ابعاد , متريال , مواد اوليه به كار رفته در آن , جنس سازه و .. متغيير است و با يكديگر فرق دارد .
جهت خريد محصول يا كسب اطلاعات بيشتر و مشاوره هاي لازم در خصوص خريد كانكس , قيمت كانكس , كانكس دست دوم , كانتينر و .. با كارشناسان فروش مجموعه كانكس سازي ايرانا سازه تماس بگيريد .

iranasazeh.com


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۴۶:۳۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :