تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي .

تشريفات عروسي , تشريفات مجالس , باغ تالار عروسي

ارسال هوايي و فريت بار آثار هنري از ايران

ارسال هوايي آثار هنري , هزينه و قيمت فريت هوايي آثار هنري , ارسال هوايي آثارهنري هنرمندان ، فريت هوايي تابلوهاي نفيس نقاشي ، صادرات آثار هنري ، شركت خدمات هوايي ملل كارگو :  كشورهاي جهان هميشه از نظر فرهنگي و هنري با همديگر در تعامل بوده اند .

فريت آثار هنري

هر كشوري براي معرفي تمدن فرهنگي خود آثار هنري هنرمندان خودرا به نمايش مي گذارد بنابراين هر ساله نمايشگاهها و گالري هاي مختلف فرهنگي ازجمله تابلوهاي خط ، عكس و نقاشي هاي هنري ، آثارهنرهاي معاصر هنرمندان در كشور ها برگزار مي شود. و نياز به حمل آثار هنري از طريق هوايي بيشتر مي شود . عمده ترين حمل و نقل آثار هنري و تابلوهاي نفيس براي نمايشگاهها و گالري ها مي باشد كه نياز به دقت و حساسيت در حمل و نقل دارد. همچنين گاهي اوقات نياز به حمل اشياء نفيس و گرانبهااز طرف موزه ها وجود دارد كه از طريق هوايي بايد جابجا شوند .

فريت بار آثار هنري

شركت ملل با تجربه كافي در فريت بار تجاري و غير تجاري كالاها و محموله هاي ايراني ، توسط خطوط هوايي و با همكاري شركتهاي هواپيمايي از فرودگاههاي سراسر كشور ، خدمات لازم را براي ارسال آثار هنري و تابلو فرشهاي نفيس ارايه مي دهد .

باتوجه به اينكه آثار هنري ايران مربوط به شهرهاي مختلف ايران مي باشد شركت ملل با افتخار اعلام ميدارد كه با حمل آثار و محموله هاي شما از مبدا به نزديكترين فرودگاه كشور شمارا در امر جابجايي ياري ميرساند. پرسنل فعال اين شركت با توجه به حساسيت و گرانبها بودن و ارزش بسيار زياد آثار هنري در حمل آنها از مبدا و شهر مورد نظر در هزينه هاي شما صرفه جويي كرده و محموله هاي شمارا در اسرع وقت و با كمترين هزينه ي ممكن ، از نزديكترين فرودگاه به كشور مقصد ارسال مي كند .

همچنين شركت ملل كارگو با بسته بندي تخصصي محموله هاي شما در محل مورد نظر شما با كادر مجرب ومتخصص در سالم رسيدن محموله ها نقش بسزايي دارد .

زماني كه آثار هنري براي شركت در نمايشگاهها به خارج از كشور فرستاده مي شوند. بايد دوباره به كشور برگردانده شوند. در اين صورت شركت ملل كارگو در عودت اين محموله ها به مبداء در كنار شما خواهد بود . كالاهاي شما از درب گالري يا موزه حمل شده و دوباره از كشور مقصد عودت داده مي شوند .

براي استعلام هزينه ها و دريافت اطلاعات بيشتر با مشاوران ما در شركت ارسال بار هوايي ملل كارگو تماس بگيريد .


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۴۲:۳۷ توسط:شب آرا نور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :